Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 04, 2024, 16:40:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 168789 пъти)
 
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: май 05, 2007, 14:09:35 »

Аз също мисля да сме само с кумовете,казах на моята свекърва и тя даже се зарадва и каза че съм мислела за всичко.Мисълта ми и нейната беше затова,че техните приятели не се познават,така като и приятелите на майка ми и баща ми,затова реших,че ще е най-добре на една маса да са свекърът и свекървата с техните приятели/за да има хората с кого да завържат по една приказка а не тепърва да се опознават с други хора/.А на друга маса моите родители с техните приятели поради същата причина.Нашите приятели на една маса и роднините ми на отделна,бабите на отделна и децата на отделана.Това е разположението.А масите на майките и бащите ни ще са от дясната и лявата ни страна
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #31 -: май 05, 2007, 22:47:40 »

да ви кажа днес имах сблъсък със свекървището относно масите Плачещо момиче
понеже ресторанта ни е на две нива,на долното ниво при нас сме сложили най-близките ни хора,значи долния етаж от ресторанта събира 130 човека,а горе около 50 .Ние милото искаме долу близо до дансинга да се най-близките ни приятели,колеги,но майка му настоява там да са родата ohmyНа всичкото отгоре на двете страни - на техните и на нашите - им се полагат по 4 маси на "по-хубавия етаж".Най-логичното е след като има 8 маси - 4 да са на едната и 4 на другата страна ,а не 6 на едната ,на "мъжката страна" и 2 на другата *crazy*Леле след като ми ги сервира тези глупости така полудях,падна ми пердето и за няколко секунди я свалих на земята,бях малко рязка ,но .... :girl_cray2:От какъв зор гостите на булката трябва да се заврат в някой ъгъл O_OА тези на младоженеца да окупират целия ресторант P-(Сериозно направо превъртях,наговорих им ги едни такива ,не спестих нищо на милото,като се пребрах вкъщи girl_wink,но спечелих своята голяма победа - приятелите ни ще са най-близо до нас(след родителите ест.) blush, а масите са разделени по равно - 4 на 4 на долния етаж,а на горния те имат 1 маса ,а ние 4 .Каков да направя като имаме повече гости? pleasantry
Но съм много щастлива и много горда със себе си yahoo
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 05, 2007, 22:50:51 »

поздравявам те че си постигнала своето........пък и в крайна сметка ти и твоят бъдещ съпруг имате привилегиите да подреждате масите good
Активен
Юлия
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1848


сем. Николови


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: май 06, 2007, 08:53:05 »

Браво на теб мила junglegirl^84 . Добре си я наредила. Много мразя такива неща и се радвам, че моята свекърва не се  меси за нищо. Даже понякога се чудя дали изобщо иска да вземе участие  crazy
Да ти кажа най-добре е да си сложите приятелите близо до вас, а роднините след тях. Ще видиш как на сватбата това ще е полезно.
« Последна редакция: май 06, 2007, 08:54:48 от Юлия » Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: май 06, 2007, 09:54:53 »

 Точно така junglegirl^84, няма да отстъпваш, да си знаят от сега кой-кой е! good
Аз нямам свекърва /на милото майка му е починала когато е бил на 5 годинки, за което много съжалявам, защото знам от майка ми, че е била страхотна жена/, но  за сметка на това имам майка на свекървата , тоест "маминка" му, която върши същата работа като свекървата angry
Сладуранки, вие как мислите, моите родители и баща му, на една маса ли трябва да  са? И ако да, кого друг да сложа на тази маса? Аз нямам братя и сестри, той има сестра.
Аз мислех да слагам нашите на отделна маса с техни приятели, и техните на отделна, но агентката ни вика, че трябвло да са на една маса shok
« Последна редакция: май 06, 2007, 09:56:52 от spirit » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: май 06, 2007, 10:15:01 »

Точно така junglegirl^84, няма да отстъпваш, да си знаят от сега кой-кой е! good
Аз нямам свекърва /на милото майка му е починала когато е бил на 5 годинки, за което много съжалявам, защото знам от майка ми, че е била страхотна жена/, но  за сметка на това имам майка на свекървата , тоест "маминка" му, която върши същата работа като свекървата angry
Сладуранки, вие как мислите, моите родители и баща му, на една маса ли трябва да  са? И ако да, кого друг да сложа на тази маса? Аз нямам братя и сестри, той има сестра.
Аз мислех да слагам нашите на отделна маса с техни приятели, и техните на отделна, но агентката ни вика, че трябвло да са на една маса shok

 ами ние ще сме заедно с кумовете и родителите на една маса !!! но другия ариант беше, ние с кумовете на една 4-ка и родителите на друга 4-ка !!!! може да сложиш сестра му !!! smile
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: май 06, 2007, 10:23:28 »

И аз си го мислих, но вместо четворка, трябва да е тройка и става много сконфузно shok
За това си мислех да сложа нашите, баща му, сестра му и мъжа й - как мислите?
Или тях, плюс на майка сетра и с мъжа си, и на баща му брат му със съпругата му? /тоест лелите и чичовците/
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: май 06, 2007, 11:33:27 »

И аз си го мислих, но вместо четворка, трябва да е тройка и става много сконфузно shok
За това си мислех да сложа нашите, баща му, сестра му и мъжа й - как мислите?
Или тях, плюс на майка сетра и с мъжа си, и на баща му брат му със съпругата му? /тоест лелите и чичовците/
spirit,мисля,че това е най-удачния вариант!Тъкмо няма да се чудиш лелите и чичовците с кой друг да ги комбинираш по маси(а пък ако има с кой по-добре ги присъедини към гореописаната компания),а така ще са си все пак заедно близки хора и няма да е конфузно за никой good

Аз нашето разпределение по маси съм го направила отдавна(съвсем не толкова лека задача,то бяха чертежи с маси и столове crazy ) ,естествено,може да се наложат леки корекции с приближаване на датата,но още не съм го изкоментирала с управителя на ресторанта,смятам обаче да държа твърдо на своята позиция и да не се поддавам на неговия "по-добър вариант"(защото съм сигурна,че ще предложи такъв,много не им се занимава с разместване на маси),тъй като точно това кой къде ще седи,в каква компания е една от най-важните предпоставки гостите да се отпуснат по-лесно и да се чувстват комфортно,в свои води drinks
Ние също решихме официалната маса да е само за нас с кумувете,а родителите ни-разпределени по роднинска линия,две големи маси с приятели(всички са ни общи) и няколко "сплотяващи елемента",където е необходимо Wink ,е,имаме и една "сборна" маса,т.е. хора,които няма къде подходящо да вмъкнем,но сме се съобразили с това,че на тях ще им е все тая дали с един или друг непознат ще седят pardon ,има и такъв момент .Смятам,че сме избрали най-удачния вариант,първо имахме притеснения,че разделяме родителите от двете фамилии,но като гледам повечето от вас го правят,а и наистина е по-добре всеки да е със своите си хора,нали?
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #38 -: май 09, 2007, 20:43:54 »

аз току що завърших списъка с гостите и разпределението им по маси.Много трудничко ми беше,особено при нашите приятели - кой с кого се познава,кой с кого е скаран :girlsigh:не е лесно :\Но мисля че се получи добре - на нашата маса ще сме ние заено с кумовете и шаферите+детенцето на кумовете- 7 човека общо.На най-близката маса срещу нас ще са родителите ни(но без братята ни ,те поискаха да се направо при приятелите ни,щяли да скучаят иначе pleasantry)на една маса са колегите ми ,на една съучениците ми +приятелите от танцовия състав,на една маса са общите ни приятели - 30 места Cray
И другото е роднини - те са на 4 маси според роднинската им връзка с нас.
 DANCE най-после приключих End
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #39 -: май 09, 2007, 20:57:41 »

Звучи много добре, junglegirl! Още едно нещо можеш да отметнеш от списъка. good
Активен
junglegirl^84
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 246


обичай врага си,това ще го влуди!!!!


« Отговор #40 -: май 09, 2007, 21:01:59 »

Звучи много добре, junglegirl! Още едно нещо можеш да отметнеш от списъка. good

вече почти нямам списък hysteric
всичко свърших  End
и все пак си има още работа - у мама напр.трябва да помога да почистим всичко да подредим цветята по терасата,трябва да изкъпя и кучето ми ,което ще е главно действащо лице у нас :DANCE:Утре имам среща и с музиканти +ди джей- дълга и широка Wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 31, 2007, 09:57:28 »

ние от 2 дни се опитваме да разпределим хората на масите, но все не става
ние се мъчим на 70 човека, а си представям какво щеше да е ако бяха 100 girl_impossible
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 31, 2007, 10:09:43 »

оооох вие пак сте добре нашите са 120  Oh my ... направо не знам как ще се оправим.хванах се в чудо с толкова много народ..дано не с еполучи колега на свекъра да седне до бившата ми съученикча примерно леле представяте ли си ...трябва да измислим нещо че всички да с адоволни.предполагам че от ресторанта ще ни дадат няколко примерни плана за подредбата на масите и като фи разпределим по 8 човека на маса....ох не знам Girl_sing
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 31, 2007, 10:13:52 »

да много е трудно с разпределянето на масите в ресторанта
не искам да има никой с гръб към нас, ама май няма да стане
на мен ми казаха че най-хубавите маси ставали от 8-10 човека
и тази вечер трябва да мисля и да решавм че времето летииииии
Активен
galchos
Сватбар
***
Публикации: 235



« Отговор #44 -: юли 31, 2007, 10:16:12 »

ние трябва да разпределим 180 човека по интереси, направо ми се плаче като си помисля....
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines