Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 00:25:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185149 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: май 25, 2009, 21:42:26 »

В Слънчоглед ли да търся такива? А каква четка ми трябва ако реша да боядисвам? Страх ме е малко да боядисвам, че то си е метал столчето.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #376 -: май 25, 2009, 21:48:04 »

На мен тези от сайта са ми направо грозни! Вашите са хубави. Според мен ще сбъркаш ако си боядисаш, но всеки си им авкус.
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: май 25, 2009, 21:49:41 »

Ани, на мен много ми харесва чашата ти. Дори и в златно. Като имаш предвид, че по принцип нося само сребро и такова ми харесва.
Боички за стъкло има във всяка книжарница, която предлага материали за художници. Аз съм си купувала преди години бои за стъкло от една на Ботев, а миналата седмица влязох в такава на Тодор Александров, до метростанция Сердика. За четки - попитай там - май ще ти трябва много финна.
Ако обаче столчето е метално не е ли по-лесно да облепиш цялата останала част с бояджийско тиксо, да вземеш спрей (от тези за автомобилите -има сребристи колкото искаш, матови, лъскави, всякакви) и да я напръскаш.
Но чашата наистина е хубава и лично аз такова нещо бих направила само ако мноооооого ме дразни. Пък и тя ще е само за църквата - няма да ти попречи на цялостната аранжировка.
Активен
viara_vivi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 19



« Отговор #378 -: май 27, 2009, 02:42:36 »

anbibian - чашите ти са супер яки и оригинални ... а пък и наситина, щом ще е за църквата, не се притеснявай ... въобще няма да попречи на украсата ти, даже ще пасва с обстановката в църквата Wink
Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: май 27, 2009, 09:45:35 »

Момичета, само да споделя, че който не търси типични сватбени чаши може да погледне в Крео и в Genesis, там имат много хубави неща smile
Ние вчера си купихме нашите чаши от Крео-то в CCS и сега съм много щастлива, защото преди да ги видя бях обиколила всички магазини които споменавате в темата и все нямаше това което си представях. А сега чашите които взехме са ръчно рисувани и се връзват чудесно с жълто-зелената ни градинска сватба  yahoo.
P.S. Ако някой се готви за червена / бордо сватба в същото Крео имаше едни много интересни чаши с червени кръгове ...
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: май 27, 2009, 13:23:31 »

Ice_eyes чашите са страхотни. И аз много ги обичам тези магазини - ама как изобщо не се сетих да прверя там. Моята сватба ще е в бяло и зелено - доколкото видях и чашите са в тези цветове. Така ли са купени или вие сте ги украсявали с нещо - че не съм сигруна?
Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #381 -: май 27, 2009, 15:02:39 »

Радвам се че ви харесаха  Bravo
Мърче, чашите са точно на едни бяли и зелени тънки линии Wink А зелените цветчета, които са на столчето, са ми за сватбените късметчета и ги сложих просто да видя как стоят, но май ми допадна като украса и може и за чашите да си взема такива smile
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #382 -: май 27, 2009, 15:46:12 »

И ние вече имаме чашииии  yahoo Не са типично сватбени (нещо май не си падам по 'сватбарските" чаши, покани.....)
Ние гледахме и в сватбените бутици, и в магазини за кристални и стъклени чаши (НЕсватбени), в крайна сметка нашите ги купихме от такъв магазин. Милото се чуди сега дали не трябвало да си вземем някакви традиционни, от тези изрисуваните  Hmmm Но тези доста ни радват, та ако измислим подходяща украса, те ще са  smile
Нямам снимки все още, защото ги купихме днес на обед  Girl_hide

anbibian, откъде поръча чашите за църквата? Четох, четох и не видях от кой сайт  blush Много са хубави good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: май 27, 2009, 20:17:59 »

Абе аз днес писах, ама сега гледам постът ми го нямаааа  shok
А беше да поздравя Ice_eyes с красивите чаши и да си кажа, че и аз ги харесвам тези магазини
Слънце честити чаши и на теб, чакам да ги видим с нетърпение
А моите за църквата са ето от този сайт
http://www.angelsdream.eu/angelsdream/catalog/index.php?cPath=105_208
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: юни 02, 2009, 09:05:54 »

Вчера най-сетне  danceg взехме и ние бокал за църквата


* bokal.JPG (33.79 KB, 280x373 - видяно 2752 пъти.)
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: юни 02, 2009, 09:53:47 »

Наистина е страхотен,  Bravo
Ще споделиш ли от къде е?
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #386 -: юни 02, 2009, 11:59:14 »

 girl_wink Благодаря момичета, взех го от Селма Ив на Витошка. Има и други моделчета - целите от сребро и калай, но аз много държах да е с прозрачна чаша (по обясними причини - да не ме олеее попа sarcastic). Ето и друг :


* 485_0.jpg (17.3 KB, 430x430 - видяно 2784 пъти.)
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: юни 02, 2009, 13:03:06 »

http://www.rosenthalboutique.bg/bg/stores/index

това са адресите, а относно цените - нашата е от 41лв., тази с рубините е скъпа - 155лв.  crazy, а имаше и друг модел от 62лв. Трябва да ги видите pardon. Успех!!!
Активен
Мърче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 546


come true..........


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: юни 02, 2009, 14:28:51 »

kotelinka няма ги в сайта. Но ги има в магазина на Крео, този, който е на Гладстон, но от дясната страна на витошка в посока НДК. Той по принцип е специализиран за стъкло.
Активен
Ice_eyes
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Сем. Азманови :)


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: юни 02, 2009, 15:56:08 »

Да, няма ги в сайта наистина. Магазина на Гладстоун, за които казва Мърче, им се води доколкото знам нещо като outlet, но аз когато ходих беше затворен (не работи в неделя и понеделник), и мойте ги взех от магазина им в Сити Центъра, и там бяха и другите с червените кръгове за които ви казвах smile Но бяха само две последни, ако те интересуват иди по-скоро да не свършат Wink
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines