Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:19:25

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 155170 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: януари 12, 2009, 16:21:54 »

Мила нашите опити ако мога така да ги нарека са отдавна.Просто ние сме адски несериозни в това начинание и разчитаме на късмета.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: януари 12, 2009, 16:31:47 »

А иначе медицински установен проблем няма, само вашата несериозност, така ли?  blush
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: януари 12, 2009, 17:21:00 »

Ами реално никой лекар не ми е казал че няма да имаме дете.Просто казаха че трябва да съм сериозна но аз нямам време засега да се заемам усърдно с това начинание.При моя мъж всичко е наред .Последните ми изследвания са наред.Просто моята овулация е много странна-овулирам по различно време всеки месец и понякога правя кисти но сега нямам кисти и хормоните са в граници.Цитонамазката ми е добре-2 група съм но това е от преди 4-5 месеца.Тъй като овулирам различно и цикъла ми е на различен период.Така че играем малко на тото.
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: януари 12, 2009, 17:33:02 »

Аха, ясно Wink Ами тогава мога да ти пожеля успех да уцелите момента  Wink
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: януари 12, 2009, 18:54:16 »

и при мен всичко e тото,нищо не съм си мерила като температура,нито съм следяла овулация,така че все някога надявам се СТАВА  smile gucci и при Вас ще се получи скоро  Wink
« Последна редакция: януари 12, 2009, 22:37:18 от kikolina » Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #110 -: януари 12, 2009, 22:33:35 »

Момичета, аз днес съм с положителен тест за овулация, на 20 ден от цикъла ми  smile. Втората чертичка се показа почти веднага с контролната и е по наситена от контролната. Мислех че нямам такава, а явно съм грешала  Сега мислим успешно да я уползотворим, но не знам как е по-добре.Сега обаче въпросът ми е, от кога текат тези 12-24 часа, понеже вчера правих теста в 4.30  часа следобед и имаше втора бледа чертичка, а днес в 3.10   и вече има плътна втора чертичка,възможно ли е теста да  е можел да ми отчете  примерно вчера след като съм направила теста, по-късно вечерта и оттогава да текат тези 12-24 часа? И понеже снощи правихме секс, дали е добре и днес и утре и другиден да се пробваме или е по добре направо утре, понеже знам че след положителния тест овулацията настъпва от 12-24 часа, а все пак ако го правим в следващите 3 дни всеки ден, сперматозоидите няма да са толкова качествени   
Стискайте палци
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: януари 12, 2009, 22:39:56 »

не съм наясно с това кога е по добре според тестовете за овулация,но мен ако питаш винаги когато сте на кеф е добре и днес и утре и когато и да е,така че стискаме Ти палци и дано имаш късмет с другия тест и двете черти следващият път  girl_wink
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: януари 13, 2009, 09:02:23 »

Момичета, аз днес съм с положителен тест за овулация, на 20 ден от цикъла ми  smile. Втората чертичка се показа почти веднага с контролната и е по наситена от контролната. Мислех че нямам такава, а явно съм грешала  Сега мислим успешно да я уползотворим, но не знам как е по-добре.Сега обаче въпросът ми е, от кога текат тези 12-24 часа, понеже вчера правих теста в 4.30  часа следобед и имаше втора бледа чертичка, а днес в 3.10   и вече има плътна втора чертичка,възможно ли е теста да  е можел да ми отчете  примерно вчера след като съм направила теста, по-късно вечерта и оттогава да текат тези 12-24 часа? И понеже снощи правихме секс, дали е добре и днес и утре и другиден да се пробваме или е по добре направо утре, понеже знам че след положителния тест овулацията настъпва от 12-24 часа, а все пак ако го правим в следващите 3 дни всеки ден, сперматозоидите няма да са толкова качествени   
Стискайте палци

В зачатие.орг съм чела, че е хубаво да се прави същия ден когато тестът е бил положителен + следващите 2 поредни дни, после един ден почивка - и на следващия ден пак.  good
Активен
veronika1
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #113 -: януари 13, 2009, 16:41:44 »

Здравейте момичета.Теста наистина се оказа положителен и след консултация с лекар започнах да пия Утрогестан и но-шпа/понеже март месец имах един спонтанен аборт в 7 г.с./.Но днес ми дойде cray и направо се побърквам. cray cray cray.Това е някъкъв кошмар.Незная какво ми има.Не мога повече така.
« Последна редакция: януари 13, 2009, 16:44:09 от veronika1 » Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: януари 13, 2009, 16:51:28 »

Ами консултирай се с лекар-веднааг , да видим какво ще ти каже след като си имала полжителен тест и си пила хапчета . Иди на лекар
Активен
veronika1
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #115 -: януари 13, 2009, 17:09:22 »

Не зная има ли смисъл да с виждам с лекер след като ми дойде.Все пак от вчера започнах да пия утрогестана.Имам седмица закъснение/последен цикъл на 14.12,и продължителност по принцип 23-25 дни/.В неделя правих кръвния тест който беше положителен и днес ми дойде. cray cray cray cray
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #116 -: януари 13, 2009, 17:13:16 »

Отиди в спешен кабинет, може бебчето да е още вътре и да те оставят за задържане. Няма смисъл да седиш вкъщи и да се терзаеш! Марш към спешното!
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: януари 13, 2009, 17:42:32 »

Отиди в спешен кабинет, може бебчето да е още вътре и да те оставят за задържане. Няма смисъл да седиш вкъщи и да се терзаеш! Марш към спешното!
ама какво правиш в форума и се терзаеш тука няма кой да ти помогне напълно подкрепям марияна
Активен
buba_katinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33



Моят сватбен албум

« Отговор #118 -: януари 13, 2009, 17:46:37 »

Вероника, пий си утрогестана. Успокой се. Това ,че ти е дошло още нищо не значи. Аз родих здрава дъщеря, а кървих 3 седмици. С утрогестан ще стане, ако плода е здрав. Сега лежи и гледай да си спокойна. Всякакви нерни усложняват нещата. Обади се на доктора, който ти е изписъл утрогестана. Той ще ти каже какво да правиш. Не ходи никъде. Лежи. И само спокойно. Ще мине всичко. Стискам палци. Аз бях така. Но родих.
Активен
magynzeto
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: януари 13, 2009, 21:40:18 »

Вероника1 и аз смятам,че трябва да се консултираш с лекаря.Тока поне малко ще се поуспокоиш, а това е страшно необходимо точно в този момент на терзания.А това ,че ти е дошло не бива да те притеснява толкова много,защото  не си единствената ,на която се  е случило и то не е попречило на факта ,че са се родили много деца.
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines