Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 10:13:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли !!!!! част 7  (Прочетена 238501 пъти)
 
suek
Новак
*
Публикации: 19


« Отговор #405 -: февруари 01, 2009, 18:30:46 »

По повод Холидей Сона преди известно време и аз ходих до там, но се разочаровах защото от обявената цена се оказа че няма нищо верно.Исках друг плат и малко изменение на модела и се оказа че цената скочи с около250лв.
Слънце благодаря ти за информацията.Поинтересувах се в нета и се свързах с управителката.Отидох до там след уговорка с нея-при положение че в неделя не работи.Пробвах и се харесах в едната рокля дори се замислям дали да не я капарирам.Но разбрах че може да се поръча по каталозите, освен това очакват и нова колекция, но на нови цени.
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 01, 2009, 19:01:40 »

 :bravo:браво момичета!!!като ви чета постовете,толков много се вълнувам и нямя търпение и аз да започна с обиколките по магазините :(ама кога ли ще дойде и този момент....
стасе, всичките рокли които си мерила са много хубави,ама втората направо ме грабна като купувач!!!страхотна е.то иаз май нещо такова искам,ама...оф,проблема е че и аз незнам какво точно искам,явно след първите проби и обиколи по магазините ще знам вече.... bad
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 01, 2009, 19:02:23 »

вижте тези рокли,които ми допаднаха в сайта на холидей сона


* холидей сона.jpg (35.49 KB, 267x400 - видяно 3765 пъти.)
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 01, 2009, 19:03:02 »

и тази също


*  сона2.jpg (61.84 KB, 266x400 - видяно 3411 пъти.)
Активен
delpierod
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: февруари 01, 2009, 19:04:12 »

защо ли не излиза???


* холидей сона.jpg (35.49 KB, 267x400 - видяно 3724 пъти.)
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 01, 2009, 19:46:53 »

Слънце на мен в Холидай Сона ми казаха че ако искам промени по някой от тяхните модели се доплаща 70 лв - нещо като такса корекция на модела. Сигурно ако корекцията изисква да се добавя по богата и ускъпяваща украса или добавяне на много плат ще ти излезе повече.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 02, 2009, 07:29:26 »

Лично аз не останах доволна изобщо от обслужването в Холидей Сона София  NO NO NO
Бяха отвератителни,отношението ужасно  nea На никой не бих го препоръчала
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 02, 2009, 10:16:09 »

Ох, и аз такива отзиви съм чувала за Холидей Сона, само че във Варна. Надявах се тук в София да е по-различно, но явно не е. Аз съм решила все пак да се разходя до там някоя от следвашите седмици и да видим. А някой, който е ходил скоро може ли да сподели как вървят цените там като диапазон, или конкретни, които някой е мерил?
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 02, 2009, 10:22:35 »

Момичета направо ме разбивате с тези цени за корекци и т.н.Моята рокля я направиха по мен, в смисъл мерих модела, но ми беше малък и ми взеха мерки и ми направиха роклята абсолютно наново.Ходих на корекции, дори и не са ми взели лев отгоре от цената на роклята.Колкото струваше толкова платих.Имам чуството, че вече злоупотребяват с това, че си булка и мериш.Само да уточня тя не е от Холидей сона.
« Последна редакция: февруари 02, 2009, 10:30:52 от magi_st » Активен
2802
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34


Красота ще спаси света!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: февруари 02, 2009, 10:24:44 »

 @}->--а, защо не отиде в M. Tyler
Активен
stasi_ge
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 91



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 02, 2009, 10:29:09 »

magi_st  в галерията си сам качила снимки на проби на 2 рокли от Холидай Сона. Първата рокля е 780, а втората 680.  Пробвах и други рокли по обемни и те бяха по евтини.
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 02, 2009, 10:30:32 »

Да определно всеки се чуди как да те изцеди повече и слагат напълно нереални цени.... мога да се обзаложа, че материалите по роклята ми не струват повече от 150лв, а с работата - 300-350....
Активен
LOSHKA
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 02, 2009, 10:37:06 »

ralichka___
твоята рокля къде я шиха....?може и да си писала вече...
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: февруари 02, 2009, 10:37:13 »

Стаси_ге аз ти гледах роклите и двете ми харесват, само на първата тази джувка нещо не ми харесва.

Раличка моята рокля струваше 380 лв, като аз изрично си бях поставила някакво ограничение като цена, защото финансите ни бяха ограничени.Аз си харесвам роклята, не ме интересува другите дали са ме харесали в нея или не.Знам, че се чуствах страхотно в нея, беше ми лека и много удобна, нещо много важно за мен.

успех на всички от мен  good
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: февруари 02, 2009, 10:39:10 »

На мен ми се струва, че искат пари за корекции в магазини, които препродават нечии рокли, а не е там дизайнера на роклята и не се изпълняват на място huhhuh.gif
Когато аз мерих роклите във Феде, дизайнерката си беше там, тя дори ми закрепяше роклите, така че да мога долу-горе да преценя как ми стоят, защото аз съм доста слаба и няма как нещо, шито по какъвто и да е калъп да ми стане. Това, което ми направи много добро впечатление е, че така или иначе всички рокли се шият за конкретното момиче, а тези в бутика само се мерят. Не мисля, че в този случай някой ще ми поиска допълнително пари - това просто ще е съвсем друга рокля.
Стаси, мерси за цените  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines