Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 04:26:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185171 пъти)
 
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #345 -: май 19, 2009, 23:05:12 »

днес ходих до "Gourmet House"  на Иван Шишман ... майко милааааа - какви красиви чаши имат, толкова много и толкова красиви .... но и цените не са никак скромни ... тези, за които ви питах, които са без столче струват -180 лв, а те без поставка не могат да седят - тя е 40лв, предложиха ми вместо нея ваза, която струва 30лв. То не че има особено голяма разлика...
Но преди да си трагна, видях ... тези долу на снимката - 6бр, струват 90лв.... само че са от стъкло
Много искам такива чаши, ама 180 +40 = 220лв, не ми се дават за тях ...тъй като сватбата ми е в бяло и злелено мислех да взема за ритуала само тези чаши, които са с този цвят...
кажете ми моля ви, защо трябва да са кристални чашите ... не може ли и от стъкло???


* 4ashi_2_3.jpg (73.3 KB, 600x997 - видяно 269 пъти.)
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #346 -: май 19, 2009, 23:27:04 »

Момичета,само до ви кожо зо нашите чаши-надписаха ги в сватбен център софия,за 2 мин.,струваше 4 лв ако не са закупени от там!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #347 -: май 20, 2009, 00:01:31 »

Момичета, а в ресторанта нови чаши ли ще ни трябват или с тези от ритуалната?

А вашето шампанско за в ресторанта украсено ли ще бъде, същото ли ще е или ново?  huhhuh.gif
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #348 -: май 20, 2009, 09:00:19 »

viara_vivi  защо трябва да са кристални?!
ми те масовите ритуални чаши дето ги продават на всякъде са си от стъкло не от кристал че някои са и от лошо изработено стъкло
според мен няма значение и трябва да си вземеш това което ще ти хареса най много
а има едни извити като рог съм виждала те са по 140 лв с поставката - такива нямаше ли или не ти харесват
ама са пак много парички
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #349 -: май 20, 2009, 11:32:34 »

Момичета, а в ресторанта нови чаши ли ще ни трябват или с тези от ритуалната?

А вашето шампанско за в ресторанта украсено ли ще бъде, същото ли ще е или ново?  huhhuh.gif

Amelia, ние ползвахме същите чаши, с които бяхме в ритуалната, когато минавахме да се поздравим с гостите. Иначе бяхме с едни обикновени на ритуала по посрещането, защото след като изпием шампанското от тях ги чупим. Що се отнася до шампанското, не е задължително да е ново, защото то е разлято в чашите, когато вие влизате. Така, че можете да си използвате, това което си имате от ритуалната стига да ви го върнат.  pardon А ако искаш можеш да си вземеш ново шампанско. Ние така направихме, защото незнаехме, че ще ни върнат това от ритуалната и украсата беше само едно букетче от сватбените цветчета за закичване.
Дано съм помогнала.

Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #350 -: май 20, 2009, 12:09:09 »


Иначе ще съм ви много благодарна, ако някой от вас ме ориентира и ми помогне да намеря ... чаши без столче като тази по- долу, не е задалжително стойката да е такава, може и да е тип вазичка, просто чашите ми харесват
благодаря ви момичета

Миличка, писала съм във фейсбук на една моя колежка от следването, но не знам кога ще ми отговори. Тя и родителите й работят стъкло, къщо и оловен кристал, ама не знам ще успея ли да й взема координати. Защо не опиташ да се свържеш с художници, които работят стъкло? Могат да ти направят нещо по твой модел, можеш да преговаряш и за цена.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #351 -: май 20, 2009, 12:17:13 »

Ах момичета,аз да споделя,вчера си харесах много хубава чаша за църквата,аз попринцип мислех да не купувам,ама сега след като видях тази  angry и май ще трябва да си закупя,иначе нчма да мирясам.Не е скъпа,струва 15лв. и е от цялата ръчно рисувана,много е сладка,само си мисля дали да е рисувам в лилаво и сребро,или само в сребърно.А пък каква украса си харесах за чашите,свешите и шампанското,леле  Girl_hide нямам думи,точно това,което търсих-изчистено и красиво.само,че в магазинчето беше направена мостра в бордо и сега до два дена чакам жената да се обади да каже дали ще може да намери лилави панделки такива crazy/защото ми каза,че нямали и не била сигурна дали може да немери,което мен много ме учуди,а и не иска аз да и дам панделка и тя само да ми ги украси,много странно,ама какво да се прави разни хора,разни идеали/.Надявам се да намери,защото е много красиво и ще бъда много разочарована,ако няма.Стискайте ми палци,и ако стане веднага ще се похваля,за да я видите.Украсата обще взето представлява една много красива двойна панделка с малки перлички по тях,но така с думи не може да добиеете представа,трябва да се види.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #352 -: май 20, 2009, 12:22:25 »

днес ходих до "Gourmet House"  на Иван Шишман ... майко милааааа - какви красиви чаши имат, толкова много и толкова красиви .... но и цените не са никак скромни
кажете ми моля ви, защо трябва да са кристални чашите ... не може ли и от стъкло???
Знам какви са цените, но и какви са чашите - аз си купих от там чашата за църквата и още малко ме гризе съвестта, че дадох доста пари за нея, но като толкова си я харесах.....
Иначе anbibian е права - не е необходимо задължително да са кристални. Защо не си вземете от тези без столчето и ако любимия е по-сръчен да спретне една поставка. Или пък стъклена ваза каквато са ти предложили от магазина можеш и в левчетата да я намериш за доста по-добра цена. Ако я аранжирате подходящо - може да стане и много оригинално.
lady_in_love  стискам мноооооооооооого палци и да покажеш после снимки
« Последна редакция: май 20, 2009, 12:24:16 от Мърче » Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #353 -: май 20, 2009, 14:08:57 »

Момичета нещастна съм  Плачещо момиче:'( Чашите, които харесах ги няма и във Варна в магазина. Момчето обеща да се обади, ако могат да ги направят, защото не ги поддържат на склад. Всякакви чаши имат, но тези не. И сега като обикалям в София нищо не ми харесва. Да сте виждали някъде, някоя изостанала бройка?  :'(
http://www.polinika.com/images/w2.jpg
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #354 -: май 20, 2009, 14:45:01 »

Проверила ли си в Сватбен център софия,защото когато аз търсих нашите чаши видях там такъв модел!Дори имаше доста нестандартни модели!Аз тади събота ще ходя и ще направя снимки!
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #355 -: май 20, 2009, 15:18:57 »

Проверила ли си в Сватбен център софия,защото когато аз търсих нашите чаши видях там такъв модел!Дори имаше доста нестандартни модели!Аз тади събота ще ходя и ще направя снимки!
Когато ходих до Сватбен център, едно не много мило момиче ми каза " ето това са нашите чаши, гледай и избирай", ще взема да ида със снимката и дано ми обърнат повече внимание  good в Малък цум имаше техни модели,но не и тези точно.
Активен
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #356 -: май 21, 2009, 01:21:59 »

хейййй момичетааа  yahoo tease  danceg най-накрая купих чашите, те са точно тези, на които ви пуснах снимка - стъклените, без столче в различни цветове .... с бебето за ритуала ще вземем само със зеленото и бялото стъбло smile, а във вазата, която ще стоят ще сложим камачета в същите цветове.
anbibian - благодаря ти много  heart ти си причината да ги имам. Кажи ти ходи ли до Ориндж центъра, намери ли си халби?
BASTET - благодаря ти много, че така се отзова smile златна си
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #357 -: май 21, 2009, 12:26:02 »

Момичета нещастна съм  Плачещо момиче:'( Чашите, които харесах ги няма и във Варна в магазина. Момчето обеща да се обади, ако могат да ги направят, защото не ги поддържат на склад. Всякакви чаши имат, но тези не. И сега като обикалям в София нищо не ми харесва. Да сте виждали някъде, някоя изостанала бройка?  :'(
http://www.polinika.com/images/w2.jpg
обади им се може да ти го пратят с куриер  good

viara_vivi не съм ходила още все не ми остава време  give_rose може би в неделя ще се поразходя
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #358 -: май 21, 2009, 14:34:09 »

току що ми доставиха тези чаши които си бях харесала за църквата
тя една трябва, но са комплект така че взех две
обаче съм малко разочарована на снимката в сайта са с черни столчета и червено стъкло
на живо са със златисти столчета и оражево стъкло  sad
ще сложа сега в галерията снимката от сайта а тия дни ще ги снимам да ги видите
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #359 -: май 22, 2009, 12:05:33 »

на снимката от сайта изглеждат много добре. Толкова ли са зле на живо
Активен
Страници: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines