Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 07, 2024, 09:04:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 168928 пъти)
 
mehandjijska
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 564


Вече 2 v 1


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 31, 2007, 10:16:23 »

Нашите гости са 150 и аз си нямам идея как ще ги разпределим, имам план за подребата на масите, но за разпределение на гостите не!!!  pardon
Към средата на Август ще ходим да уточним менюто и всичко останало около ресторанта и дано собственика даде идея  sad
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юли 31, 2007, 10:19:25 »

ние трябва да разпределим 180 човека по интереси, направо ми се плаче като си помисля....

леейййй Oh my ... аз с 70 немога да се оправя така че всички да са довокни че каму ли 170-180 tease
успех момичета !!!
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #47 -: юли 31, 2007, 10:21:02 »

аз просто уведомих и двете страни, че те трябва да си разпределят гостите....аз не ги познавам голяма част от тях, как да ги слагам по маси
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юли 31, 2007, 10:24:01 »

направо не ми се мисли Oh my ... аз като ходих да гледам ресторанта беше нареден за 170 човек аи нямаше нито една маса да се пада гостите да са с гръб good малко на страни да но с гръб нямаше и това ме зарадва много DANCE верно че едната зала беше малко отцепена но ние ща се съберем в дчете и всичко в това отношение ще е наред Wink Петкова наистина трябва вече да решаваш pleasantry аз имам още време но баща му на милото с всеки ден ми сервира по някоя изненада "може още хора да дойдат"и едни такива...а се оказва че и поканите май няма да стигнат леле откачам вече...с милот зимаме план на наредбата на масите и почваме да пишем майка му имала идея вече за нейните ис гости ние горе долу знаем за приятелите моите и неговите накуп в едната зала която е и по хубавата blum но за останалите няма как нейде близо до нас хехе
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юли 31, 2007, 12:28:45 »

ние нямахме проблеми с разпределението на гостите - 60 души. Само на два пъти малко ги размествахме, когато отпадаха по 2-3  good
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #50 -: юли 31, 2007, 13:26:49 »

И при нас ще се разпределят точно- ние сме 60 души, а ресторанта е голям, така че мисля че няма да има проблем
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #51 -: юли 31, 2007, 13:55:27 »

това е супер, а при мен ще се наложи да има хора и на 2-рия етаж, което исках да избегна, но просто няма начин
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 31, 2007, 14:01:38 »

така е малко гадно обаче на тея хора сигурно им е било малко криво щото все едно са отцепени от вас а и е много трудно да прецениш кои хора да сложиш по далеч от вас и кои да седят по-близо....много неприятна история sad
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #53 -: юли 31, 2007, 14:04:15 »

ужасна е...имам чувството, че ако мен ме сложат на 2-ри етаж ще се чувствам като нежелана....много ми е криво, още не мога да преценя....въпреки че ще има доста колеги на родителите ни, които са си добре отделно, а и аз дори не ги познавам...така че те са си компании
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 31, 2007, 15:08:03 »

аз се чудя колегите и приятелите на свеки и свеко къде да ги сложа.нашите приятели ще са в отделната зала и ще им е добре там но пък да седят най-близо до мен непознати хора а приятелите ми колкото и да не са отделени и да се виждаме перфектно да не са ми близичко..то милото ми се кара че в ресторанта абитюрентски бал сме щели да правин а не сватба ама с тея техните приятели на свекитата ще ми е много криво...абе май ще ги разпределя най-близките да са си до мен и това е като не ги познавам кво сега.те може да искат приятелите им и на нашата маса да ги сложа как пък не crazy
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #55 -: юли 31, 2007, 15:24:11 »

най-важното според мен е приятелите да са най-близо, понеже те правят цялата сватба. в началото мислех те да са горе, но размислих след това, трябва според мен на близо да са млади, весели хора
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 31, 2007, 21:00:42 »

и аз се чудя как ще ги разпределям мойте към 110 гости  Oh my ...  Направо ми се мае главата  blum
Активен
mandarinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 31, 2007, 21:40:45 »

ние бяхме днес до ресторанта и акъла ми не го побира как ще разпределим гостите като половината рода на  младежа ми е изпокарана с другата половина crazy girl_impossible и заради тях едни бесни схеми въртим hysteric
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 31, 2007, 22:37:35 »

абе ей аз как ги мразя тея-да се съобразявам с всеки...това си е вашата сватба не е честно вие да се тормозите за това че някой преди време и не помнещ вече за какво се е скарал с друг а и какъв по-добър повод да се сдобрят...всички семейства се карат общо взето за едно и също..не с епритеснявай наредете ги както прецените но не го мисли толкова че не си ги разделила точно а я помисли ами твоите роднини ами приятелите и колегите и така нататък...по този начин и тях трябва да съобразиш,което те затруднява адски много и в деня на сватбата какво ще мислиш дали 3та братовчедка на майка му не е хванала за косата лелата на баща му...
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #59 -: август 01, 2007, 08:34:53 »

ние днес отиваме с родителите в ресторанта да уточняваме менюто
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines