Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 12:54:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 213807 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: февруари 21, 2009, 20:34:51 »

Здрасти ,Ели! Мисля да се обаждам на тази фотографка,като ми дадат нейни кординати.Препоръчаха ми я и гледах нейна работа. Мисля да се срещнем.Дано да е свобона.Сега като пиша се сещам - да не би да ти минава сватбата през агенция?Защото тогава е малко по-скъпо,а и щом е извън града.Поне така ми казаха.Аз съм още в началото,но поразпитвам тук-там.
Малко не съм съгласна че е по скъпо ! Цените са едни и същи и това може да се провери много лесно ! Даже и с въпросната фотографка ! А колкото до Иван Йончев той вече от 3 год. не работи с сватби ! Дж Миро е добър !
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: февруари 21, 2009, 21:56:12 »

Някой има ли инфо за DJ  Митко Фънк Николов и Видеооператор Албена Ставрева както и за фотограф Михаил Дечев,
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: февруари 22, 2009, 00:14:35 »

Някой има ли инфо за DJ  Митко Фънк Николов и Видеооператор Албена Ставрева както и за фотограф Михаил Дечев,
DJ-ят ми го похвалиха много от 2 независими места, лични впечатления нямам. За нашата дата беше зает.
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: февруари 22, 2009, 00:42:23 »

 smile пак се срещаме, ами на нас горещо ни го препоръчаха, ние се видяхме вече тая седмица и обсъдихме нещата, но исках и мнения от хора които са му ползвали услугите, дано не се разочаровам
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: февруари 22, 2009, 10:04:17 »

danceg Снощи се обадихме на Ди джей Стоян Петров и той е свободен за нашата датата. Другата седмица ще се срещнем, много съм щастлива, защото бях решила, че при такава известност и хвалби във форума, е ангажиран години напред....... Ще съм благодарна, ако някои каже какви въпроси и какво въобще се дискутира като се срещнем с ди джея?
Ей така се чувствах и аз  blum. Ама и за нас се оказа свободен  yahoo
Ами ... май той повече задава въпросите! Не се притеснявай за това!
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #80 -: февруари 22, 2009, 23:26:08 »

Здравейте,
Аз съм новорегистрирана, но ви "подслушвам" от доста време  smile.
И понеже моят ден наближава, но си нямаме DJ ...  та ми иска да попитам (по-скоро да уточня), дали DJ Ицо (когото Данитка не препоръчва) и DJ Христо Станков са едно и също лице.
Че ако са едно и също .... направо става страшно.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: февруари 23, 2009, 09:00:19 »

Ей така се чувствах и аз  blum. Ама и за нас се оказа свободен  yahoo
Ами ... май той повече задава въпросите! Не се притеснявай за това!

Да, ние днес сме на среща с него, за доуточняване на някои неща, макар да е още доста рано. Принципно на срещата ще ви пита за имената ви, тези на кумовете и на близките роднини. Отделно какви ритуали бихте желали да има в тържеството ви, типа музика, която искате да присъства, игрите и вероятно последователността им. Предполагам, че на тези ранни срещи нещата ще бъдат само щриховани, пък по-натам съвсем точно ще ги формулирате по-ясно. smile
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: февруари 24, 2009, 16:40:46 »

Здравейте,момичета (и не само  blum )!
От дълго време само чета в темичката,но днес дойде време и да питам!
Такааа....въпросчето ми е има ли някой някаква информация за DJ Steven? Бих искала да чуя отзиви,било то добри или лоши,просто някаква информация за него,защото много горещо ни го препоръчаха,но ние все още не сме решили...та затова питам  girl_wink
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: февруари 25, 2009, 09:28:07 »

Момичета помагайте good Трябват ми фотограф и оператор. Разгледах някой продукти на двама фотографа и двама оператора, извода: едните снимки бяха позамазани и нахвърлени в един албум,без никакъв живец, другите бяха средна работа, ама цената която им търсеха си беше Oh my ... уауууууу. За операторите, същото - позамазани филми иначе добро оформление, цената беше страхотна, но по- добре да дам повече парички и да е това което искам. Говорих и с още един оператор, гледах невого DVD,  но иска прекалено много пари за труда, който ще положи...Та така, ако има доволни, моля помагайте give_rose
« Последна редакция: февруари 25, 2009, 09:37:09 от milata84 » Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: февруари 25, 2009, 09:49:17 »

Ами ние се спряхме на Балевски - фотография, поне от това, което пише тук като отзиви и от снимките от сайта му, но като цена не мога да коментирам - не знам другите как вървят. За видео мислим да се свържем с Виктор Попов - много живи и добре монтирани сватбени презентации има и в техния сайт. Но ще видим накрая резултата, че то много хубаво не е на хубаво, дано да не се окажат прехвалени.
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: февруари 25, 2009, 09:55:29 »

Да някой път така става, много прехвалените....не свършват добре работата.
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: февруари 25, 2009, 10:50:53 »

Здравейте момичета,
Искам да ви попитам можете ли да ми дадете информация за някой добър ди-джей и съответно негови координати. Имам няколко имена, но нямам координати и незнам дали са добри. Става въпрос за Христо Станков,Румен Черкезов,Данчо Традициятя,Петър Дянков, имате ли техни координати и знаете ли дали са добри? Ди-джея е много важна част от сватбата и незная на кого мога да се доверя!? sad
Активен
bobsyn
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40


« Отговор #87 -: февруари 25, 2009, 11:19:52 »

На Христо Станков имам координати, мога да ти ги дам. А дали е добър ще мога да ти кажа след 1-ви май. На нас ни го препоръчаха от ресторанта и понеже нямаме много време решихме да им се доверим.
Вчера се срещнахме и определено ми направи добро впечатление, въпреки че в първия момент може да се шокираш, че DJ на сватбата ти би могъл да бъде на възрастта на родителите ти. Но аз лично предпочитам човек с опит, а не някой по-малък дори от мен самата.
Активен
linna_1986
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60


г-жа Димитрова


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: февруари 25, 2009, 11:22:00 »

Можеш ли да ми дадеш неговите координати, на лични, ако искаш smile
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: февруари 25, 2009, 11:24:35 »

linna_1986, за Варна ли те интересуват DJ-и?
Понеже ми се струва, че Румен Черкезов беше DJ на сватбата, на която кумувахме миналото лято. Спарви се доста добре; пускаше музика, за каквато бяхме говорили и най-важното успя да замаже един ужасен гаф на един спънат сервитьор, който счупи ритуалната чаша на булката. Като цяло и ние като кумове и младоженците останаха доволни.
Ако желаеш, мога да ги попитам за координати.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines