Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 07, 2024, 10:20:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 168964 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 04, 2007, 16:50:10 »

Как мислите да подредите и настаните гостите в ресторанта? На една маса роднини от едната страна,приятелите на друга маса,родителите на друга и булченската маса-това е въпросът ми кой трябва да бъде на нея!Родителите на младоженците да бъдат ли на булчинската маса или само кумовете???
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 04, 2007, 16:56:19 »

аз като казах на свеки че на официалната маса ще сме  само с кръстниците,разберете развилня се буря в хола беше ужас чак ми стана смешно и решихме щом е толкова важно за тях няма да им прекършваме хатъра я.а другите гости ще си ги подредем по начин по който мислим че ще имат общ език(мои приятели,негови,общи,роднините според зависи че те май ще са повече)
Активен
sabeva_07
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 506


I am Happy!


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 04, 2007, 17:42:36 »

Ние си бяхме само с кръстниците и съседните две маси бяха с родителите ни и най близките разбира се.Но да ви кажа от собствен опит вече, няма значение кой на коя маса е защото ние поне прекарахме вечерта на дансинга.Пък и някои от гостите си бяха сменили местата, не бяха седнали така както ги сложихме.Но едно е важно да се забавлявате истински и ще видите че изобщо няма да ви направи впечатление кой къде е седнал kiss2
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 04, 2007, 17:59:41 »

на мен много ми се иска да бъдем на масата с нашите но само заради тях понеже никога не са стоели на такава маса (за пъри път женят дете) и нали предполагате каква гордост ще бъде затях да стоят на нашата маса
но пък ми се струва 4е ще е по добре да стоят на отделна родителите
и все още не мога да реша, въпреки че майками казва "не на отделна ще бъде"
ама ви казвам ще стане ужассссссс когато разберат родителите на милото

малко ще се отклоня от темата но така съм набрала за нещо и сега ще ви кажа
свекито държи да тат да ме изкарва от вкъщи с икона, ама и настоява много а аз и мама не искаме
та нали по този начин до колкото аз знам се изкарва мъртвец

ако искате игнорирайте това изречение
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #19 -: май 04, 2007, 18:02:37 »

аз като казах на свеки че на официалната маса ще сме  само с кръстниците,разберете развилня се буря в хола беше ужас чак ми стана смешно и решихме щом е толкова важно за тях няма да им прекършваме хатъра я.а другите гости ще си ги подредем по начин по който мислим че ще имат общ език(мои приятели,негови,общи,роднините според зависи че те май ще са повече)
 
и при нас стана така - свекървата много се обиди,но аз съм непреклонна - няма да прекарам вечерта си в разни празни приказки с нея и със свекъра :\За нищо на света Yes Yes :yes:Тя малко се  разсърди,но вече й мина.Не мисля че родителите имат място на официалната маса.Все пак колкото и да ги уважаваме,няма как да стане hysteric
Те ще бъдат на най-близката до нас маса(по точно срещу нас)заедно с братята ни Girl_sing
Това е последната ми дума!
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #20 -: май 04, 2007, 18:03:12 »

Ние решихме да сложим семействата на една маса, но отделно от младоженците. На главната маса така или иначе ще има предостатъчно хора- ние и 10-те ни шафера. Добре че никой не протестира... а останалите гости са разпределени по масите по общи интереси.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 04, 2007, 18:04:58 »

junglegirl^84 браво на теб.в нашия ресторант има водна стена и искаме тя да е зад официалната маса,но не е свръх голяма и може да няма място за 8 човека,та мисля това да ни е оправданието да не са на нашата маса crazy
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #22 -: май 04, 2007, 18:06:57 »

петкова,това за пръв път го чувам
но никак не ме учудва,защото с такива неща се сблъсквам ,че..... shok
родителите на милото са от село и живеят на село в техния си свят с разни глупави предрасъдъци,но .....няма нищо такова да спазваме :yes:да си гледат работата - все пак това е МОЯ ден!!!!И няма да играя хоро на средата на селото,няма да крадат разни животни от нас,няма да ме въвеждат в новия дом с два хляба по д мишниците и носеща мъжко момче laugh
Това са пълни глупости!
Извинявам се ако съм обидила някой с този пост crazy
« Последна редакция: май 04, 2007, 18:10:49 от junglegirl^84 » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 04, 2007, 18:41:49 »

петкова,това за пръв път го чувам
но никак не ме учудва,защото с такива неща се сблъсквам ,че..... shok
родителите на милото са от село и живеят на село в техния си свят с разни глупави предрасъдъци,но .....няма нищо такова да спазваме :yes:да си гледат работата - все пак това е МОЯ ден!!!!
да права си
това е нашият ден и трябва да си отстояваме интересите
е неговите родители живеят от много години във Варна но са по възрасни от моите и със много ама многооо старомодно мисляне
направо незнам как ще се разберем за тази икона
а в прочем това за иконата май идва от Украйна, понеже жената на брата на милото се ожени там 4е там бащата на булката я изкарал с иконата та сега трябвало и мен
не ме разбирайте погрешно нямам нищо против иконите и вярващите ора, но мисля че не е редно този ритуал да се извършва на сватба а още повече на моята

МОЛЯ НЯКОЙ ДА ПРЕМЕСТИ ТЕЗИ ЦИТАТИ ЧЕ СЪВСЕМ Я ОПЛЕСКАХ
МНОГО БЛАГОДАРЯ И СЕ ИЗВИНЯВАМ
  Girl_hide
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #24 -: май 04, 2007, 18:44:35 »

Ако родителите и на двамата държаха да са с нас на една маса, аз с радост бих се съгласила. Познавам родителите на бъдещата ми половинка много добре и със свекървата сме такива приятелки, че сигурно през цялото време нямаше да млъкнем, така че пак ще си изкараме много весело.
« Последна редакция: май 04, 2007, 18:46:48 от didibaby » Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #25 -: май 04, 2007, 19:52:27 »

петкова,това за пръв път го чувам
но никак не ме учудва,защото с такива неща се сблъсквам ,че..... shok
родителите на милото са от село и живеят на село в техния си свят с разни глупави предрасъдъци,но .....няма нищо такова да спазваме :yes:да си гледат работата - все пак това е МОЯ ден!!!!
да права си
това е нашият ден и трябва да си отстояваме интересите
е неговите родители живеят от много години във Варна но са по възрасни от моите и със много ама многооо старомодно мисляне
направо незнам как ще се разберем за тази икона
много лесно - събираш ги всички - вашите и техните +други членове на семействата ви.Когато стане въпрос за сватбата давай смело напред!Аз напр.такава реч му дръпнах че никой нищичко не можа да каже - как през целия си живот не съм имала нито един рожден ден с приятелки,като по филмите ,как на абитуриентския ми бал нямах нито един гост вкъщи и не защото не исках,а защото нямахме финансовата възможност,колко важна за мен е сватбата и поне това събитие да бъде както трябва и както искам.Всичко това е истина!И те.....няма как да не са се замисляли над думите ми защото каквото и да кажа  - всичко изпълняват Bravo
Малко крайни мерки - но повярвай ми,заслужава си girl_wink
а в прочем това за иконата май идва от Украйна, понеже жената на брата на милото се ожени там 4е там бащата на булката я изкарал с иконата та сега трябвало и мен
не ме разбирайте погрешно нямам нищо против иконите и вярващите ора, но мисля че не е редно този ритуал да се извършва на сватба а още повече на моята

МОЛЯ НЯКОЙ ДА ПРЕМЕСТИ ТЕЗИ ЦИТАТИ ЧЕ СЪВСЕМ Я ОПЛЕСКАХ
МНОГО БЛАГОДАРЯ И СЕ ИЗВИНЯВАМ
  Girl_hide
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 04, 2007, 20:40:10 »

Взех една част от друга тема,в която сме обсъждали подредбата на масите,така че ако искате прочетете няколко поста назад! good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 04, 2007, 20:58:34 »

И аз мисля да сме само с кумовете, казах на свекървата и тя малко се учуди, понеже отдавна е  ходила на сватба, мислеше че заедно с тях ще сме на една маса. Но каза както искаме. Аз я питах дали искат да са на отделна маса с нашите или да седнат пак сватовете едни до други, но на масата да има и близки роднини. И още не знам точно как ще редим масите
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 04, 2007, 21:07:27 »

на нашата сватба на булчинската маса бяхме само ние и кумовете,точно срещу нас стояха всички роднини и нямаше сърдити good good
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #29 -: май 04, 2007, 21:22:51 »

на нашата сватба на булчинската маса бяхме само ние и кумовете,точно срещу нас стояха всички роднини и нямаше сърдити good good

това е най-добрия вариант Bravo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines