Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:21:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 138713 пъти)
 
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #450 -: февруари 25, 2009, 14:19:47 »

Майче, радвам се, че всичко е наред с бебока и че си напазарувала разни работи!!
Лъвче, не се тревожи за 8 месец, аз някак не се притиснявам, а сена на 27.02 влизам в 8 месец. Важното е да сме спокойни и всичко ще е наред! Радвам се че сте ок и вие...с Александър! И аз го обожавам това име!!Само дето и на милото брат му се казва така и затова се отказах...
Кръвното ти ще се оправи и гъбите също. Аз също ще трябва да си взимам секрет. На мен на 13.03 ще са ми готови документите и болничния ще ходя всяка седмица след това на тонове....
Съжалявам, че не съм успяла да кача снимките от покупките, ще пробвам пак довечера!!
Мен таза още не ме е заболял...
Прегръдки на всички!
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #451 -: февруари 25, 2009, 19:08:05 »

здравейте, сладурки  Victory
Ние с мъжа днес направихме цял поход - ходихме до Джъмбо и накупихме доста нещица ( не само за бебчо, а  и на 1-ви на мъжа брат му има рожден ден). После обикаляхме други магазини и платихме някои сметки за 2 месеца напред, че в края на март няма да му е до това на половинката  blum Аз съм си набавила вече повечето неща за болницата, а днес освен това си взех и сухия шампоан на спрей на Клоран. Тези дни ще направя една проба да видя как действа  girl_wink Много се кефя на едни обувчици, които купихме на малчо днес и едни чорапки  heart снимки утре ще пускам, че сега съм скапана направо  Xixixi
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #452 -: февруари 25, 2009, 19:55:12 »

Ей Пете малко остана girl_impossible Bravo
И аз си взех две ношници за родилното blum
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #453 -: февруари 26, 2009, 08:09:30 »

Еее ,момичета,ама вие вече сериозно напредвате с покупките Bravo Bravo И аз се каня  утре да изляза да се огледам за някоя нощница за мен...а и трябва да е с къс ръкав че в болницата е направо сауна  blum и си мисля за тези еднократните бикини ...казват че били много удобни...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #454 -: февруари 26, 2009, 09:05:23 »

Здравейте! И аз съм си набавила вече доста неща за болнцата, имам две нощници, тези бикини за еднократна употреба, сутиен за кърмачки, подплънки за гъдите, общо взето повечето неща...Сложих и още 2-3 неща в галерията, но аз няма да купувам много дрехи, защото мама е накупила, а и ще взема от децата на братовчедка ми за съвсем малки бебоци. Успех на всички!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #455 -: февруари 26, 2009, 09:11:32 »

Мили,много са сладурски нещатара това жъртичкото спално чувалче ли е...много е сладко Bravo
Значи и ти си вече почти готова...Аз май само изоставам,ама нали все парички чакаме nea
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #456 -: февруари 26, 2009, 09:33:30 »

Майче, спално чувалче е, но е зелено. На снимката е излязло жълто. Май повечето неща накупихме в зелено, но пък мама е купила доста в синьо. И ние бяхме така с парите, но сега напазарувахме и съм си оставила за раждането. Оф, нещо почва да ме хваща шубето...повече от неизвесността... На нас ни остава леген и стойка за него, една позната май ще ни даде нейния, че стойките са по 45 лв...И повивалник ще си купя в бежово. Легълцето също е дървено и обиколника също е в бежаво и кафяво, защото нали сме в една стая и гледам да няма много шарении. Като ми докарат леглото и го оправя и него ще снимма, но това ще е към края на Март.Успех и на теб с покупките!
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #457 -: февруари 26, 2009, 09:41:04 »

 Offtopic Леле, Мили каква е тази стойка за 45лв. Една позната скоро си купува. каза, че били по 18 лв. Тези търговци си правят каквото искат.

Забравих, да кажа, че нещата са страхотни. Искам и аз да съм бебе.
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 09:46:29 от Рени » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #458 -: февруари 26, 2009, 09:44:43 »

ооооооо определено се иска обикаляне, ако ви кажа какви надценки има в малките градове, където има 3-4 магазина, разликата е бая голяма !!! Мили много сладурски нещата, а одеалцето със слончето е като нашето и е супер пухкаво налиииии, много е мекичко  yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #459 -: февруари 26, 2009, 09:49:03 »

Офф,тия стойки и тука са много скъпи... nea Мили и аз се хващам,че все на зелено налитам blush ама слабост ми е  pardon Аз както казах вече поръчах някои нещица-само чакам доставка вече.Мама ми е накупила сума ти неща и ще ми ги донесе като идва...даже вчера ми купила едно порт бебе-беличко  girl_in_love така че и аз се здобих с такова...Всъщност сега ни остават още малко дрешки,количка,кош за колата,бебефон,павивалник,един шкаф...абе още доста неща май и то по-скъпите  crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #460 -: февруари 26, 2009, 09:51:32 »

Offtopic Леле, Мили каква е тази стойка за 45лв. Една позната скоро си купува. каза, че били по 18 лв. Тези търговци си правят каквото искат.

Забравих, да кажа, че нещата са страхотни. Искам и аз да съм бебе.
Има стойки и за повече от 45 даже, но и ние си купихме за 18 от магазин Штъркел. След толкова обикаляне, най-накрая намерихме по-нормална цена, но ако има кой да ви даде още по-добре.  good В повечето магазини бяха много високи цените, а като сложиш и коритото за 30-40 лв  angry и става безбожно скъпо това удоволствие.  crazy Просто трябва обикаляне или питане на познати кой от къде е пазарувал!  good
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #461 -: февруари 26, 2009, 09:54:44 »

Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 3
Активен
Страници: 1 ... 29 30 [31]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines