Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 18:55:40

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: DJ, фотографи, видеоопратори!  (Прочетена 211705 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 26, 2009, 19:47:14 »

Ние сме говорили само с един диджей досега - поиска ни 350лв за 6часа. не иска капаро и каза, че дали ще остане още 1ч или не - за него е все едно. няма оувъртайм, няма нищо shok
Което ме озадачи. говорихме си с него час и половина, много бърбори, каза колко набляга на психологията във воденето на сватба. Не съм хипер очарована от него, но все пак ми се струва интелигентен и подходящ. най-малкото обеща да няма тъпи лафове, глупави подмятания и малоумни игри...пък ще го видим  beating
Иначе и някакъв оператор ангажирахме - също иска 350лв, с монтажа. Пусна ни някои сватби, които е снимал. беше прилично качество, за тази цена. Не ми направи добро впечатление това, че в разговорът ни се включваше повече от активно жена му, която стои в офиса им и някак...назидателно се държа. А като се намеси вече и продавачката им /продават и дискове и разни слушалки и т.н./ вече беше върхът.
та малко грозно впечатление прави това, ама...нямам нерви да търся друг
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 27, 2009, 17:58:34 »

Кой е DJ-я Жозефа? Доста добра цена!
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 27, 2009, 23:19:28 »

Ние неахме DJ Емо. Беше ни препоръчан от кума, който работи в този бранш. Доста е млад, но има голям опит със сватби. Дойде изключително подготвен на срещата, със списък и схема на всичко, което по принцип се случва на една сватба и ние само казвахме Да или Не, като през цялото време слушаше много внимателно и си записваше всичко по нестандартно, което аз му казах че искам. Много съм доволна и се надявам на направи голям купон на нашата сватба  yahoo
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 28, 2009, 15:34:43 »

tatitt, DJ-я се казва Румен Арсов, препоръчаха ни го от Скай Уей...Аз още имам някои колебания...все пак ми се искаше да бъде малко по-конкретен. то наистина, че ние ще си кажем какво да пуска, ама в крайна сметка не мога да му направя целия setlist....нали затова му плащаме...
Не знам как вървят цените сега...като ме питаш и почвам да си мисля, че този май малко пари ни иска shok
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 28, 2009, 15:38:31 »

Josepha, цените вървят между 50лв и 80лв /час, зависеща от техниката, която DJ-я носи и използва и това, дали работи с фирма като Super Sound например или на свои начала.
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 28, 2009, 15:46:21 »

 Offtopic ейййййййййй, днес админите в работата явно ме обичат и мога да пиша във форума yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Crystal, той работи в озвучителна фирма и мисля, че каза, че техниката му е Pioneer....Аз малко се предоверих на момичето от Скай Уей и си повтарям, че тя няма да ме подведе, ама....едно такова вътрешно усещане имам, което ме притеснява crazy
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 28, 2009, 22:52:37 »

Мацки  help

Благодарение на вас и по-точно на Lady_In_Love - се ориентирахме към фотографа... Обаче Ди Джейския въпрос назрява и ще трябва да му търсим и на него отговор...
Мен яко ме е подгонила нервата, станала съм супер дребнава и претенциозна... и много се надявам пак да помогнете...

Това, което искам е: Симпатяга, който да не си налага мнението и да не прави каквото си знае. Искам да е съгласен да пуска ТОЧНО тези песни, които ще изберем ние ( ако ги няма - ще му ги запиша ) и да не парадира с това, че е по-разбиращ какво слушат или харесват хората по сватбите. Искам да е забавен, но в същото време - да не досажда, прекъсвайки песните по средата, за да се изцепи нещо "мъдро". Искам да се включва само тогава, когато е необходимо за обявата на някой ритуал, игра или специален танц. През останалото време - музиката ще си свърши сама работата.

Някакви идеи  как да задоволя каприза си?  blush
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 29, 2009, 08:42:22 »

Блештучка, аз и по-напред в темата казах за нашия диджей - Стоян Петров, но да не излезе, че правя реклама. Просто човекът е  много точен! И като се срещнете да говорите сама ще се убедиш най-добре!
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 29, 2009, 09:39:30 »

Блештучка, аз и по-напред в темата казах за нашия диджей - Стоян Петров, но да не излезе, че правя реклама. Просто човекът е  много точен! И като се срещнете да говорите сама ще се убедиш най-добре!


Благодаря ти, мила!
Аз преди бях разглеждала неговия сайт... Обаче като гледах компилациите и музикалните албуми, които са описани там - ами... не зная дали това искам. Просто нещата са толкова ретро, че чак ми нагарча. Просто по отношение на музиката - ми се иска да звучи това, което се "свири" по клубовете, когато ще е сватбата ни, а не от 2003-та например. Разбира се - ще има тук таме и ретро парчета, но ми се ще повечето да не са от този вид.

Сигурно съм странна, защото тясно специализираните Ди Джеи за Сватби имат точно такива компилации, защото това обичайно искат ходата на тържествата си... Обаче аз просто не искам така.. И съм ужасно объркана..
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 29, 2009, 09:46:25 »

Може просто информацията в сайта да не е обновявана - на нашата сватба пускаше точно каквото се бяхме разбрали предварително а също така и хитовете на лятото. Има много богата фонотека, гостите поръчваха какво ли не и нямаше нещо, което да го няма.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 29, 2009, 09:52:33 »

Може просто информацията в сайта да не е обновявана - на нашата сватба пускаше точно каквото се бяхме разбрали предварително а също така и хитовете на лятото. Има много богата фонотека, гостите поръчваха какво ли не и нямаше нещо, което да го няма.

Ох, това малко ме успокоява! Значи ще му звъннем. Нас ни бяха дали визитката му от х-л Централ.. те работят с него...

Ние резервирахме Интерпред, а те пък ни дадоха телефона на някакъв друг DJ Злати. Някой да има впечатления от него случайно?
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 29, 2009, 09:56:38 »

Ами да ти кажа като се разровиш по форумите и разпиташ близки и познати, които са правили скоро сватби сама ще се убедиш колко некоректни хора има в този бранш и затова според мен човек трябва да се доверява на тези, които наистина са изпробвани и са се доказали във времето с постоянната си работа. Този диджей Злати не съм го чувала, но да ти кажа, че съм била поне на 3 сватби, които са ми оставяли гадно чувство като спомен благодарение на нескопосани диджеи.
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 29, 2009, 14:48:23 »

Само да вметна, че DJ Стоян е много популярен и търсен, още ноември/декември беше вече зает за нашата дата през юни... Ble6tu4ka така че ако мислиш да му се обаждаш, побързай Wink
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 29, 2009, 15:07:46 »

Ние резервирахме Интерпред, а те пък ни дадоха телефона на някакъв друг DJ Злати. Някой да има впечатления от него случайно?
И на нас ни бяха препоръчали DJ Злати, но така и не се срещнахме с него. Позвънихме да го питаме дали е свобден за нашата дата някъде два месеца преди това и той "ооооо до тогава има още толкова много време. Обадете се след месец".  Това ни се стори супер несериозно и изобщо не го потърсихме повече. nea
Активен
mariaterez
Новак
*
Публикации: 8


« Отговор #29 -: януари 31, 2009, 10:37:06 »

Момичета ще бъда благодарна ако някои може да ми даде повече информация и телефон на dj-я които водеше сватбата на 25.01.2009 вечерта в х-л "Централ".Ние отидохме да гледаме ресторанта с милото-нашата сватба е планирана за края на август.Оказа,че в ресторанта  има друга сватба в момента  и не можахме да влезем вътре.Пихме обаче по една напитка във фоайето на хотела докато доиде таксито и се застояхме около 20-тина минути и през цялото време чувахме какво се случва на сватбата.Точно се правеха ритуалите,букет,жартиер и торта.ДЖ беше великолепен,точно такъв какъвто си го представям за сватбата ми.Исках да влезна и да поискам номера му обаче таксито вече ни чакаше на входа и тръгнахме набързо,че имахме и друга среща.На другия ден ходих до ресторанта и питах управителя за неговия номер той обаче каза,че не работят с него но често идвал там и бил много добър.Разбира се обеща ако пак го засече да вземе номера му,но не зе знае кога ще стане.Знам,че е все едно да търсиш игла в купа със сено но все пак ако някои може да помогне с информация ще съм супер благодарна.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines