Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 06:54:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 214651 пъти)
 
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: юни 05, 2010, 23:18:15 »

Момичета, ето сайта на най-известния сватбен фотограф в Германия. Приятно гледане  Eeager
http://hochzeitsfotograf-ondro.com/
Активен
divanetata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 499



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: юни 06, 2010, 00:24:14 »

Снимките му са като произведение на изкуството  Bravo Аз разгледах само една малка част, но ми направи впечатление, че повечето са правени на някакви супер обикновени (дори бих казала невзрачни места), но той така ги е снимал, че изглеждат страхотно. Или работи с много качествена техника, или той самият е много добър професионалист, а най - вероятно и двете  girl_wink
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #467 -: юни 06, 2010, 22:11:16 »

От всички снимки които видях,само на една ми направи впечатление висок професионализъм при самото заснемане (тази със сапунените мехурчета). При останалите снимки повечето професионализъм е вложен при обработка на "фотошоп" или подобна програма. give_rose
Понеже съм любител бих искал да чуя и професионално мнение. smile
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #468 -: юни 07, 2010, 03:17:54 »

        А моето професионално мнение, е че човека има стил.Всъщност вие за това плащате на фотографа или оператора, а даже и на ДЖ.За неговия стил на работа.За да отрази събитието в този стил, и от тази гледна точка.Спорен е въпросът дали този фотограф е най-добрият в Германия, аз имам друго виждане. Всъщност въпросът за стила на работа е много важен.Може  да е най-великият но точно на вас да не се хареса.Може да не е толкова велик, но на вас да ви харесва.В този случай не може да се твърди че единият е по професионалист от другия.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: юни 07, 2010, 09:05:32 »

Съглана съм с горния пост  smile Като казах „най-добрия сватбен фотограф“ , той се води тук в Гернамия наистина за най-добрият. Има и много международни признания. Това обаче не значи, че на всички трябва да се хареса Girl_sing,  даже невъзножно
Активен
Didkata1984
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 237



« Отговор #470 -: юни 07, 2010, 09:40:52 »

Не претендирам, че разбирам нито от изкуство, нито от фотография (тя си е вид изкуство де), но снимките са прекрасни  Bravo
Дали е подбор на фон, на техника, на фотошоп, не знам, но крайният резултат е страхотен. Аз бих била повече от щастлива с такива сватбени снимки  blush
Активен
hellen_law3
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #471 -: юни 07, 2010, 15:30:23 »

Здравейте!Да се запишяа и аз - нашата сватба е в ресторант Рачич на 18.09.2010 г., само, че е дневна.Чудя се за Ди Джей и Фотограф и Оператор сега.Гледам цените, то май всички Ди джеи вземат около 300 и по 50 лв. след 5тия час.Фото и видеозаснемането вървят по около 800 - 1000 лева.Малко ми се вижда скъпо, но сватба е все пак  :girl_wink:Моля, дайте инфо за добър Ди джей, фотограф и оператор.
Активен
tweety
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



« Отговор #472 -: юни 07, 2010, 20:47:31 »

Здравейте!Да се запишяа и аз - нашата сватба е в ресторант Рачич на 18.09.2010 г., само, че е дневна.Чудя се за Ди Джей и Фотограф и Оператор сега.Гледам цените, то май всички Ди джеи вземат около 300 и по 50 лв. след 5тия час.Фото и видеозаснемането вървят по около 800 - 1000 лева.Малко ми се вижда скъпо, но сватба е все пак  :girl_wink:Моля, дайте инфо за добър Ди джей, фотограф и оператор.

дж Миро - била съм на много мероприятия, водени от него и никога не се е изложил. на 24/7 ще бъде дж и на нашата сватба, препоръчвам ти го! Ако искаш координати, пиши ми на лични да не ме подгонят за реклама  smile
за фото и видео сме избрали ДИТ, но имам мн добри впечатления от Мима Йончева, беше фото на сватбат на моя приятелка през април. На Д. Яков крайния продукт е мн добър, но нямам преки впечатления.
Моя съвет е да не се пести от тези неща, защото ще спестиш 100-200 лв ако наемеш по-евтин вариант, но специално за тези неща, мисля че са мн важни и не бива да се прави компромис.
Все пак веднъж се жени човек  smile
Успех с потготовката!
Активен
bubu_123
Сватбар
***
Публикации: 227



Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: юни 08, 2010, 08:20:14 »

Братовчедка ми ползва услугите на http://georgestratiev.com/ Снимките им са страхотни, а и на самия ден фотографа ми направи много хубаво впечатление. Беше много весел и те предразполагаше да се отпуснеш и да позираш.
Активен
anelcka80
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 859


Моят сватбен албум

« Отговор #474 -: юни 08, 2010, 10:31:47 »

bubu_123 много ми харесаха снимките!  yahoo
Активен
veninceto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 150



Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: юни 08, 2010, 10:56:34 »

Здравейте!Да се запишяа и аз - нашата сватба е в ресторант Рачич на 18.09.2010 г., само, че е дневна.Чудя се за Ди Джей и Фотограф и Оператор сега.Гледам цените, то май всички Ди джеи вземат около 300 и по 50 лв. след 5тия час.Фото и видеозаснемането вървят по около 800 - 1000 лева.Малко ми се вижда скъпо, но сватба е все пак  :girl_wink:Моля, дайте инфо за добър Ди джей, фотограф и оператор.

Аз съм много доволна от нашия фотограф Иван Банчев ,снимките и албума са ни страхотни -( може да разгледате малка част от тях в албума тук ,а сватбената ни книга е просо уникална  )
За DJ за сватбата си бяхме избрали DJ Алекси от сватбата на наши приятели още от миналата година.Много е добър и лично ви го препоръчвам  good
Оператор ни беше Тодор Стойков от Mецофорте ,видеото е много яко  yahoo Всичко беше добре  изпипано ,рядко се срещат такива професионалисти !
« Последна редакция: юни 08, 2010, 11:09:59 от veninceto » Активен
D.J. Алекси
Ентусиаст
**
Пол: Мъж
Публикации: 131


Ако искаш сърце да дадеш, сърце ти трябва да имаш


Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: юни 08, 2010, 12:57:46 »

Благодаря на Г-жа Койчева за препоръката и милите думи, но на 18.09 и 19.09 вече имам поети ангажименти за сватби, а и в Пловдив има достатъчно мои колеги ди-джеи, които работят на много високо ниво и са търсени непрекъснато. Колегите фотограф и оператор с които работих на Вашата сватба са наистина много добри утвърдени професионалисти. Радвам се, че сте доволни от всички нас и работата ни. smile

Аз обаче за ди-джей бих препоръчал моя много добър колега - Ди-джей - Жан – www.djjan-svatbata.com

А Видеооператор – Димитър Димитров от Студио 1 (държа да подчертая, че не работя с него, просто ми харесват идеите и начина му на снимане - различен)

Има много много колеги ди-джеи, оператори и фотографи в Пловдив и региона, които работят непрекъснато и са страхотни (и имаме сватби с тях), но няма да ги споменавам тук, защото, ако пропусна някой и ще има сърдити, обидени и грешни мисли... Почти всеки от тях е информиран и чете какво се пише и случва тук  Wink
Активен
didka-kotze
Ентусиаст
**
Публикации: 65



« Отговор #477 -: юни 10, 2010, 08:24:14 »

Ще помоля професионалистите в областа за Пловдив да споделят мнение за техен колега дж - ДЖ Жоржи? Знаете ли къде и как работи и дали е добър в сватбите?
Активен
Trubadura
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 108



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: юни 11, 2010, 21:11:07 »

Здравейте!

Нашата сватба ще бъде през септември в Боровец и се чудя, ако DJ-ят не е от Самоков, дали също трябва да му предложим да нощува в хотела. Сватбата ще е вечерна и сме осигурили настаняване за всички гости, но за съжаление си нямаме приятел - гост DJ.
Ако пък имате колеги/познати DJ от Самоков, моля споделете контакт.

Мерси предварително!
Активен
DjNick Mc
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 568


Ние можем и знаем как... !!!


« Отговор #479 -: юни 12, 2010, 12:24:52 »

Здравейте!

Нашата сватба ще бъде през септември в Боровец и се чудя, ако DJ-ят не е от Самоков, дали също трябва да му предложим да нощува в хотела. Сватбата ще е вечерна и сме осигурили настаняване за всички гости, но за съжаление си нямаме приятел - гост DJ.
Ако пък имате колеги/познати DJ от Самоков, моля споделете контакт.

Мерси предварително!

Всичко е въпрос на предварителна уговорка с Dj.
« Последна редакция: юни 12, 2010, 12:26:55 от DjNick Mc » Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines