Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 17:27:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 154933 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: януари 23, 2009, 07:50:54 »

Рени мила хич не е лесна твойта
По отношение на селена и цинка, двамата ли трябва да пием селен и цинк, или само аз, че ми стана интересно и мисля да я пробваме тая работа smile И задължително двете заедно ли, или може само цинк или само селен ?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: януари 23, 2009, 09:09:09 »

anita81, може да попиташ в аптеката за витамини комбинирани с цинк и селен. Мисля, че някъде по назад в темата Роди беше писала за CETEBE. Приемайте ги двамата. Късмет!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: януари 23, 2009, 09:12:00 »

Рени не ти препоръчвам вагинален ехограф ако си бременна.Първо според мен задължително трябва да направиш кръвен тест.Според мен ако имаш възможност възможно най бързо си направи кръвен тест.За 1 месец Дуфастона се е изчистил от кръвта ти.Стискам ти палци миличка всичко да се оправи и да е наред.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: януари 23, 2009, 09:16:13 »

gucci, аз пих Дуфастон отново след първия преглед при лекарката, за да предизвикаме цикъл, но засега нищо не е станало. Затова трябва да изчакам още малко. В понеделник живот и здраве след като се върна от купона на Дарик по повод 16-тата година на радиото и да отбележа пет години работа там със в лабораторията. А да имате представа колко струва един кръвен тест, че забравих да попитам?
Активен
bobby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 40



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: януари 23, 2009, 09:19:29 »

Кръвния тест е 13-15 лв.Или поне в Пловдив е така
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: януари 23, 2009, 09:56:23 »

Женя, а ти кой тест използва? Ще стискам палци за PREGQ
SURE CHECK - само този ми дават като най-добър.Да пробвам ли с друг вид преди кръвния, как мислите??? Аз имам дете и по симптомите знам за какво става въпрос, а и цикъла ми е точен като по часовник, така вероятността да не съм бременна е по-малка. Ние със съпруга ми вече 2 години пробваме и нищо, все не става и в момента в който вече не мислехме затова и хоп.... поне се надявам да съм права. Благодаря ви още веднъж момичета, липсвахте ми girl_in_love
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: януари 23, 2009, 10:03:40 »

Жени пробвай с Престо. Тук в лабораториите на Цибалаб кръвния тест е 13.70лв. Най-добре изобщо да не се мъчиш с тестове ами да идеш да си направиш кръвен.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: януари 23, 2009, 10:30:21 »

Жени пробвай с Престо. Тук в лабораториите на Цибалаб кръвния тест е 13.70лв. Най-добре изобщо да не се мъчиш с тестове ами да идеш да си направиш кръвен.
Благодаря ти миличка така и ще направя и ние в Русе имаме Cibalab ето и ценоразпис, ако някой се интересува и разбира повечето от изследванията какви са http://www.ruse.cibalab.com/
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: януари 23, 2009, 11:14:06 »

Жени, пробвай и с Престо и с кръвен тест! Успех give_rose
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: януари 23, 2009, 18:05:07 »

anita81, може да попиташ в аптеката за витамини комбинирани с цинк и селен. Мисля, че някъде по назад в темата Роди беше писала за CETEBE. Приемайте ги двамата. Късмет!
Рени, мерси миличка
аз пия антистрес таблетки , в които има цинк и фолиева киселина, и от вчера отделно пия селен, но не знаех че и мъжът ми трябва да пие, та сега ще го карам и той да пие от тях smile
Успех ти желая smile
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: януари 23, 2009, 18:49:00 »

По-важно е мъжа да ги пие, защото неговите сперматозоиди стават по-бързи  от цинка
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: януари 23, 2009, 20:07:25 »

Относно тестовете за бременност, аз също мисля че Престо са добри за ранна диагностика, Sure Check са след закъснение. А за вагиналният екограф, и аз останах изненадана че до третият месец на бременността прегледи ги правят с него. Може би защото са по-чувстителни и по-добри за ранно диагностициране.
Рени ти смени ли лекаря ?
Жени женската ни интуиция много рядко лъже, така че силно стиснати палци от мен да си права! good
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: януари 23, 2009, 22:21:58 »

По-важно е мъжа да ги пие, защото неговите сперматозоиди стават по-бързи  от цинка
Голди , благодаря ти smile
А има ли значение по колко мг пие? Понеже намерих мултивитамини, в които има цинк и селен, както и фолиева киселина и разни други витамини и желязо. Та на опаковката пише че цинка е 5 мг, а селен 50 mcg, достатъчно ли е или да пие по 2 таблетки примерно ? След като цинка ги прави по подвижни, за какво тогава е селена, не може ли да се пие само цинк?  crazy А иначе и той от време на време пиеше от мойте антистрес таблетки, в които има 24 мг цинк, но няма селен, а явно е важно да са в комбинация и да се пият всеки ден, пък той ги пиеше когато се сети.
« Последна редакция: януари 23, 2009, 22:49:50 от anita81 » Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: януари 23, 2009, 22:34:57 »

anita81 може ли да ми кажеш какви са тия антистрес таблетки или да ми препорачаш някои give_rose
аз днес бях порачала на милото да купи АСЕ СЕЛЕНУМ-ЦИНК,а там пише че не е хубаво да го приемат бремени жени. Oh my ... Е аз си оставам с фолиева киселина сомо докато си намеря подходящи витамини girl_wink
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: януари 23, 2009, 23:03:05 »

anita81 може ли да ми кажеш какви са тия антистрес таблетки или да ми препорачаш някои give_rose
аз днес бях порачала на милото да купи АСЕ СЕЛЕНУМ-ЦИНК,а там пише че не е хубаво да го приемат бремени жени. Oh my ... Е аз си оставам с фолиева киселина сомо докато си намеря подходящи витамини girl_wink
Ами, мила аз не живея в България и не знам дали при вас има такива. Но иначе те представляват комбинация от витамини В1,В2,В6,В12,Ниацинамид, фолиева киселина, цинк 24 мг,витамин С и Е. напълно достатъчна е дозата за фолиева ксиелина- 400 мг, което спестява едно хапче. Попитай в някоя аптека, и ако намериш погледни какви съставки има. Аз днес взех на милото мултивитамини, в които има също зинк и селен, както и фолиева киселина, но пише че има и желязо и да не се взима от бременни, та аз ще си пия отделно селен и стрес таблетките в които си има цинк и фолиева киселина, пък той ще пие от мултивитамините.
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines