Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:21:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 4 част  (Прочетена 150977 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: януари 12, 2009, 12:45:43 »

Има ли булки от Пловдив? - 3 част

А ето и списък на булките от Пловдив, който ще се обновява, но ми пишете на лични, за да не пропусна някоя нова булка!  good



1 сватба на 10.05.2009 на elean  weddingday

1 сватба на 16.05.2009г. на pepina83 weddingday

1 сватба на 30.05.2009 на jiveto81 weddingday

2 сватби на 06.06.2009 на Kristinka и lina_83 weddingday

2 сватби на 27.06.2009г. на Sunny_girl и zipper weddingday

1 сватба на 04.07.2009г. на tsvet_3 weddingday

1 сватба на 05.07.2009г. на ceci_8 weddingday

1 сватба на 25.07.2009 на Cinderella weddingday

1 сватба на 23.08.2009 на lady_in_love weddingday

1 сватба на 05.09.2009 на dany_6 weddingday

1 сватба на mimenceto weddingday
« Последна редакция: февруари 18, 2009, 16:12:28 от maria_lakova » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 12, 2009, 16:17:39 »

много ви благодаря на всички! give_rose честито и на теб Sunny_girl. Успех!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 13, 2009, 10:02:45 »

Момичета, вчера си ангажирахме фотограф  yahoo yahoo yahoo Тереза Якова   danceg danceg danceg.
Тооолкова съм щастлива! Bravo
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 13, 2009, 10:28:06 »

Честито за фотографа - Тереза Якова - ние също ги ангажирахме за нашата сватба, по точно съпругът й и мисля, че това е страхотен избор.     Bravo
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 13, 2009, 10:38:47 »

Честито Sunny_girl! и ние искаме Тереза, ама май трябва да побързаме да не я заемат  Hmmm
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 13, 2009, 10:45:15 »

ооооо да, даже й се обади днес!
Аз първо се бях насочила към съпруга й, но той зает отсега! Ако искаш координати, пиши ми ЛС.  good
Аз въобще доста се разбързах понеже имам чувство, че всичко живо се е заженило smile  Вчера свеки се обадила на оператора- зает  Oh my ..., аз бях писала, че сменихме дата, защото беше зает и ресторанта!

Така, че действай!  good
« Последна редакция: януари 13, 2009, 13:31:38 от Sunny_girl » Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 13, 2009, 13:30:13 »

ние поне ресторанта сме резервирали, но ще трябва да се задействам явно, за да не изпусна фотографката и видеото. те май всички наистина са хукнали да се женят  crazy. една приятелка ми даде вече номера на тереза. благодаря все пак give_rose
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 13, 2009, 13:37:46 »

Момичета, имам нужда от малко помощ! Става въпрос за фотосесията. Вчера фотографката ми каза, че най-малко 40-50 минути й трябвали да ни наснима! Е как да нагласим нещата, че гостите да не трябва да чакат! Замисълът е такъв .... ако направим църквата в 3:00, придвижване до Пловдив, гражданско 5:20  и ето го луфта близо час! Ами какво ще правят гостите  в този близо час!
Дайте някави идеи, ще съм ви много благодарна! give_rose
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 13, 2009, 14:01:40 »

Момичета, имам нужда от малко помощ! Става въпрос за фотосесията. Вчера фотографката ми каза, че най-малко 40-50 минути й трябвали да ни наснима! Е как да нагласим нещата, че гостите да не трябва да чакат! Замисълът е такъв .... ако направим църквата в 3:00, придвижване до Пловдив, гражданско 5:20  и ето го луфта близо час! Ами какво ще правят гостите  в този близо час!
Дайте някави идеи, ще съм ви много благодарна! give_rose

Не се притеснявай какво ще правят гостите ! Почти винаги има такъв промеждутак във които гостите обикновенно се настаняват във най близкото кафе ! Няма как всичко да е до последната минута изчислено !  good
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 13, 2009, 14:27:18 »

в повечето случаи има такива луфтове. при нас всичко ще е на едно място и гостите ще чакат да ни посрещнат в ресторанта, докато ние се снимаме. и аз съм намислила да дам на шаферите да пуснат сватбената книга, докато всички са "трезви" blum. помисли и ти за нещо подобно/ако е приложимо при вас/. иначе наистина можеш да ги оставиш да се развличат поотделно. ако се сетя още нещо ще пиша.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 13, 2009, 16:00:28 »

Здравейте момичета!Не знам за вас,но лично за мен до тук колкото и снимки да гледам на Тереза Якова,виждам само едни и същи кадри,едни и същи пози,дори и начина по който ги е карала да гледат е един и същ/същото се отнася и за снимките на съпруга й/,незнам ама на мен това ми е малко странно,не ми се искам да знам,че като моите сватбени снимки ще има още хиляди такива.По скоро ми се иска нещо различно и най-вече индивидуално,само наше си.Не искам да обиждам никой,просто това е моето лично мнение. give_rose
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 13, 2009, 17:05:15 »

аз мисля че тереза си има собствен стил, който явно на теб не ти допада. на мен лично ми харесва, въпреки че и аз съм забелязала и разпознавам без проблем нейните снимки.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 13, 2009, 17:16:26 »

аз също мисля че си има собсвен стил, но когато ни снимаше тя предварително пита какви снимки искате и т.н., каза че има младоженци които не искат нагласените снимки а спонтанните, така че търчи и се опитва да улови момента, така че който каквото иска. А в крайна сметка почти всеки фотограф си има определен стил, така че като разглеждаш снимките на всеки ще видиш много еднотипни неща.А Цвети е права като казва че на теб явно просто не ти допада нейния стил, което не значи че работата и не е добра.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 13, 2009, 17:19:04 »

tsvet_3  може и да си права,нали все пак за това сме различни хора,за да имаме различни вкусове.Между другото нека и аз да се похваля и аз си имам вече фотограф,казва се Бони Бонев.От София,да верно,че услугите му ще ми излезнат малко по скъпо,но пък много харесах стила му на работа - различни и невероятно красиви снимки.Много добра техника и страшно качество на синмката,а за мен това има голямо значение,а съпо така и обработкатата им, етъй като в него видя всички тези качества,ето че си го запазих и избрах. blum
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 13, 2009, 23:44:50 »

lady_in_love, честито за фотографа, страхотен избор си направила.
Аз да ви кажа съм на финална права..поканите са дадени за печат, имаме си църква-Св.Петка, ресторанта е ангажиран отдавна, декорацията е почтиииииии уточнена, имаме дж, видео, фото, водеща..
Успех на всички в подготовката  give_rose
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines