Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:50:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 7  (Прочетена 233469 пъти)
 
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: февруари 02, 2009, 10:44:41 »

Наистина сте прекрасни и ти и роклята ти, magi_st smile  Подобна е на моята  heart
Да писала съм, LOSHKA - Холидей Сона
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 02, 2009, 10:57:48 »

Аз пък да ви кажа, че ако не си бях шила роклята сигурно щях да си взема рокля от "Марция" - като цени въобще не бяха скъпи, а имаха много хубави изчистени модели. Те като цяла наблягат на рокли без обръчи.  http://marcia.vibs-bg.com/
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 02, 2009, 10:59:18 »

magi_st,роклята ти е страхотна.направо се влюбих в нея.от къде е купувана?а като написа и цената-направо нямам думи,за толкова малко пари,такова изящество.страхотна е!!! Bravo
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 02, 2009, 11:06:31 »

Delpierod роклята ми е от "Грънчаров и син" Русе, имат магазин и в София на една от пресечките на Пиротска.Имат и други модели, който не са с обръчи и т.н. ако търсиш тази линия имат и с обръчи де.Иначе на самия колан има бродерия, която аз държах да е бяла, но по избор може да е златна или сребърна и става също много красиво.
Радвам се че ви е харесала и роклята и притежателката Wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #424 -: февруари 02, 2009, 13:39:09 »

На мен в Холидей Сона ми казаха, че се плащат 50 лева за поръчка. А ако искам по-различна дантела, то цената ще се промени в зависимост от това каква дантела си избера. Това за цената на плата има логика, но се чудех дали не искат и пари за корекции, защото на някои места искат.
Още един въпрос - с La Sposa плащат ли се пробите?
Zahira™, сайта е хубав, но за съжаление нямат магазини във Варна
Активен
suek
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #425 -: февруари 02, 2009, 16:39:35 »

ЗДРАВЕЙТЕ,
аз също планирам сватба тази година-август месец.Искам роклята ми да бъде с възможност за 2 вариянта.Докато трае по официялната част да бъде дълга,а след това да стане къса(не много къса разбира се).Ако на някой му е попадало нещо такова нека да сподели.
Фрея, днес ми остана повече време да се поровя в форума и видях че питаш за двойна рокля.Вчера видях такава в Шуши във Варна.Модела е с отделна пола-дълга която се маха и става късичка отпред и по-дълга отзат малко прилича на късата която Слънце показва в галерията, но е с дантела и много добре изглежда
Активен
natashka82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 55


обичам Влади като мед


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 02, 2009, 17:40:59 »

Виж моята как беше за втората част на вечерта - с корсет и пола и после смених с къса пола. Роклята е на Нели Праматарова, шита в Асеновград.


* IMG_0590_002.jpg (68.32 KB, 400x285 - видяно 4085 пъти.)
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 02, 2009, 22:33:05 »

На мен ми се струва, че искат пари за корекции в магазини, които препродават нечии рокли, а не е там дизайнера на роклята и не се изпълняват на място huhhuh.gif
Когато аз мерих роклите във Феде, дизайнерката си беше там, тя дори ми закрепяше роклите, така че да мога долу-горе да преценя как ми стоят, защото аз съм доста слаба и няма как нещо, шито по какъвто и да е калъп да ми стане. Това, което ми направи много добро впечатление е, че така или иначе всички рокли се шият за конкретното момиче, а тези в бутика само се мерят. Не мисля, че в този случай някой ще ми поиска допълнително пари - това просто ще е съвсем друга рокля.
Стаси, мерси за цените  give_rose
Пожелавам ти искрено успех в Холидей сона. Имай предвид 2-та месеца за ушиване на рокля. Вероятността от наличното да си харесаш нещо е равна на нула NO Аз така и не разбрах кое колко струва...но мисля, че най-ниската цена, която ми дадоха беше около 560-580 angry
Активен
Paradisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #428 -: февруари 02, 2009, 22:34:39 »

Здравейте момичета smile. От извстно време съм тук и имам голяма чуденка за нещо. crazy.ще се радвам да споделите мнения.. girl_wink.Плануваме сватбата за 30 Май, но и двамата не сме в БГ и аз ще се върна само 20 дни преди сватбата. angry.и ми е много притеснено, как да си намеря рокля за този кратък период. Тук в Прага, не ми харесват, и са доста скъпи и си мислех за рокля в БГ, но при този кратък период от време..направо незнам как ще стане ohah. Харесах си една невероятна рокля..от един саит, ах направо ме грабна от раз. Girl_hide..ама ми се струва доста рисковано да се купува от интернет - не толкова дали ще има реално рокля, колкото за вида и дали ще ми се улучени мерките sad. Ако някои случайно има опит в пазаруване на рокля онлайн моля споделете съвет..но аз съм доста резервирана, а роклята е жестока...аххх незнам..искаше ми се да ви я покажа но размера на снимката е прекалено голям..ще се радвам да чуя мнения...Успех! give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 02, 2009, 22:43:56 »

Добре дошла, Paradisa, успех с подготовката smile Аз нямам опит с онлайн пазаруване на рокли, но ще ти кажа какво аз бях планувала, когато мислих за варианта да си купя така роклята. Мен също ме  притесняваше как ще изглеждат материите и цветовете в действителност,това не можеш да го предвидиш, освен ако няма реална снимка ( не знам от какъв сайт си харесала рокля) , а за размера е почти сигурно, че ще бъде близко до твоя. Надали някой шивач би рискувал да ти е малка, най - вероятно ще е малко голяма, дълга и т.н. Но това са корекции, които можеш да си направиш тук в България за ден - два. Другият въпрос е как ще ти стои модела, затова е добре да пробваш подобен някъде. Това мога да кажа аз smile
Ще ни покажеш ли снимка и в кой сат си харесала рокля?
« Последна редакция: февруари 02, 2009, 22:47:23 от ralichka___ » Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 03, 2009, 09:43:05 »

Paradisa и на мен ми се вижда рисковано с поръчка по интернет точно за този случай. Ако можеш поне да пробваш подобна рокля някъде като силует, за да знаеш дали ти отива такъв модел и дали ще ти е удобна. Иначе относно поправките - сигурно няма да имаш проблем да ти ги направят за 20 дни в България. Права си, че времето е малко да купуваш рокля от току като се върнеш, особено като се вземе в предвид, че тогава са абитуриентските балове и сигурно ще е лудница в магазините от този вид.
Според мен има и друг вариант, но зависи колко силно желаеш да намериш перфектната рокля. Ако не държиш толкова, според мен винаги можеш да си харесаш някоя готова като се върнеш. Все пак по магазините е пълно с рокли. Успех! Може ли да видим сайта и роклята, която си си харесала?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 03, 2009, 10:02:26 »

Пожелавам ти искрено успех в Холидей сона. Имай предвид 2-та месеца за ушиване на рокля. Вероятността от наличното да си харесаш нещо е равна на нула NO Аз така и не разбрах кое колко струва...но мисля, че най-ниската цена, която ми дадоха беше около 560-580 angry

Дам, 2 месеца си е доста време. Макар че за мен принципно не са проблем към момента - все пак сватбата е чак края на юни. Но явно при тях в момента приоритет са абитурентите. Аз честно казано нямам идея какви са нормалните срокове - нали не съм шила до сега. Във Феде ми казаха 1 месец, а ако има нужда - може и по-бързо.
Все пак ще намина от там и ще решавам  girl_wink
А там всъщност ти преправят роклята ако не ти става? Или се шие нова - знаете ли? Защото ако се преправя на мен ми се струва, че тя не трябва да ти повече от 1, най-много 2 размера по-голяма. Иначе не виждам как ще я преправят  nea
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 03, 2009, 10:16:05 »

Аз до скоро не знаех, че в Холидей Сона си продават пробните модели, но едната ми шаферка си хареса една златиста, която си е нейния номер. Така че явно ги продават и ако ти е с 1 номер по - голяма, ще я преправят. Но повече от 1 номер мисля, че е много.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 03, 2009, 12:22:02 »

Paradisa, аз също бях доста затруднена с роклята, защото нашата сватба беше на 05.05.2008, решихме да се женим в началото на март, а булката си пристигна в България седмица преди сватбата  crazy без рокля, обувки..без нищичко. За един ден си намерих най-красивата рокля, след два дни (ако не се лъжа) вече ми я бяха коригирали и си я взех. Единственото, което мога да те посъветвам е да не се повлияваш от паниката. Аз като влизах да разглеждам в салоните и казвах че сватбата е след седмица продавачките ме гледаха ето така  Oh my ...  shok Oh my ... и бяха по-притеснени и от мен. Но повечето бяха склонни срещу малко повече пари да ми направят рокля за това кратко време. Може би ще трябва да се простиш с идеята да имаш рокля на чужд дизайнер, тъй като ги внасят от чужбина и това отнема доста време. Но има и български много добри модели и дизайнери  good
Сега като се сещам за сватбата, за красивите моменти, за любовта, която ни събра завинаги в семейство..ми е все едно ако ще и в бял чувал да съм била, това се забравя...остават емоциите  heart
Активен
butterfly
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #434 -: февруари 03, 2009, 23:17:09 »

Здравейте момичета! Искам да попитам някой има ли представа какви са цените на роклите на модна къща "Романтика фешън"?
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines