Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 22:01:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 24   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 3  (Прочетена 95677 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: февруари 26, 2009, 09:53:45 »



Месец Април

MMariana - 1 април
Alannah - 4 април
solecito- 6 април
Ели . - 7 април

renka_87 - 15 април
maj4eto - 25 април
Vanilly - 27 април

heart heart heart heart heart

Месец Май


miims - 6 май
Luv4e -9 май
didda - 19 май
bebZz - 21 май
Kassi - 30 май

 
heart heart heart heart heart

Месец Юни

paolla - 14 юни
Nelkata - 22 юни
dideto - 26 юни
mmagi - 30 юни

 
heart heart heart heart heart
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 12:02:06 от maria_lakova » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: февруари 26, 2009, 10:13:42 »

Мими, благодаря за новата темичка  give_rose
Като гледам обсъждате стойки, ванички и т.н. и се сетих да ви питам - гледам напоследък повивалниците ( мислех да не купувам, ама....  pardon ), та може ли някоя да ми каже откъде мога да взема някой по-евтин, че най-ниската цена, която видях, беше в Джъмбото - 35 лв, а не знам дали си заслужава да взимам. Нашето легълце е малко по-различно и, ако взимам повивалник, ще бъде за шкафа, в който стоят дрешките на малчо ( той е достатъчно широк).
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: февруари 26, 2009, 10:19:59 »

Пете аз взех за самия шкаф, ей сега ще снимамс тела и ще ти го покажа, беше към 15 лв.

той е точно за шкаф, по-малък е и от мек дунапрен, не като другите, които се слагат върху кошарите, но нас, самия шкаф ми е до кошарата и реших ,че така ще ми е по-лесно


* Photo-0089.jpg (59.21 KB, 800x600 - видяно 450 пъти.)
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 10:23:32 от Ели . » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: февруари 26, 2009, 10:21:14 »

Пете, гледа ли за повивалник в Штъркел? Знам, че там нещата са по-евтини.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #4 -: февруари 26, 2009, 10:41:37 »

Ели, много ви е хубав повивалника.  good
Пете, аз мисля, че е много полезно да има повивалник, още не сме гледали легла, но и аз искам да е на отделен шкаф, нещо като скрин с дрешките на бебче може би.
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 26, 2009, 11:03:17 »

Миналата година в Штъркел повивалниците бяха по 25 лв - най-ниската цена, която намерихме!  good
Според мен това е много полезна покупка, но ако имате шкафче, което да ти е удобно за повиване е най-добре да вземете такъв като Ели, защото другите имат отдолу крачета и няма да стане за шкафа.  pardon
Можеш да слагаш и непромокаема постелка на шкафа, но повивалниците поне малко предпазват от падане, защото са повдигнти отстрани.  good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: февруари 26, 2009, 11:10:23 »

Аз съм се спряла на ето такъв   http://cgi.ebay.de/Wickeltisch-Wickelbrett-wasserdichte-Einlage-neu_W0QQitemZ250379027584QQihZ015QQcategoryZ106768QQcmdZViewItem
слага се в единия край на леглото
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: февруари 26, 2009, 11:11:36 »

Момичета, съжалявам за тъпия въпрос  blush , ама ми е чудно доколко е функционално повивалникът да се слага на шкафа ...
В смисъл такъв, не е ли по-функционално повивалникът да е върху кошарата, а отгоре на шкафа пространството да се използва за поставяне на козметика и т.н Е, който има повече място вкъщи, явно няма да му е проблем.
Може да ви се стори глупав въпросът, ама сега като ви прочетох и ми стана любопитно кое е по-функционалното...
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: февруари 26, 2009, 11:18:34 »

Според мен не ти е глупав въпроса и естествено, че е по-функционално повивалникът да е върху леглото, а шкафа да се използва за поставка на разни неща, поне според мен.  good Но всеки си преценя. Ние така или иначе нямаме шкаф и нямахме избор, но ако имахме със сигурност щях да го ползвам за други неща!  good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: февруари 26, 2009, 11:19:06 »

Kiksi, права си.Ние нямаме толкова място в спалнята и именно поради тая причÄина сме се спрели на този вариянт pardon и така може да си купиме по-висок шкаф с повече чекмеджета за дрешките...
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #10 -: февруари 26, 2009, 11:51:22 »

Ние още нищо не сме си купили за бебо, не от суеверие, а защото нямаме време от работа на мен ми остана сега март да работя и в началото на април излизам в отпуска и тогава с мъжа ми ще се поразходим да огледаме.Гледам в интернет и стигнах до извода,че май ще си купим кошарката в комплект с шкавче, защото идва много по-евтино.Даже си харесах една в интернет на Бертони за 320лв. някъде а е  160/70 и със шкафче.Ще видим де има време.Да ви се похваля подариха ни кенгуру за бебчо на Дисни и с такова умиление си го гледам, а мъжа ми онзи ден го разлежда и го прегъва за да било по-удобно да носи бебчо с лице към света да се оглеждал  danceg Нямам търпение да излезна вече в 45 дневния болничен и да обикаляме по магазините.  yahoo
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 11:52:54 от Kassi » Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #11 -: февруари 26, 2009, 11:55:08 »

Майче, какви са тези хапчета, които ти е изписал лекарят? И аз имам съмнения и ще ходя скоро при някой гинеколог (моите нали такива работи не правят на прегледите  NO ) та ако има нещо ще питам майка ми (нали е фармацевт) дали каквото ми изпишат мога да го заменя с тези твоите.. И как така ги покрива здравна каса, във всяка аптека ли? Имала съм преди такава инфекция и като си спомня колко бяха скъпи лекарствата  shok
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #12 -: февруари 26, 2009, 11:56:39 »

Кикси ами то шкафчето си има вратичка за козметиката аз така си мисля да го направя, а повивалник да си вземем като на ели за шкафчето отгоре.Ние също ще сме с бебчо в спалнята засега,защото детската е далече от спалнята и трябва да тичам постоянно, ще му напрамим кътче, ама голямо разместване ще падне,че и ремонт ни чака сега.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: февруари 26, 2009, 12:09:01 »

ето такъв тип е нашата кошара и точно за това си е предназначено шкафчето и за това купих такъв повивалник !!! а за самата козметика съм взела идея от Майчето да измисля някаква полица , ама ще видим като сглобим всички мебели в детската


* кошара.jpg (2.61 KB, 135x135 - видяно 4864 пъти.)
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: февруари 26, 2009, 12:11:24 »

bebZz , тя Майчето живее в Германия, а доколкото съм запозната там често лекарствата се покриват от здравната осигуровка. За тук не се и надявай просто  pardon Малко  Offtopic , ама бях гледала преди едно филмче за здравната система на Германия - там имало натрупване на осигуровките в нещо като сметка и като отидеш на аптеката, ако имаше пари в тази сметка, може да ти се покрият лекарствата и нищо да не платиш. Не знам още, дали е така, ама в Бг сме далече от немската действителност със сигурност sad  

Kassi, явно зависи от шкафчето, щом има такава вратичка - ок, макар че аз не мога да си го представя какво значи вратичка... Шкафът все съм си го представяла като скрин с чекмеджета и нищо повече, в смисъл само такива съм виждала у приятелките ми с бебета.
« Последна редакция: февруари 26, 2009, 20:09:40 от Kiksi » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 24   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines