Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:26:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 154981 пъти)
 
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #270 -: януари 26, 2009, 13:59:25 »

Диди е права направи си кръвен още днес
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 26, 2009, 14:01:17 »

РЕни нямакакво да те е страх - по добре да знаеш навреме , чеднъж си патила. А и като разбереш о навреме и ще успеешп да вземеш подходящитте мерки. Той кръвния тест не се ли прави по всяко време, защо не отидеш сега
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #272 -: януари 26, 2009, 14:04:37 »

май само аз от три години бебеправя blush  всички сте пресни  pleasantry
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 26, 2009, 14:31:36 »

Е и мен не ме подмина лелката този месец, но съм се въоръжила с търпение и с нови сили....при мен лошото е установената поликистоза и шансовете са малки  cray
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: януари 26, 2009, 14:38:56 »

fiamaa при кого ходиш на прегледи? аз преди години бях с поликистозни яйчници  diablo  Не ме питай как са ми минали, защото никой доктор не може да каже  shok

Тогава си спомням, че попитах лекаря това как се отразява на бременност и той каза, че не е невъзможно, но трябва да се изготви "план за действие"  smile много чести прегледи, план график за секс, лекарства и резултат в голяма част от случаите, бях при Д-р Николай Генов в Панацея ако те интересува  good
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: януари 26, 2009, 14:45:18 »

Рени и мен запоследно ме е навестявала на 24 ноември, питай ме що чак утре отивам на преглед?! Отговора ти си го написала с дебели букви  sad
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: януари 26, 2009, 14:47:58 »

mileto, ние правим опити от година и два-три месеца. През този период, точно преди една година имаме една несполучлива бременност и от тогава нищо. Направихме си всички изследвания за които се сетихме, включително и за съвместимост и антитела. Надявам се скоро да стане. Късмет и на теб.

Гери, ти прави ли оня тест, който ми препоръча на мен?
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #277 -: януари 26, 2009, 14:51:57 »

момичета вземете се в ръце,няма какво да ви е страх,така живеете в невидение  Girl_hide
Рени какъв е този тест?
« Последна редакция: януари 26, 2009, 22:14:43 от maria_lakova » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: януари 26, 2009, 14:54:46 »

fiamaa при кого ходиш на прегледи? аз преди години бях с поликистозни яйчници  diablo  Не ме питай как са ми минали, защото никой доктор не може да каже  shok

Тогава си спомням, че попитах лекаря това как се отразява на бременност и той каза, че не е невъзможно, но трябва да се изготви "план за действие"  smile много чести прегледи, план график за секс, лекарства и резултат в голяма част от случаите, бях при Д-р Николай Генов в Панацея ако те интересува  good

Аз за момента съм на лечение на Дуфастон и Сиофор - чела съм че при тази комбинация много жени забременяват, е дано и при мен да е така  Girl_hide иначе нямаме установен "план график", а и по-добре така, че ако трябва и секс по план да правим, сигурно ще се гътна  diablo Благодаря за отговора Wienerin
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: януари 26, 2009, 14:56:40 »

Рени правих го, но не забълбучка содата в урината  Girl_hide Утре вече отивам квото ще да става nea

Рени какъв е този тест?

Това са от тези бабините деветини Wink
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: януари 26, 2009, 15:00:01 »

fiamaa, ти дуфастона след доказана овулация ли го пиеш? И какво е това другото лекарство? За какво е? Защото аз пия Дуфастон от половин година и то за задържане.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: януари 26, 2009, 15:39:59 »

Мацки само да ви кажа че Дуфастона ако имате късан овулация подтиска овулацията.Тоест ако го пиете от 16 ден за 10 дена а овулацията ви е на 18 ден да кажем то Дуфастона подтиска овулацията и нямате такава.Иначе е вярно че Дуфастона го изписват и за задържане и за стимулация на овулацията.
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #282 -: януари 26, 2009, 15:55:12 »

аз съм пила утрогестан от 10 ден и точно в този месец имах много болезнен цикъл ходих на лекар и миказаха че е киста  girl_impossible
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #283 -: януари 26, 2009, 16:02:05 »

при мен лошото е установената поликистоза и шансовете са малки  cray

И моя случай е подобен на този на Wienerin, преди 5 години една супер прехвалена лекарка от Шейново ми каза, че имам поликистозни яйчници, накрещя ми се, че съм безотговорна и че нямало да мога да имам деца... След това заминах за чужбина и си останах също толкова "безотговорна". Преди няколко месаца, преди да започнем с бебеправенето, отидох на лекар, за да проверя какво е положението с кистите и всъщност нямаше и следи от поликистозност. Лекарят дори не вярваше, че съм имала кисти.
А бебето стана веднага на пук на мойте притеснения, че нямам овулация, че цикъла ми е нередовен и т.н. В живота си не съм пила хормонални препарати.

Дори съм чувала, че кистите изчезвали от бременността.
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #284 -: януари 26, 2009, 16:12:57 »

за пореден път се убеждавам ,че стават чудеса
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines