Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 19:10:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 209307 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« -: януари 11, 2009, 22:01:31 »

Хайде, момичета....помагайте! cray
Всичко се случва трудно е рискът да попаднеш на неподходящи диджеи и оператори е огромна!
Засега наехме фотограф /К. Вълканов/, но диджей и оператор още не можем да изберем.
Прегледах ценовата листа на студиото на Виктор Попов и май-май можем да си позволим само най-ниската им оферта, защото и без тоя моят бъдещ съпруг не е особено ентусиаст за наемане на оператор и аз не искам да усложнявам нещата с много пари sad Някой да има идея дали с най-евтиното предложение е ок?
Но може би диджея е най-големия ми проблем - наскоро гледах едно двд с една сватба, уж да видя колко е печен диджея. Ами да си призная, гледах 2 вечери - по-скучно нещо не бях виждала. Заспивах още на 5-та минута. А пък за работата на оператора нямам думи - през цялото време е сниман само дансинга от 2 аспекта и гледаш булката и младоженеца и още 5-6 души на дансинга....Ужас!!!
Давайте, включвайте се, защото това са един от най-важните елементи на тържеството crazy
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 11, 2009, 22:34:13 »

Пускам тази тема, защото наистина е необходима на бъдещите булки. Моля споделяйте мнения, без да влизате в спорове или да правите явна самореклама или на хора, с които работите - това нека става на лични или на e-mail, ако има интерес от страна на някоя булка! Надявам се да не се стига пак до заключване на темата, защото това е форум, в който не се толерира грубото отношение и явната реклама!  good

Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 13, 2009, 17:19:41 »

Всъщност аз много не разбрах защо е спора. Затова и няма да коментирам ничие мнение или отношение...А ще пробвам да сменя темата...

Аз например прерових доста фотографи и булченски снимки на момичетата тук във форума и .... честно казано броят се сигурно на пръстите на едната ми ръка тези, които ме завладяха и ми се прииска и моите да са такива. Вероятно е така, защото това, което ми се иска да ми остане за спомен от сватбата не са точно онези репортажните снимки тип - "булка и младоженец, булка и кум, булка и кума, младоженците с кумовете, малдоженците с  бабите, с дядовците.. и т.н." Иска ми се фотографът, който изберем да има идея и поглед върху начина на снимане. Искам да си платя не за снимки непременно направени със скъп фотоапарат, а за такива направени с цел и индивидуалност. Искам фотографа като ме види да знае на кое място ще се получат красиви снимки, дори да трябва да отделим 2 часа между залата и ресторанта. А не да ми каже - ей до онова дърво застани, защото то първо му се е изпречило на пътя... Ще ми се фотографът да знае, че еди коя си сграда има красиво стълбище или че фасадата на някое учреждение е много подходяща за фон и да ни заведе и снима именно там.
Снимки с любителски фотоапарати ще имам бол на сватбата си.... Но за тези, за които имам желание да платя - не желая да са посредствено изпълнение само с добра техника.

Затова, моля ви момичета, споделете дали имате поглед върху такива фотографи. Защото май на края ще грабнем един познат с професионална техника, макар и фотограф-любител и ще си изберем ние местата, на които да ни снима...
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 13, 2009, 17:33:30 »

Здравей Ble6tu4ka!Аз също искам такива снимки,непринудени,естествени,красиви,в тях да се усеща льбовта,а не само да се виждат хората.Аз се спрях на фотограф от София,страяно много харесах стила му на работа,точно за това,защото хваща точно такива моменти и ги предава невероятно красиво чрез фото обектива.И не само това,снимките му са с невероятно качество,което са мен съпо е важно,личи си,че обработката е направена много професионално.Да верно е,че услугите му ще ми излезнат малко по скъпи,но аз лично мисля,че си заслужва.Ако искаш пиши ми на лични,ще ти дам да видиш негови снимки.Не искам да ги пускам тук,защото са от сватба на други хора и не ми е удобно,все пак не са мой снимки.
P.S.Между другото,ако нещо в тона ми е обидило Pachoran му поднасям извиненията си,не искам да влизам в спорове с никого@}->--
« Последна редакция: януари 13, 2009, 17:38:06 от lady_in_love » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 13, 2009, 18:21:01 »

Ble6tuchka, когато аз избирах фотограф за нашата сватба, и аз като теб разгледах много снимки и си набелязах няколко по стила им на снимане. Ако ти харесват снимките в сватбения ми албум, мога да ти препоръчам да разгледаш портфолиа на няколко фотографа. (в Пловдив, София и Бургас - за другите градове нямам наблюдения). Условия и цени няма да казвам за нито един защото те са обект на промяна непрекъснато.

П.С. аз подкрепям предложението на г-н Стоянов.
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 13, 2009, 21:59:15 »

Уф, радвам се, че темата придоби нормален тон и вече се говори по същество. pleasantry
При мен положението е все същото...в неделя ще се срещнем с диджея, който ни препоръчаха от Скай Уей и ми е много интересно как ще си говорим с него. Днес по телефона ми каза, че искал "да ни разкаже някои неща за сватбите" shok. Не знам какво има предвид, но се надявам да ни допадне и да има добри идеи за веселба, а не само да стой зад компютъра и да пуска песни.
Но с оператора не знам....Но май е по-добре да не повдигам повече въпроса, че току-виж пак сме се хванали за гушите с разни "елементи", посещаващи форума angry
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 16, 2009, 14:04:01 »

Здравейте момичета!

Имам нужда от съвет и информация!

Някой от вас ползвал ли е DJ Лазони (Ники Лазов)? Можете ли да ми кажете отзиви или личен опит!

Мерси предварително!  give_rose

Alucinado снимките ти са страхотни! Ще споделиш ли кой е фотографа! Сякаш познавам този стил!  Wink
« Последна редакция: януари 16, 2009, 14:09:13 от tatitt » Активен
Alucinado
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 16, 2009, 16:12:17 »

tatitt: нашите фотографи бяха Димитър и Тереза Якови - Пловдив
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 16, 2009, 16:21:47 »

tatitt , Ники Лазони беше диджей на нашата сватба и ние останахме много доволни. Съобрази се напълно с музиката, която искахме да пуска и дансинга беше непрекъснато пълен. Веселяк е smile
Ритуалите ги проведе много добре и зарази гостите с настроение. Препоръчвам го.
Предлагам ти преди да изберете да се срещнете лично и да добиете представа за човека, защото това което на един е допаднало на друг няма да се хареса. smile
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 16, 2009, 20:31:59 »

Natalya  give_rose Мерси! Той е приятел на фотографката ни и тя ни го препоръча, ама аз нал съм си..... да си питам.

Ще се видим с него другата седмица  good.

Alucinado - май те снимаха сватбата на едни приятели. Сигурно за това ми се струват познати! При все - супер снимки!  Bravo
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 16, 2009, 21:25:18 »

Natalya  give_rose Мерси! Той е приятел на фотографката ни и тя ни го препоръча, ама аз нал съм си..... да си питам.

Ще се видим с него другата седмица  good.

Alucinado - май те снимаха сватбата на едни приятели. Сигурно за това ми се струват познати! При все - супер снимки!  Bravo
Хааа Таничка как те напипах, ами да точно той снима сватбата на Мария и Златан.... А инъче вашата ще е в София нали?
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 19, 2009, 10:33:36 »

Хааа Таничка как те напипах, ами да точно той снима сватбата на Мария и Златан.... А инъче вашата ще е в София нали?

Ехооооооооо! Страхотна изненада!  danceg Разгледах всички снимки! Върха!!!! Страхотна сватба!
Ние - в София! Липсвате ми много!

ПП vaniis, нали знаеш, че саморекламата в този сайт не се толерира! А и не е добра реклама!!!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 19, 2009, 10:49:10 »

Аз мога да дам само положителни мнения за нашия DJ, фотограф и видеооператор! Именно затова съм пуснала похвали и в раздела Свършената и несвършената работа.
Диджеят ни беше Стоян Петров - много сме доволни, много хубаво води без традиционните глуповати шегички, които използват много от сватбените диджеи! Човекът е много възпитан и много добре усеща настроението на хората: http://www.djstoian.com/

Фотографът ни беше Влади Балевски, за който също можем да кажем само хубави неща. Много предразполога по-време на снимки и идва зареден с такова настроение, а снимките са повече от прекрасни Bravo :http://www.balevsky.com/

Видеооператорът ни беше препоръчан от Влади  и се справи също много добре! http://volk-vision.com/
« Последна редакция: януари 20, 2009, 01:50:34 от maria_lakova » Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 22, 2009, 23:15:03 »

Ние вече си имаме фотограф  yahoo Наехме Любо Любенов и сме страшно доволни, че беше свободен за нашата дата ... http://lyubenov.com
Все още търсим DJ... DJ Стоян, който много искахме, е зает за нашата дата  :'(
И все още се колебаем за оператор, тъй като в Щатите не правят филми по сватбите и милото не може да разбере защо изобщо искам видео  pardon
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 24, 2009, 13:15:45 »

Някой да има впечатления за DJ Тони (Анатоли) и DJ Влади?
И какви са тарифите през тази година...???
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines