Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 14:58:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213814 пъти)
 
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: март 09, 2009, 13:41:57 »

Имате ли някакви отзиви за филмова къща Skyvision-фото и видео заснемане. Благодаря ви предварително! smile
Активен
dar4eto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 156



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: март 09, 2009, 14:39:35 »

Здравейте, момичета!

Търся контакти на DJ от Варна който да може да прави вечерни сватби и извън Варна. Моля, пишете ми на лични ако се сетите за някой.

Благодаря предварително  give_rose!
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: март 09, 2009, 15:46:17 »

Момичета имам нужда от помощ.Понеже ще имам изнесен ритуал,който няма да е в градината не ресторанта и ми се иска да имам музиканти.Търся в гоогле-то,но явно не търся както трябва. Вероятно ако се свържа с някоя агенция и те ще ми намерят. Но гледам ако е възможно да не се възползвам от тях. Ако някоя от вас е чувала нещо или попадала на нещо подобно ,ще съм много благодарна ако го сподели. Става въпрос за София.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: март 09, 2009, 17:29:21 »

Момичета имам нужда от помощ.Понеже ще имам изнесен ритуал,който няма да е в градината не ресторанта и ми се иска да имам музиканти.

А каква музика искаш да свирят музикантите на изнесения ритуал. Защото това според мен е най-важният критерий, по който да ги търсиш  girl_wink
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: март 09, 2009, 17:51:23 »

Да не е народна или чалга,нещо по -класическо,подходящо за церемония,а не за танци.Също да могат да изсвирят и Менделсон..Предполагам,че инструментите трябва са- флейта,чело,цигулка..
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #125 -: март 09, 2009, 22:49:55 »

Да не е народна или чалга,нещо по -класическо,подходящо за церемония,а не за танци.Също да могат да изсвирят и Менделсон..Предполагам,че инструментите трябва са- флейта,чело,цигулка..

niksis, виж това - те често са канени на церемонии http://www.livemusicagency.com/bg/artists.htm   дано не се изтълкува от модераторите като реклама, че вече не знам и аз...
Активен
Bianka
Сватбар
***
Публикации: 179



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: март 10, 2009, 10:51:52 »

Момичета, дайте препоръки за DJ в Бургас. Пробвах Станислав Жеков, Стенли, Иван Тодоров, но и тримата са заети (а сватбата е през юни) и вече не знам към кого да се обърна...Дори си мислех дали да не пробвам с някой от Варна.
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #127 -: март 11, 2009, 15:32:08 »

Здравей niksis, случайно имам позната която свири в дамски квартет,ако искаш мога да ти дам кординати.Свирят класическа музика. Мисля ,че ще ти свършат работа.От Пловдив са,но предполагам няма да има проблем и за София.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: март 11, 2009, 16:00:52 »

Момичета да ви се похваля - намерихме си DJ за 50лв на час ( това е за Пазарджик), видеооператора е 250лв. и все още се боря със семейството на младоженека, че задължително трябва да имаме и фотограф, а не както те казват че снимки ще изкараме от видеото. Плачещо момиче та то май никой не прави вече така. Въобще не съм наясно. Но това което фотографа може да улови, видеото не може - аз поне  така мисля...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: март 11, 2009, 16:17:54 »

Момичета да ви се похваля - намерихме си DJ за 50лв на час ( това е за Пазарджик), видеооператора е 250лв. и все още се боря със семейството на младоженека, че задължително трябва да имаме и фотограф, а не както те казват че снимки ще изкараме от видеото. Плачещо момиче та то май никой не прави вече така. Въобще не съм наясно. Но това което фотографа може да улови, видеото не може - аз поне  така мисля...

И нашият DJ е на такава тарифа (Казанлък)  good
И това, което казваш за фотографа е съвсем вярно според мен - той няма нищо общо с оператора, нито с любителските снимки, които гостите ще нащракат. За съжаление много хора все още не виждат и не разбират разликата  nea
Но, Валя, ако не ви спират финансови причини разбира се, и държите с мъжа ти да си имате хубави снимки и фотосесия, тогава си вземете професионален фотограф - това поне е моето мнение  girl_wink
Снимките със сигурност се гледат в последствие много повече и по-често.
Успех  give_rose
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: март 11, 2009, 16:51:20 »

Ами той не толкова, но майка му нещо все говори, че това са излишни разходи и че снимки ще ни искарат от видеото, а в същото време аз се опитвам да му покажа, колко красиви снимки могат да ни направят като му показвам албуми от форума. Аз даже повече държа да има фото вместо видео. Все пак 300лв не са чак толкова много.
аз съм изкарвала снимки от видео, но първо, че е много трудоемко да режеш филма, второ не е сигурно какво качество ще излезнат, трето повечето фото студия печатат тези снимки на по-висока цена така че всъщност разхода дори може да дойде по-голям
Активен
krasi_krasteva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: март 11, 2009, 20:55:06 »

Някой може ли да ми каже как вървят цените на операторите в сливен,помогнете ми защото си нямам никаква напредстава.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #132 -: март 11, 2009, 21:09:46 »

 Предполагам, че около 70 лв. на час е тяхната цена. Поне толкова искат DJ-те. Все пак да не забравяме, че операторите работят минимум още толкова часа умножено по 3 или 5. Не знам !
« Последна редакция: март 11, 2009, 21:19:46 от Pachoran » Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: март 11, 2009, 21:15:58 »

Момичета да ви се похваля - намерихме си DJ за 50лв на час ( това е за Пазарджик), видеооператора е 250лв. и все още се боря със семейството на младоженека, че задължително трябва да имаме и фотограф, а не както те казват че снимки ще изкараме от видеото. Плачещо момиче та то май никой не прави вече така. Въобще не съм наясно. Но това което фотографа може да улови, видеото не може - аз поне  така мисля...
браво, valia_diva  Bravo. Би ли споделила кои ще ви бъдат DJ и видео, защото на мен от ресторант "Тракия" ми предложиха за DJ Митко Пильов, а за видеото фотографката каза, че ще се погрижи - мисля, че момчето/мъжът се казва Стефан и тя работи с него. Аз държа да имаме фотограф, че мама все се сърди, че вече не разглежда снимки в албуми, ами все трябва да е пред компютъра. Нашата фотографка дори ни предложи да ни направи сватбен албум с най-хубавите снимки smile макар че се замислям дали не ми се иска аз да си подредя снимките, все пак си е една емоция ...
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: март 12, 2009, 13:15:57 »

Нашата фотографка дори ни предложи да ни направи сватбен албум с най-хубавите снимки smile макар че се замислям дали не ми се иска аз да си подредя снимките, все пак си е една емоция ...

Повечето студиа предлагат направата на албум с избрани от вас снимки. И може би като си изберете кои снимки да се "проявят" ще можете и да присъствате на подреждането - питайте ги  good
При нас например уговорката е да си изберем 130 снимки от всички, 100 се изкарват във формат 10/15, 15 в следващия размер и останалите 15 в още по-големия + още 2 големи снимки (мисля 20х30) в рамки. Снимките ще са наредени в много хубав, голям албум. Всичко това си влиза в цената + мултимедиен диск с всички добри снимки  danceg
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines