Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 13:56:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 212194 пъти)
 
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: февруари 01, 2009, 20:15:02 »

Днес ангажирахме DJ Стоян  yahoo - много го харесах, много мил и възпитан ми се стори!
Активен
Elena_Hristova
Любопитен
*
Публикации: 37



« Отговор #31 -: февруари 02, 2009, 20:22:54 »



         Здравейте,
         интересуваме,някои дали е ползвал услугите на Мирослав Иванов-видеооператор.
         Той е от  Плевен,но снима нявсякъде,много ще съм благодарна ако някои ми каже нещо за него.
Активен
Pachoran
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Мъж
Публикации: 1044


« Отговор #32 -: февруари 02, 2009, 20:50:02 »

 За съжаление аз лично не го познавам, въпреки, че снима навсякъде. "Навсякъде" е нещо относително, още повече в днешно време.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: февруари 02, 2009, 21:04:31 »

Ние резервирахме фотограф - Любомир Любенов още миналата година, а преди няколко дни и видеото - филмова къща Виктор Попов. DJ вероятно ще е наш познат, не сме говорили още с него smile
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: февруари 04, 2009, 17:19:11 »

Здавейте, трябват ми координати на видеооператор за София за средата на Август! Предварително ви благодаря! Успех!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: февруари 04, 2009, 17:20:08 »

Мили виж линка под снимката на профила ми.
Активен
lileto
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #36 -: февруари 05, 2009, 11:52:39 »

Здравейте,

Аз се регистрирах днес в този форум. От седмица насам чета Вашите постинги по различни теми. Всички са много развълнувани и това е чудесно.
Моля Ви да дадете съвет за добър DJ. Изчетох доста неща от предишни теми. Не видях обаче телефони за контакт.
Моля Ви споделете. Искам да направи хубав купон, да няма ужасно много говорене или ако има да е премерено, щото нашата сватба ще е малко интернационална. Даже ако говори поне малко английски ще бъде чудесно.......еххх май много искам  yahoo

Успех и хубав ден на всички!
Благодаря предварително за отговорите.

Модератор: Първо прочетете правилата на форума и тогава пускайте нова тема!
« Последна редакция: февруари 05, 2009, 11:59:43 от maria_lakova » Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: февруари 06, 2009, 09:36:29 »

Момичета,  blush, помощ!! DJ който си бяхме харесали, който е братовчед на моя приятелка е зает за нашата дата  sad същото се получи и с фотографа и видеоператора. Помагайте моля ви  cray
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: февруари 06, 2009, 12:27:09 »

 :offtopic:Tasty кога е сватбата, че всичко вече е заето?Шашкам се така... crazy
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: февруари 06, 2009, 12:33:05 »

tasty разгледай албума ми, ако ти харесат снимките пиши на лични за да ти дам координати  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: февруари 06, 2009, 12:37:21 »

на 20.06.2009
Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #41 -: февруари 06, 2009, 13:06:17 »

Здравейте, виждам че се интересувате от координати на дисководещи, фотографи и видеооператори. Правилата на форума не позволяват да се публикуват такива. В момента има голямо предлагане на такива услуги. Най-лесно е с търсачката "Гугъл" да си изберете няколко имена за определен вид услуга, пишете и града от, който сте и всичко си излиза. Така ще разберете и положителните и отрицателните мнения на младоженци ползвали услугите. И не забравяйте - търсете качествената услуга! Успех!  pleasantry
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: февруари 06, 2009, 13:16:41 »

Здравейте, виждам че се интересувате от координати на дисководещи, фотографи и видеооператори. Правилата на форума не позволяват да се публикуват такива. В момента има голямо предлагане на такива услуги. Най-лесно е с търсачката "Гугъл" да си изберете няколко имена за определен вид услуга, пишете и града от, който сте и всичко си излиза. Така ще разберете и положителните и отрицателните мнения на младоженци ползвали услугите. И не забравяйте - търсете качествената услуга! Успех!  pleasantry
ами аз смятам, че този форум е създаден не за да се ровим в Гугъл и да попаднем на нещо случайно, а да си даваме съвети и да си помагаме с каквотоможем и да си препоръчваме кой от какво е доволен и именно затова отправих въпроса си тук. Който може да ми помогне и има желание да ми помогне може да ми изпрати координати на лични съобщесния или на имейл. Благодаря ви  give_rose
Активен
tonitka
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #43 -: февруари 06, 2009, 15:55:14 »

Здавейте, трябват ми координати на видеооператор за София за средата на Август! Предварително ви благодаря! Успех!
Илко Иванов. Ако искаш м ога да попитам приятелката ми за координати. Работи в БНТ като оператор, Добър е много. Е, поне филма на приятелката ми е супер
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: февруари 15, 2009, 16:18:25 »

Здравейте на всички!

Само с бате гугъл май няма да стане при нас. Ние с годеника ми си падаме по рок, той даже и по метъл, та ми се ще да питам, познава ли накой DJ, който хем да може да води добре, хем да има поне някакъв вкус за по-тежка музика  diablo.

Благодаря ви
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines