Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:28:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 155196 пъти)
 
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: януари 12, 2009, 11:30:49 »

Леле Ренка, направо ти завиждам на силата с която посрещаш всичко. Браво за търпението. Дано не ти се отразява зле това напрежение защото все пак голям е шанса да има бебе, тъй че си мисли колко зле би му се отразило ако ти си нервна и напрегната  give_rose Ще стискаме палци всички  good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: януари 12, 2009, 11:32:41 »

Гери, какво друго ми остава освен да бъда силна и търпелива. Не мога да си го хвана с ръце и да си гоимплйнтирам в матката. Немога и да погледна какво става вътре. Така, че разчитам на докторите. Щом казват, че трябва да чакаме ще чакаме.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: януари 12, 2009, 11:40:51 »

Извинявай, Рени,а кръвен тест правила ли си?
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: януари 12, 2009, 11:41:36 »

Рени,киколина, искренно ви го пожелавам да е това,да е положителен резултата :good_luck:Лошото е само,че трябва да чакате...,но какво да се прави,не зависи от вас pardon
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: януари 12, 2009, 11:43:11 »

Рени пак сме в същото положение и двете т.е. ами какво ни остава освен да чакаме.Дано поне е за хубаво,както Ни го пожелават всички момичета тук  give_rose
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: януари 12, 2009, 11:51:08 »

Рени и киколина,стискам ви палци.Това с чакането е ужасно,но аз си мисля,че ще има радост и усмивки на края на чакането.Успех момичета
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: януари 12, 2009, 11:56:13 »

-Ади-, не съм правила кръвен тест. Бяхме се разбрали с докторката, че ако днес не се види нещо ще правим, но после реши, че ще ми изпише дуфастон. Така, че ще чакаме. Няма как.

Благодаря ви на всички за подкрепата.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: януари 12, 2009, 11:58:38 »

Киколина, при теб е сигурна работа smile Само стискам палци всичко да е наред, голямао чакане те чака оттук нататък, така че въоръжи се с търпение - но вярвам, че всичко ще е ОК  good

Рени, как така не могат да разберат бременна ли си или не? Нещо не ми е ясно, на вагинален ли те гледаха? Би трябвало да се ивди нещо все пка  girl_impossible Е, пожелавам ти успех и на теб  good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: януари 12, 2009, 12:00:18 »

no4ko24, притеснението на докторката в момента е да не е извънматочна бременност, това което видя, защото нея теста не я засичал. Знам ли и аз. До 10 дни ще стане ясно какво е.
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: януари 12, 2009, 14:13:22 »

Првет и от мен,тази сутрин звъннах на доктора за резултатите от изследванията и не ми хареса това,което ми каза sad ,каза че хламидията ми е положителна Oh my ...,което хич не е хубаво... girl_impossible,в сряда имам час да ми обясни по-подробно за какво става въпрос...Оффф,направо незнам как е станала тази работа,доктора каза че може и от години да си я нося заразата в мене shok...сега ще трябва да се лекуваме и двамата...,ох дано само да няма усложнения,защото тази "гадина" води до лоши последствия cray предполагам знаете всички,даже неискам и да го напиша...ами това е засега,в сряда повече подробности...
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: януари 12, 2009, 14:31:25 »

Преси споко.Важното е че е хванато преди да си забременяла.Лекува с с антибиотици.Няма страшно ще се оправи всичко.
Рени стискам палци да си е нормална беременност а не извънматочна и да се махаш вече от този клуб.
Киколинка надявам се и при теб всичко да се изясни.
Айде махайте се всички от тук.Тази тема трябав да се опразни.
Аз все още съм в клуба и вече се чудя дали ще се махна от тук.Направо съм си абонирана за тази тема.
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: януари 12, 2009, 14:57:25 »

Теста за бременност е положителен и при извънматочна бременност, не е вярно, че не я отчита. Я вземи се консултирай с някой друг лекар за второ мнение
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: януари 12, 2009, 15:39:23 »

Теста за бременност е положителен и при извънматочна бременност, не е вярно, че не я отчита. Я вземи се консултирай с някой друг лекар за второ мнение

И аз това щах да кажа, мисля, че и при извънматочна е положителен тестът.

Гучи, стискам палци да се махнеш и ти оттук още другия месец! Много искрено ти го полжелавам
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: януари 12, 2009, 15:43:17 »

Момичета, това не го знаех. Ще взема да се консултирам и с друг лекар. Боже, аз щях да стоя и да си чакам. Шантава работа. Ама така или иначе пак ще си пия хапчетата пък ако ще и след това цяла седмица да ми тече като река.
Благодаря ви за съвета момичета.

Преслава_82, спокойно. Хубавото е, че го открихте на време. Преди да си забременяла. Сега нещата ще се оправят и след месец-два ще продължите опитите.

Гери, спокойно мила и ти скоро ще се махнеш от тук
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: януари 12, 2009, 16:04:24 »

Гери а вие от кога правите опити?
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines