Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юли 02, 2024, 13:55:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Разположение на гостите по масите  (Прочетена 168681 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: февруари 01, 2007, 19:37:41 »

Оооо, fiibi, това е задължително! Гостите с гръб към дансинга ще се чувстват изолирани, особено ако са на някоя по-далечна маса! Абсолютно съм съгласна с теб! Но доста зависи и от формата и разположението на самия ресторант, не навсякъде е възможно. Какъв е твоя вариант за подредбата?
Масите бяха леко на диагонал и с малко на брой хора.На маса не повече от 8 човека и стана префектно.Там където имаше места с гръб сложихме деца,а срещу тях родителите им.Те-децата и без това тичат през цялото време! girl_wink
« Последна редакция: май 04, 2007, 20:37:27 от fiibi_bg » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #1 -: февруари 01, 2007, 20:46:22 »

Оооо, fiibi, това е задължително! Гостите с гръб към дансинга ще се чувстват изолирани, особено ако са на някоя по-далечна маса! Абсолютно съм съгласна с теб! Но доста зависи и от формата и разположението на самия ресторант, не навсякъде е възможно. Какъв е твоя вариант за подредбата?
Масите бяха леко на диагонал и с малко на брой хора.На маса не повече от 8 човека и стана префектно.Там където имаше места с гръб сложихме деца,а срещу тях родителите им.Те-децата и без това тичат през цялото време! girl_wink

Това е много добра идея за децата.  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 01, 2007, 21:55:55 »

Оооо, fiibi, това е задължително! Гостите с гръб към дансинга ще се чувстват изолирани, особено ако са на някоя по-далечна маса! Абсолютно съм съгласна с теб! Но доста зависи и от формата и разположението на самия ресторант, не навсякъде е възможно. Какъв е твоя вариант за подредбата?
Масите бяха леко на диагонал и с малко на брой хора.На маса не повече от 8 човека и стана префектно.Там където имаше места с гръб сложихме деца,а срещу тях родителите им.Те-децата и без това тичат през цялото време! girl_wink

Това е много добра идея за децата.  good

Да, много е добр е така и при нас беше така!!! puppets  girl_wink  good
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 03, 2007, 20:29:01 »

ами ако масите са кръгли как да ги подредя че да няма с гръб huhhuh.gif
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: февруари 03, 2007, 20:33:21 »

ами ако масите са кръгли как да ги подредя че да няма с гръб huhhuh.gif
Колко маси са?Ако са 8-10 маси по 8 човека ще се паднат около 16 човека гръб.Като използваш и номера с децата ще станат по-малко.Другия вариант е на местата ,които се падат с гръб да  няма хора и ще стане като дъга!Незнам дали ме разбра? Girl_sing
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 03, 2007, 20:37:19 »

ааааааааа супер идея  Bravo
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 03, 2007, 20:49:33 »

ааааааааа супер идея  Bravo
Убедих се обаче,че колкото повече маси с по-малко на брой хора на всяка маса е по- добре.При нас например 45 гости бяха на 5 маси.Голямо мислене падна относно подреждането на гостите и кой с кой да бъде,но накрая миаля че добре се получи.Бях измислила даже кой до кого да бъде седнал.Много е важно повярвайте,особенно ако гостите ви са от различни места като при нас например бяха поне от 5 града.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 03, 2007, 21:00:36 »

и при нас ще е така.аз вече съм поизмислила кой с кой ще на маса,но ми се иска кръгли масички и всяко семейство да си е на отделна нещо като по 5-6 човека на маса
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #8 -: февруари 04, 2007, 10:43:17 »

маичицеее аз ще имам 11 маси с по 10 човека.ужас не се бях сещала за хората с граб. :(какво да ги правя тях....ужас!
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 04, 2007, 11:47:45 »

ами ако сложиш масите перпендикулярно на булченската маса така никой няма да е сгръб smile
Активен
bettysys
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 142



« Отговор #10 -: февруари 04, 2007, 17:50:17 »

ресторанта за съжаление не го позволява.иначе идеята е супер
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: февруари 04, 2007, 18:03:18 »

ресторанта за съжаление не го позволява.иначе идеята е супер
Ами тогава ще има хора и с гръб.Ще трябва да им обръщате повечко внимание да не се почустват пренебрегнати и изолирани!
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: февруари 04, 2007, 23:44:28 »

И при на симаше няколко човека с груб, но към дансинга и никак не им пречеше, леко си бяха завъртяли столовете и всичко беше ОК!!! good
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #13 -: февруари 05, 2007, 08:30:46 »

При нас се получава добре, защото дансинга е от едната страна на залата, а главната маса с младоженците и шаферите е от другата страна, така че тези които са с гръб към нас са с лице към дансинга и обратно, така че няма да има сърдити. girl_wink
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 05, 2007, 12:36:20 »

При нас се получава добре, защото дансинга е от едната страна на залата, а главната маса с младоженците и шаферите е от другата страна, така че тези които са с гръб към нас са с лице към дансинга и обратно, така че няма да има сърдити. girl_wink

Оооо, да, didibaby, много добра идея наистина! Bravo yahoo dance
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines