Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 03:00:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използвахте ли професионален гримьор?
Да good
Не, доверих се на приятелка Wink
Сама се гримирах Curtsey

Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът! - 3 част  (Прочетена 164014 пъти)
 
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: август 27, 2009, 14:53:16 »

Момичетата вече са те посъветвали че най добре да се довериш на професионалист.Аз също съм гримирала мои приятелки за техни събития разни (не и сватби) , но за важния ден по добре да се покрижи за теб някой друг, имай в предвид че ще си развълнувана и тогава човек не се справя с някой пипкави работи толкова добре.
Активен
mademoiselle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 224


http://yordanovphotography.com


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: август 27, 2009, 15:02:12 »

Прави сте, момичета, много ви благодаря! Good luck Сега съм 100% сигурна, че ще се доверя на професионалистите  smile Искам да ви покажа една снимка от списание, за което се снимах. Тогава ме гримира една известна гримьорка на Playboy. Изглежда наистина чудесно, но само на снимката nea на живо приличах на клоун, с тонове грим по себе си, абсурд да се разхождам по улиците в този вид. За това се отнасям недоверчиво и поисках съвет от вас.


* FHM.JPG (6.62 KB, 164x187 - видяно 3342 пъти.)
Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: август 27, 2009, 19:17:04 »

Здравейте, аз ходих вече два пъти на пробен грим, и все оставам разочарована. Нищо професионално нямаше в грима ми... Вместо да ставам по-хубава, аз съм си същата, леко и ежедневно гримирана, както и аз мога да го направя...
Моля, кажете за Пловдив наистина професионален гримьор!
Активен
anabella
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 99



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: август 27, 2009, 21:05:03 »

Anabella с нетърпение ще очаквам да публикуваш снимки с резултата от грима. Wink До моята сватба има още доста време, но чесно казано вече съм почти решена за тържествения ден да ползвам услугите на Джулия или Кирил Чалъков. Казвам почти, тъй като аз се справям доста добре с грима и хората около мен ме убеждават, че няма никакъв смисъл от професионална намеса. Но на мен пък ми се иска да пробвам нещо по-различно  blush М/у другото би ли споделила, Джулия прави ли пробен грим? smile

Привет! Джулия не прави пробен грим. Казва, че ще те гримира и изтрива докато се харесаш. Миналата година гримира приятелка на сватбата й, беше я направила страхотно просто! Отделно си гримира друга моя приятелка редовно за поводи. Мисля, че в албума на месец юли - горе ще видиш линка - булката и кумата ги гримира точно Джулия. Можеш да разгледаш.

Иначе и аз те съветвам да се довериш на професионалист. Четох, че си писала, че не си представяш да се разхождаш с много грим, но имай предвид, че за да седи добре на снимки и на изкуствено осветление трябва да е малко по-силен.
Активен
0000
Професор
****
Публикации: 469


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: август 27, 2009, 22:16:45 »

mademoiselle гримът за списание е по-скоро тип сценичен,не го сравнявай със сватбен.И колкото и добре да се гримираш сама няма да постигнеш трайността и вида на професионалния грим,направен с вещина и качествени продукти. girl_wink По-добре се довери на професионалист!Не зная обаче защо се спрягат само Джули и Чалъков за топгримьори.Мисля,че има хора,които са по-малко известни,но не по-малко добри.Това в никакъв случай не е критика естествено,просто мнение.

andreeva11  ти сигурна ли си,че занеш какво искаш и как да го обясниш на гримьора?Защото комуникацията е страшно важна!И двата пъти ли е при един и същи човек?
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #425 -: август 27, 2009, 23:02:48 »

О да, Джулия е наистина професионалист няма две мнения, а за снимките, е по-добре по-силен грим, но това не означава тъмен да е, ще те направи като кукла
Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: август 27, 2009, 23:46:33 »

Sianchus, при различни гримьори естесвено. И да, обяснявам добре. Но това, че казват, че гримират с професионални гримове, а после ми слагат сенки и спирала Орифлейм, от които ме сърбят очите...Не мисля, че проблемът е в моите обяснения...
Активен
NansyCraft
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #427 -: август 28, 2009, 07:33:01 »

andreeva11 , споделям проблема ти, аз сам на ниво още обикаляне, някой хора в Пловдив са направили цени по високи и от тези на известните гримьори в София...в темата на пловдивските булки се писа за единсалон над бензиностанцията на "В. Апилов"-ще се опитам там да направя пробния, но искам да е в един ден с косата...
Активен
NansyCraft
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 37



« Отговор #428 -: август 28, 2009, 07:42:15 »

"mademoiselle гримът за списание е по-скоро тип сценичен,не го сравнявай със сватбен.И колкото и добре да се гримираш сама няма да постигнеш трайността и вида на професионалния грим,направен с вещина и качествени продукти.  По-добре се довери на професионалист!Не зная обаче защо се спрягат само Джули и Чалъков за топгримьори.Мисля,че има хора,които са по-малко известни,но не по-малко добри.Това в никакъв случай не е критика естествено,просто мнение.

andreeva11  ти сигурна ли си,че занеш какво искаш и как да го обясниш на гримьора?Защото комуникацията е страшно важна!И двата пъти ли е при един и същи човек?"

за мен е по лесно да се доверя на масово доказали се хора, а не на напознати-затова си мечтаех да имам възможността да ме гримират те, но са има пълни графиците за моят ден...
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: август 28, 2009, 08:43:03 »

Оффф да ви се оплача вчера след работа ходих до салона за пробен грим и по точно да обсъдим нещата с мацето и като ми показа сенките или боички нз точно как им се казват , ми те са на Руби роуз мисля да търся друг да ме прави малко аматьорско ми се вижда тва с тия марки , вие какво мислите да се ориентирам ли иначе горе долу добре стана това което си бях намислила като се има в предвит че е пробен и не е толкова изпипан, абе аз си знам че тука в Хасково няма чак толкова добри гримьори ама като няма да има начин за другаде ще се примирявам май.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: август 28, 2009, 09:36:05 »

пепита да ти кажа Руби роуз е просто ужасен грим, то по-хубаво сама се гримирай, много е важно какъв е гримът, а пък все си мисля че в хасково трябва да има гримьори, нали е близо до меката на чалгата
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: август 28, 2009, 10:40:55 »

Абе и аз така знам сега намерих едно др студио ми препоръчаха отивам да вида там как е след час и половина се връщам и ще ви докладвам
Активен
bubeto_bu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 101



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: август 28, 2009, 13:39:10 »

Момичета, да ви кажа наистина си е важно да ви гримира професионалист. Аз не правих пробен, защото като се чух по телефона с моя гримьор (не се бяхме виждали преди това) и му обясних какви изисквания имам (да ми сложи мигли ...) като не съм уточнявала цветова гама, той каза - без пробен, че направо в деня на сватбата... pardon  и смятам, че се справи отлично и козметиката, която ползваше явно беше качествена, след като издържа цялата сватба...


За повече снимки в албума blush


* DSC_3639 (2144 x 1424) (708 x 470).jpg (60.73 KB, 708x470 - видяно 356 пъти.)
Активен
pepitta_84
Ентусиаст
**
Публикации: 67



Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: август 28, 2009, 14:30:52 »

Такааа имам си друго момиче за грим работи в Студио за красота и само с това се занимава , мн яка мацка личи си че си разбира от работата разбрахме се за вс др седм ако искам мога да мина мна пробен, показа гримовете и четките с които работине им знам марката някаква си френска не запомних и видях мн нейни снимки на др момичета и булки- хареса ми работата й.

Сега др въпросче тъй като роклята ми е лилава нз как стои този цвят на очите ако някойима идеи нека да показва, иначе гримьорката каза че стои добре на момичета с кафеви очи но няма да е мн ярко лилавото.Така че дайте идеи и снимки да вида как стои  give_rose
Активен
andreeva11
Любопитен
*
Публикации: 25



Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: август 28, 2009, 17:53:50 »

NansyCraft, аз ходих в салона над бензиностанцията. Спирам да  гледам вече дали е евтино или не, явно евтиното е и с евтини гримове!
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines