Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 20:15:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използвахте ли професионален гримьор?
Да good
Не, доверих се на приятелка Wink
Сама се гримирах Curtsey

Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът! - 3 част  (Прочетена 170030 пъти)
 
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: август 18, 2009, 07:57:05 »

Определено ме навихте за миглите.Вчера като говорихме с мацката от салона решихме да подчертаем по вече очите, само че не ми се иска мн опушени очи макар че тр да е вечерен, има време да разглеждам идеи до тогава на пробен съм около 1.09. но аз и имам пълно доверия виждала съм как работи , но все пак тр мен си да харесам
Активен
rsstankova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 185

Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: август 18, 2009, 08:09:28 »

vesince аз не мисля че фон дъо тенът е тъмен, да - не е разнесен както трябва , но съм сигурна че това се дължи на това 4е е пробен . Аз коментирах цветовете на очите и съчетанието с устните.Въпреки че цетовете не са мн тъмнички окото е подчертано добре.Но -мое мнение , не искам да се натрапвам Wink
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #392 -: август 18, 2009, 08:19:06 »

Само да спеделя моя опит:
Когато бях на пробен грим,нямах идея как искам да съм,а гримьора ми беше професионалист и му казах следното-виждаш ми формата на очите,ще съм с жълто злато,сватбата ще е вечерна-ти си знаеш работата!Обърна ме той с гръб към огледалото good.След като каза това е и ме обърна аз отначало не с възприех,защото ми се струваше тежък!А той ми каза че това е сватбен глим,а особенно но снимк нощно време е идеален!Каза да помисля,защото по лек грим нямало да има ефект!
Тъй като пробната прическа беше точно 5 мин след грима,почнаха и косата!И познайте в момента в които се видях с грим и прическа ефекта беше поразителен girl_impossible yahoo danceg!Не си го изтрих,а седях с него от 10 сутринта до 11 и нещо вечерта,за да видя колко  траен!Е няма такова чудо!
А сега като гледам снимките,мога да кажа,че за вечерна сватба трябвя по-тежък грим!
Извинявам се за дългия пост! girl_wink
Активен
bergeria
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 705



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: август 18, 2009, 09:21:22 »

За да няма някакво противоречие ще се намеся относно фон дьо тена. Най- вероятно няма да е този цвят, защото имам проблем с моя собствен тен и с гримиорката решихме, че в деня на сватбата ще се прецени кой е най- подходящтия, защото ми предстоят още слънчеви бани и имам засега разлика между врата лицето и тялото надолу(ръце, гръб, отпред и т.н.) аз по принцип се харесвам с по- силен грим и особено като се има в предвид, че сватбата ми е вечерна. Показах снимка на гримиорката и тя направи точно това, което исках.
vesince Мила не си ме обидила и съм благодарна за всяко мнение  give_rose Благодаря и на rsslaneva  give_rose
 Относно допълнителните мигли аз самата не ги искам, прекалено изкуствени ми изглеждат и лично за себе си не мисля,че имам нужда. Това разбира се е мое мнение и всеки трябва да направи това, с което смята че ще е най- прекрасен в сватбения си ден.
« Последна редакция: август 18, 2009, 10:47:21 от bergeria » Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #394 -: август 18, 2009, 09:44:57 »

bergeria ,и аз до деня на сватбата не исках мигли,но като видях майка ми с мигли,които седяха толкова естествено!Зависи от миглите,с които работи гримьора!Мая работи с естествен косъм и мога да си ги ползвам и сега!
Активен
penka
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #395 -: август 18, 2009, 10:45:37 »

Ммомичета харесах си 3 варианта на грим и ги качих в албума си.Миналите по този път и другите естествено какво ще ми препоръчате.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: август 18, 2009, 10:46:28 »

Да се включа и аз за миглите изглеждат изкуствени,ако гримьорът ти залепи цели мигли от магазин за левче.Професионалните мигли са на малки снпопчета,или на отделни миглички.Слагат се бавно,но ефекта е поразителен и освен това много траен-излизаш-прас едно червило и си готова с тях.
Аз съм си слагала на снопчета за бала-снимки имам в галерията и изтраяха 2 седмици,защото аз ги махнах. girl_wink
Няма да съжаляваш.Няма спирала,която да постигне такъв ефект! good
Активен
penka
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #397 -: август 18, 2009, 12:32:24 »

Мацката слага косъм че по косъмче показа ми вс как става работи с естествени материали.И тъй като не успях да си направя настройките да ми се вижда албума (ако някой може да помогне да казва) посочвам линк на албума да видите на какъв грим със се спряла засега http://album.svatbata.bg/penka_i_boqn_belchevi/bg/photos/165430.html
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #398 -: август 18, 2009, 13:25:02 »

Да, но тези на снопчета съм чела и съм слушала професионални гримьори да казват, че има опасност твоите собствени да изпадат, когато започнат да се махат изкуствените. Имаше и още някакъв недостатък - а, да трябва да внимаваш как си миеш очите, за да не се разлепи лепилото. Аз не бих си сложила такива. Поне за мен не си струва риска. Аз съм решила да си искам от целите, ама да видим какво ще стане.
Активен
ani_4ka_p
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 571



Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: август 18, 2009, 13:34:54 »

Аз също се нареждам за информация за изкуствените мигли. Бих искала да разбера от къде мога да си купя или поръчам? Ще ме гримира една позната, може би нея трябва да питам дали ще може да ми сложи.
bergeria, мен ми харесваш много. girl_wink Вече въпросът е да можете да уцелите ФДТ-на защото наистина е трудно с тези цветове. успех ти пожелавам.
Активен
penka
Новак
*
Публикации: 7



« Отговор #400 -: август 18, 2009, 13:47:11 »

Има вариант и за няколко дни само да се сложат но тогава не може косъм по косъм а направо снопчета аз съм се замислила за този вариант.А иначе снопчета и мигли се продават във парфюмерийните магазини.Но е хубаво да ти ги сложи човек който разбира от тия неща защото напр на мен ми казаха че тр да ми сложат снопчетата сутринта да дръпне хубаво лепилото и следобед грима за да стане вс ОК, и си мисля смо в края да си сложа мигли
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #401 -: август 18, 2009, 14:58:24 »

Мисля,че всичко зависи от лепилото,защото мен първо ме глимираха и веднага след това ми ги сложиха!Издържаха от 10 сутринта до 4 вечерта!Даже след 5 минута не усещаш че имаш мигли!Аз говоря за цял ред,естествен косъм!
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: август 18, 2009, 15:06:12 »

bergeria на мен ми харесваш даже си супер, не знам кой те е гримирал но ми харесва  girl_wink Чакам да видя снимки и с пробна прическа smile
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: август 18, 2009, 16:26:51 »

Такамм,пак се включа за миглите-съжалявам,но колкото и да е дора приятелката ти в гримирането,най-вероятно няма да може да ти сложи миглите както трябва,по-добре се довери на професионалист,който да ти ги сложи ден-два преди събитието,за да свикнеш,тъй като леко ги чувстваш натежали.Гримираш си се на воля,само не трябва  да ползваш тоалетни млека и други подобни,тъй като са мазни и от тях се отлепят миглите-с измиващ гел става перфектно.
За поставянето-на отделни миглички когато е става за около 2ч. и половина,за да е както трябва,по здраво е,тъй като отделните косъмчето са залепени за единични косъмчета от твоите мигли и е по-устойчиво.На снопчета става по-бързо,могат да се залепят само във външния ъгъл на окото,за да се създаде ефект на издължаване(както и единичните).
За опадването на естествените мигли-в повечето случаи изглежда така,защото и миглите като косата се сменят.Когато са залепени изкуствени те не падат свободно,а остават залепени.Единственото вредно нещо,което може да се случи е,ако решиш агресивно да ги отлепиш-тогава е повече от сигурно,че ще останеш и без твоите.

Извинявам се за дългия пост и се надявам да съм дала полезна информация.


П.П.Ааааа да кажа нормалната жена е между 20 и 30лв. girl_wink smile Curtsey


penka аз съм за вариант 1!
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: август 18, 2009, 18:19:51 »

На мен Джулия ми сложи цели изкуствени мигли и трябва да ви кажа, че си стоят напълно естествено Wink Можете да се уверите в албума ми. Тези са най - малко вредни за нашите собсвени мигли, доколкото знам аз.
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines