Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:22:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В ТРОЯН  (Прочетена 8857 пъти)
 
Melpomena
Новак
*
Публикации: 10


« -: януари 15, 2009, 11:45:56 »

Момичета, можете ли да ми препоръчате фризьор (+ гримьор) в Троян, както и сладкарница, където изработват торти? За цветарския магазин се надявам да се справим. Мерси smile
« Последна редакция: май 14, 2012, 08:36:47 от fiibi_bg » Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #1 -: януари 16, 2009, 20:36:06 »



           За гримьор и фризьор мога да каза утре ако не ти е късно,но за торти много хубави са на сладкарница "фаворит"в ловеч,мисля че могат да я доставят и в троян а и цените има не са високи
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #2 -: януари 19, 2009, 19:46:13 »



          фризьор и гримьор - Малинка Пенчева,дано да ви помогне мога да дам само телефон
          ако все още ви трябва
Активен
Melpomena
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #3 -: февруари 05, 2009, 10:58:31 »

Благодаря ти, Елена! С извинение за късния отговор. Бих се радвала за телефон. Ти доволна ли си от фризьора?
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #4 -: февруари 06, 2009, 12:43:41 »




            Да доволна съм,но все пак хора различни,ако на мен ми харесва едно,на теб може да не ти хареса,така че  е хубаво да провериш.Ще ти пратя телефона на лични.
Активен
Maxi
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #5 -: март 08, 2009, 15:37:13 »

 Сватбаааа
Здравейте,
бих искала да попитам булките  от Троян за телефон в ритуалната зала там или пък обредния дом... или пък в някое от селцата наоколо...
тъй като живеем в София, а искаме да си направим подписването и уикенда в Троян /или околностите/ :girl_wink:заедно с кумовете, но трябва преди всичко да попитам за дати, часове, документи и т.н... Иначе гледах, че има в Троян много готини места - хем да подпишем, хем да починем.. чудех се дали в Парк хотел троян, или пък гледах някакъв комплекс "Беклемето" с чудесен изглед и природа..
Вие какво ще кажете?!
но преди всичко ако може някой да ми даде връзка, за да запиша час за гражданския?
 
Активен
nevka83
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #6 -: май 13, 2012, 19:15:25 »

Здравейте  smile,
виждам че по темата не се пише много,но все пак реших да пробвам. Предстои ни сватба в Априлци на 02.06.2012 и спешно ми трябват препоръки за фризьор от Троян(като най-близък град). Също така коя сладкарница можете да препоръчате за сватбената торта и кой цветрски магазин за букета. Много ще се радвам на всеки отговор  good Bravo
Активен
Martolana
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #7 -: май 18, 2012, 05:18:41 »

Nevka83, нашата сватба ще е на 9 юни в Бели Осъм. За тортата ще използвам сладкарница Тифани от Троян - да си призная честно, не съм опитвала техните торти лично, но отзивите на всички, не само булки, а и просто хора, които са опитвали тортите им в сладкарницата, са само положителни. Аз се срещнах с тях накратко преди няколко месеца и съм с много добри впечатления от отношението им. За съжаление нашата сватба е след вашата, тъй че няма да мога да ти бъда полезна с отзиви, но се надявам все пак да съм ти помогнала малко.
Активен
nevka83
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #8 -: май 19, 2012, 23:01:49 »

здравей martolana,благодаря ти за отговора.къде се намира сладкарницата за която говориш?а къде ще си поръчваш букета и как ще уредиш прическата.аз другата събота ще съм в троян в издирване на торти,цветя и фризьори,а за сега нямам нито един. адрес   :angry:у
Активен
Martolana
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #9 -: май 20, 2012, 06:01:49 »

Невка, за цветята и за цялостната украса ще използвам Мария - "Орхидея": [email protected].

 http://www.orhideia-bg.com/boukette.html

Косата ми ще я прави много добър приятел, който е фризьор, но не е от Троян.

Кафе Тифани се намира на ул. Васил Левски 59. Сладкарката се казва Христина - телефона и е 0887 734 775.

Желая ти успех! Кажи ако мога с нещо друго да помогна -  нямаш много време, но съм сигурна, че всичко ще се уреди и ще имате незабравима и прекрасна сватба!
Активен
Страници: [1]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines