Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:22:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 154965 пъти)
 
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 10, 2009, 23:19:06 »

момичетааааааааа имам два положителни теста  yahoo в понеделник и аз съм на гинеколог.Нямам никакви оплаквания за сега,освен че ми закъснява и леко кръстчето ми се обажда,дано всичко да е ок,нямам търпеие  danceg
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 10, 2009, 23:26:27 »

момичетааааааааа имам два положителни теста  yahoo в понеделник и аз съм на гинеколог.Нямам никакви оплаквания за сега,освен че ми закъснява и леко кръстчето ми се обажда,дано всичко да е ок,нямам търпеие  danceg

Честитоооооооо!
Хайде бегом в другата тема "Бъдещи майки" и да повлечеш краче за тази година!!!
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #62 -: януари 11, 2009, 00:33:31 »

valka27,на мене днес доктора ми каза,че на нашата възраст (аз съм на 26,а мъжа ми на 31) бебеправенето траело от година до година и половина crazy Интересно...,това незнам някаква статистика ли е? незнам

Не е вярно това! angry Аз бях на 25г. почти на 26г. когато почнахме да бебеправиме, стана 1 месец и малко след като направих 26г. и родих на 26г. и 10 месеца почти на 27г.
Няма такива обобщения!
По-скоро го е казал, за да не се притеснявате и да го мислите става ли, не става ли, и като стане да сте изненадани приятно! Wink good
Успех на всички!  yahoo
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 11, 2009, 01:59:34 »

Ааааа....момичета,вие преди за започнете с бебеправенето правихте ли си някакви изследвания, и ако да - какви?
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #64 -: януари 11, 2009, 08:03:00 »

Agent T, аз си правих кръвни изследвания, които доки ми предписа - рубеола, варицела, хламидии, цитомегаловирус, доста неща бяха. Ще ти дам един линк - повечето неща написани там бяха моите изследвания.
http://www.zachatie.org/index.php?option=com_content&task=view&id=756&Itemid=36
Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 11, 2009, 11:43:23 »

Да се запиша и аз в темичката.Ние съвсем от скоро правим опити,за сега все още неуспешни.Успех на всички!Дано скоро видим така желаните PREGQ
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 11, 2009, 11:47:28 »

Ааааа....момичета,вие преди за започнете с бебеправенето правихте ли си някакви изследвания, и ако да - какви?

Аз не съм си правиа никакви изследвания! Направо решихме и започнахме да бебеправим - след около 5 месеца опити видях !!!

Успех на всички!!! good
Активен
magynzeto
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 11, 2009, 12:28:58 »

Честито на Киколина!
А на всички други да кажа ,че е добре да се направят всички пълни изследвания,особено за тези,които правят опити за бебе  от доста време.Това е наложително за да се види точно причината за неуспеха.Аз след ката бях тъпкана години наред първо с противозачатъчни(за регулиране на цикъла),после хормони без да се прави УЗИ и да се види как ми влияят и дали  е нужно изобщо да ги пия,накрая се откри ,че съм с метаболитен синдром,който се предполага, че е причина за нашия неуспех. И сега лекувам него и същевременно ми се извършва стимулация на яйчниците,защото яйцеклетките ми не узряват  cray
« Последна редакция: януари 11, 2009, 16:37:10 от magynzeto » Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 11, 2009, 12:37:16 »

Маги, не губи кураж, все ще стане в един момент, имай вяра! Наистина е добре да се правят изследвания, ако месеци бебеправенето е безуспешно.

Тихичко честито на Киколина, не знам защо й изчезна поста, стискам палци доки да потвърди  give_rose
Аз не съм си правила изследвания за нищо, освен цитонамазка, не знам дали съм карала шарките - намерих си картона от детската градина - там пише, че съм имунизирана, а едната съм я изкарала преди имунизацията, та не ми е ясно  crazy
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 11, 2009, 14:16:57 »

Какво стана с Киколина, някой да знае нещо huhhuh.gif
Относно изследванията преди да започнем с бебправенто , аз не см си правила  ищо - в последствие ми се наложи ама да то беше защото доста време не се получаваше и за това се изследвах
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 11, 2009, 14:30:18 »

хм незнам къде ми е поста наистина crazy,небързам да приемам поздравления а и с милото още не се радваме докато доки не потвърди.Днес ми се появи ситен обрив по ръцете и почвам да се притеснявам,утре момичета ще докладвам след прегледа
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 11, 2009, 14:40:46 »

хм незнам къде ми е поста наистина crazy,небързам да приемам поздравления а и с милото още не се радваме докато доки не потвърди.Днес ми се появи ситен обрив по ръцете и почвам да се притеснявам,утре момичета ще докладвам след прегледа

Намерих поста ти - беше в кафата за боклук, няма идея кой, ако не ти, но явно не си и ти, го е изтрил, но го върнах!!! good

Стискам ти палци good good утре доки да потвърди и да видиш малката точица, която да изпълни сърцето и дните ти с радостни емоции и преживявания!!!

Ще чакаме доклад утре! good
« Последна редакция: януари 11, 2009, 18:05:33 от Bulechka™ » Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 11, 2009, 14:59:44 »

хм незнам къде ми е поста наистина crazy,небързам да приемам поздравления а и с милото още не се радваме докато доки не потвърди.Днес ми се появи ситен обрив по ръцете и почвам да се притеснявам,утре момичета ще докладвам след прегледа
Дано утре да ти потвърдят PREGQ,а относно обрива може да е от  някакъв препарат..или нещо подобно...Успех give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 11, 2009, 15:00:55 »

kikolina, колкото късмет пожелавам на себе си за утрешния си преглед при доки, пожелавам и на теб.

Дано всичко да е наред и да ти пожелаем от все сърце леко бременеене!!! give_rose

Обрива може да е от всичко, дори от притеснение и вълнение. Утре доки ще ти каже.
Активен
veronika1
Регистриран

Публикации: 6



« Отговор #74 -: януари 11, 2009, 15:31:59 »

моля за помощ!Днес правих кръвен тест за бременност но не мога да си разтълкувам резултата.нека ако някои е наясно да помогне.На 14.12.08 ми беше последната менструация.
Забележка : Няма
 
 Име на теста (изследването)
 Резултат
 
 Единици
 Референтни граници
 
 
 B HCG 13.79
 mIU/ml 0 - 5
 
 Други 
 
 Забележка : Няма
 
 Име на теста (изследването)
 Резултат
 
 Единици
 Референтни граници
 
 
 *Венепункция $
   
 
   
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines