Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 21:23:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 214767 пъти)
 
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: април 09, 2009, 10:43:23 »

Е, не очаквам да са с фракове, ама чак така както ги описваш... Къде се е случило подобно нещо? Аз досега не съм виждала по сватби така облечени фотографи и оператори! Да взема да купя 2 пелерини, че ако ми пристигнат така облечени да не се чудя какво да ги правя  sarcastic
« Последна редакция: април 09, 2009, 13:38:53 от antoinette » Активен
dark_avenger
Ентусиаст
**
Публикации: 127


« Отговор #226 -: април 09, 2009, 13:35:42 »

Аз мисля , че това не са никакъв фотограф и никакъв оператор, най вероятно зидаромазач, таксиметров шофьор или любител, решили да припечелят малко парички, да хапнат и да пиинат на вашия празник.Това не са професионалисти, за качеството да не говорим, обикновенно цените им са доста по ниски, може даже да ви покажат лъжливо портфолио, и после виждате на профитата цените и ги мислите за кожодери, а на сватбата джапанки, шорти и др. екстри , след сватбата рев!!!Пазете се от такива пишман профита,в софия има сигурно около 300броя такива и никнат и още даже.В интерес на истината, нормално е облеклото да е прилично, може спортно елегантно, може и дънки даже, все пак хората са на работа, тичат и т.н. , не е удобно да са официални и с костюми, но за всяко нещо си има приемливо решение.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #227 -: април 09, 2009, 22:08:33 »

 Да, много е неприятно да видиш подобна ситуация на живо. Но понеже не знаем какъв е случая точно, толкова крайна позиция не трябва да се заема. Има случаи, в които сме били в "кал до ушите" поради простата причина, че е имало обилен дъжд и дома на булката е на улица без асфалт и тротоар. Имало е сватби, които изцяла са се случили в обилен от към валежи есенен ден /направо ги съжалих/. Имало е случаи, в които кумовете живеят на място, до което стига само черен път и праха вдигнат от цялата колона автомобили се сравнява само с пясъчна буря. За съжаление някои неща не може да предотвратим.
Активен
masa_yume
Регистриран

Публикации: 5



« Отговор #228 -: април 11, 2009, 08:33:04 »

Облеклото на фотографа е част от правилата, които не търпят компромиси.  Да има и правила,  за които се казва, че са за това написани, за да се нарушават, но е личен избор и за сметка на този, който е решил да ги наруши........
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: април 11, 2009, 21:15:40 »

Момичета, да се включа и аз. Ние диджея вече го осигурихме. Даже са получи малко смешно защото аз си мислех, че имам избор между двама. Единият бях виждала преди години на една сватба, той е братовчед, на колежка на майка ми. Не си спомнях как се казва. Просто знаех откъде да му взема телефона. Вторият ожени половината ми приятели. И като сравних телефоните - ми той един и същ. Направо изпаднах в паника да не би да е зает. Добре, че не беше.
Но за фотографа още нищо не съм решила. Въпросът,който искам да задам е към булките, чиято сватба вече е минала. Споделете някои неща, които не са ви харесали във фотографа/видеооператора. Нещо, което може да се избегне. Или някакъв съвет, нещо подобно на това, което е написала dark_avenger
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #230 -: април 13, 2009, 13:04:07 »

 И аз да напиша тук. Готови сме. Фотографът е Любомир Любенов, а DJ e Петър Дянков.  danceg Операторът също се казва Любомир Любенов, но той е семеен приятел, който професионално се занимава с филми.
Надявам се Петър Дянков да разкърши гостите и спомените да бъдат прекрасно запечатани от двамата Любомировци pardon. danceg
Активен
zora
Любопитен
*
Публикации: 35


« Отговор #231 -: април 13, 2009, 21:38:53 »

Някой има ли впечатления от видеото на Sky Vision?Цените ми се виждат приемливи.
Активен
tuf4o
Любопитен
*
Публикации: 23


Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: април 14, 2009, 10:08:57 »

Все още си търсим DJ, очаквам предложения smile Сватбата ще е на 30.08.2009г. в София.
Активен
bleizi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #233 -: април 15, 2009, 14:12:33 »

Здравейте момичета!
Досега не съм писала във форума, но чета активно. Проблема е, че времето си минава, а аз все още не съм намерила DJ... А ми се иска да не е случаен, непроверен и ненадежден. Виждам, че някои DJ са доста често споменавани и хвалени и се доверявам на вашето мнение и впечатления. Аз просто нямам никаква информация, на която да се опра. Ще съм ви много благодарна, ако ми пратите координати на някой разбран, съвестен и подготвен DJ, в идеалния случай да може да дава предложения и препоръки, тъй като не съм избистрила изцяло представата за сватбата... Много разчитам да ми помогнете да отметна този проблем!
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: април 15, 2009, 14:15:32 »

Здравейте момичета!
Досега не съм писала във форума, но чета активно. Проблема е, че времето си минава, а аз все още не съм намерила DJ... А ми се иска да не е случаен, непроверен и ненадежден. Виждам, че някои DJ са доста често споменавани и хвалени и се доверявам на вашето мнение и впечатления. Аз просто нямам никаква информация, на която да се опра. Ще съм ви много благодарна, ако ми пратите координати на някой разбран, съвестен и подготвен DJ, в идеалния случай да може да дава предложения и препоръки, тъй като не съм избистрила изцяло представата за сватбата... Много разчитам да ми помогнете да отметна този проблем!
Все още си търсим DJ, очаквам предложения smile Сватбата ще е на 30.08.2009г. в София.

Назад в темите има информацията, коята ви трябва!  good
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #235 -: април 16, 2009, 13:42:46 »

Здравейте млади хора ! Вие виждали  ли сте фотограф с басмяно ,късо панталонче и джапанки с кални крака, и видео оператор по потник и мръсни скъсани дънки ? Ето за това отварям тази тема.  beating Недопустимо е на този , толкова тържествен ден , когато сме обградени от толкова красота и блясък , между нас да има такива хора . Наше право е да търсим интелигентни хора с разбиране , които да се  отнесат сериозно към нашия празник . Какво мислите вие ?

Mish, най вероятно е сънувал...........

Ти май малко преигра ми се струва с определението ама както и да е, като че ли много филни гледаш smile. Все пак някой те попита за кой екип става въпрос и от къде са - в кой град се е случило това, но отговор от теб не се получи. Най вероятно това не е истина а просто си чешеш пръстите и гледаш каква ще е реакцията?! Може би очакваш да те попитат кой ще препоръчаш и такива неща.............. Земи се конкретизирай или си изтрий поста.
« Последна редакция: април 16, 2009, 13:53:10 от DjNick Mc » Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: април 16, 2009, 14:58:49 »

Аз май яко съм се прецакала с ДиДжея. нашия ни поиска 70 лева на час, а вече от две булки и две агенции разбрах, че стандартната цена е 50. Какво да направя - да преговарям с него да ми намали цената или направо да му отменя ангажимента?
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #237 -: април 16, 2009, 15:36:00 »

Ако намериш друг, може да му откажеш, но да не стане от два стола на земята.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: април 16, 2009, 15:46:42 »

BASTET, и аз мисля, че е добре първо да си набележиш друг, да го ангажираш и чак тогава да освободиш този.
А от друга страна - ако държиш на този, тогава най-вероятно си струва парите. Зависи как си го избрала.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #239 -: април 16, 2009, 15:50:36 »

Да, кой ще ти е ди-джей за сега? Може и на ЛС  Wink
Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines