Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 20, 2024, 22:22:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: СВАТБА В СЛИВЕН - 3 част  (Прочетена 237606 пъти)
 
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #360 -: февруари 13, 2013, 11:18:03 »

mese4ka много благодаря за информацията !  Само едно не ми стана много ясно - какво значи куверт за фото, видео и дж ?  blush аз съм малко "индианец" на тази тема. Не знам ако не беше форума ....
П.С. Найстина благодаря за отделеното време и полезната информация.И успех на всички, на които им предстои това събитие ....
Активен
marina_mim
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #361 -: февруари 13, 2013, 12:23:38 »

gospojicakapriz мога да помогна за въпроса с куверт за фото, видео и дж. Трябва да ги имаш предвид като бройка при поръчката на кувертите, т.е. и за тях трябва куверт smile
Активен
mese4ka
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


Усмихни се, за да ти се усмихне Животът!


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: февруари 14, 2013, 10:55:31 »

Тортата ми я направиха в сладкарски цех - сладкарски цех "Фигаро" бул."Цар Симеон"47. Това е булеварда,който се спуска от Била 1,от Дамарския мост пътя към Ямбол надолу,от лявата страна - има табела. Отидох, обясних какво искам. Не бяха правили такова нещо. Направиха пробни кексчета, пратиха ми снимка (нали съм от София). Удобрих ги, уговорихме се за цветове на глазурата отгоре, тортата каква да е. И готово. Взех нещата в 10ч в самия ден на сватбата ми - тя беше вечерна.
Активен
Catkouta
Регистриран

Публикации: 6


« Отговор #363 -: февруари 18, 2013, 16:59:40 »

Здравейте, дами,

колко много се е писало последните дни, хубаво е, че има раздвижване в темата smile

mese4ka, благодаря ти за информацията  give_rose
Исках да попитам някой чувал ли е нещо и/или ползвал ли е фризьорския салон в х-л Спорт палас? И ако не, вече бившите булки от Сливен на кой се доверихте за прическа и грим?
Аз трябва да осигуря фризьор освен за себе си, а и за кумата и някои дами от роднините. Прочетох темата напред, но ми се иска да чуя и допълнителни коментари.
Необходимо е да посещават по домовете...няма как да отидем там. Затова моля помагайте, вие къде бяхте??? blush
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: февруари 23, 2013, 15:05:02 »

Здравейте и от мен бивши, настоящи и бъдещи булки! blush
Следя темичката с интерес и ето, че дойде и моето време да потърся съвет.
Малко късно го решихме, но ще се омъжвам началото на Май (и до дни трябва да изберем между две дати и между два ресторанта съответно - Дева или Сикрет Гардън). Не съм била на сватба нито на едно от двете места, мнението ми е само от снимки, но признавам не мога да правя сравнение между двете. В Девата обстановката е някак по-студена, като цяло нещата са по-обикновени...докато в Арата всичко е направено доста изискано, украсата е на ниво, но съм чувала някои лоши мнения, а и тук прочетох 2 такива. Другото, което ме интересува е понеже разбрах, че в Арата след 1:30 се заплаща по 100лв. за всеки следващ час, някой има ли инфо в Дева как стоят нещата по този въпрос? Като ходихме да говорим пропуснах да попитам за това.
Дано все още следите темата, защото наистина спешно се нуждая от съвет  smile
Хубав ден на всички! give_rose
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: февруари 23, 2013, 23:45:41 »

Ines и аз се колебая с ресторантите... ще следя с интерес развитието на темата. Ако знаеш нещо за Дева, моляте сподели го.А относно Сикрет Гардън това, което знаеш и аз го знам така.Много мои приятелки и познати си направиха тържествата там, но аз не съм присъствала, от снимките изглежда много добре обаче.
Дано направиш правилният избор,аз имам още време за туткане  Bravo
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: февруари 24, 2013, 21:16:37 »

Gospojicakapriz, в Дева бях миналата седмица да разговарям с управителката и честно казано останах доволна. Единственото, към което и до сега съм скептична е залата. В Сикрет Гардън е доста по-стилно, тържествено и изискано. В Дева куверта почва от около 23-24лв., може да се внася алкохол, ядки, мезета, като те дават възможност да ти осигурят безалкохолните на складови цени. За украса ми казаха 300лв. като в това влизат арка, воали за масата на младоженците украса по останалите маси - свещи, салфетки, калъфи за столовете, тейбъл картички, украса на стълбите...мисля, че имаше и друго, но в момента не се сещам. Гледала съм снимки, не е лошо, но има какво да се желае.
В Сикрет Гардън куверта започва от 31лв. и пак можеш да внасяш ядки, алкохол и мезета, но безалкохолните трябва да се купят от тях и са на магазински цени (което мен лично ме дразни леко). Другото е, че персоналът разлива безалкохолните и алкохола, няма бутилки по масите. В интерес на истината постоянно са на разположение, но аз смятам, че е малко неудобно да чакаш да ти наливат всеки път...За украса не се плаща нищо, но то се компенсира от куверта.
Не знам, все още много се колебая, а за жалост нямам никакво време sad
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: февруари 24, 2013, 23:13:47 »

Инес, много много благодаря ! И аз се чудя, но май няма да сме в Сикрет Гардън ние.Ще се мисли, но това с часовете ...... и доплащането... Иначе си е направено точно за повода.Но според мен там да отидеш, да имаш 200 човека, да не мислиш за пари, ще стане много добре.... ИИИ, в Сикрет Гардън, ако имаш Диджей или Видеоператор трябва да им платиш и на тях куверта, една булка от Сливен беше го казала това  give_rose
Успех още веднъж и ще помагаме с каквото можем !  yahoo
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: февруари 25, 2013, 10:57:34 »

Няма за какво да ми благодариш, радвам се, ако мога да бъда полезна на някой blum
Иначе и аз май се разколебавам за Сикрет Гардън blush
Колкото до кувертите за ди джей и оператор те не са ли навсякъде така?
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: март 11, 2013, 13:33:33 »

Момичета,ще ми се да споделя моя опит.Разколебах се за Дева... ходих до там, дали защото беше студено и мрачно, изобщо не ми хареса.Жената добре се държа(управителката), но имам чувството,че там е по-"обикновено", или поне на мен така ми се струва.Градината е малка,има условие за музиката-до 11 часа ако е в градината,защото има живущи в сградата и около нея... А при нас е вечерна сватба,не ми допада.... От менюто не се впечатлих,макар,че не е и много много скъпо.Капарираме "Горски кът".Не бях  ходила там,но ме заведохаи останах доволна.Има външна част,басейн, беседки, казаха ми, че лятото като цъфнат цветята става много хубаво.Там редовно имало хора, и аз се убедих,защото за Сливен на 8-ми март беше фраш.... Храната им е вкусна, поне това,което аз вкусих,цените са приемливи,на мен ми хареса идеята,че има къде да отседнат гостите, който не са от Сливен-точно на 20 метра от ресторанта-в хотела.Дано се получи добре.... Успех в избора, дами ! give_rose
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: март 11, 2013, 13:50:47 »

gospojicakapriz радвам се, че вече сте избрали мястото. И ние се отказахме от Девата. Наистина управителката беше много любезна, но то кой не е, като става дума за парички smile И също вече платихме капаро, но за Сикрет Гардън blum Аз въртях, суках, обмислях, но просто нямаше да спя спокойно, ако беше другаде, признавам danceg Има си някои недостатъци (сравнително по-скъпичко идва) но обстановката е  heart . В ''Горски кът'' беше сватбата на една позната, знам, че останаха доволни, а сватбата им беше през късната есен. Лятото наистина ще е много красиво отвън. Иначе кога е вашата дата, запазили ли сте час в съвета, имате ли видео оператор, ди джей или още е рано Coffe
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: март 12, 2013, 13:51:04 »

Здравейте
Активен
Malena27
Ентусиаст
**
Публикации: 51



Моят сватбен албум

« Отговор #372 -: март 12, 2013, 13:56:19 »

Здравейте, момичета! Първо да се извиня за предходния пост, но стана без да искам  pardon. Аз също съм бъдеща булка от Сливен, само че моята сватба е на 31 август. Вече резервирахме Спорт Палас, платих и в гражданското и запазих час в църквата Св Димитър. Всичко ще ни бъде на 1 ден, на мен много ми се искаше да имаме изнесен ритуал, но половинката много държи да сме си с традиционна церемония. Все още нямаме ДЖ и оператор. Иначе си имаме фотограф, защото един приятел на бъдещия ми мъж се занимава с това, момчето учи още но наистина е много добър и той се ангажира със снимките, но за жалост няма камера, затова ще се обърнем към някого. Това е от мен, рокля все още не съм тръгнала да търся, но мисля това да го направя чак юли месец, тъй като мисля да не я шия, иначе си купих едно много готино колие, просто ме грабна и реших че е за мен  yahoo. Лек ден момичета smile
Активен
gospojicakapriz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #373 -: март 13, 2013, 10:44:30 »

Инес, поздравления за мястото.И на мен там ми харесва,но господина не искаше там.Но няма значение,важното е да си изкараме хубаво.Дата имаме вече, 01.09.2013, ще има и църква - Св. Димитър . Видео няма да имаме, за ДЖ още не съм се разровила, но имам номера на един (ама не го помня) трябва да му се обадя да видя за какво става дума.Имам рокля, свещи, купичка за мед и това е всичко.И най - вече - имам почти 6 месеца :Д Успех момичета и ако си изберете ДЖ моля, споделете  и цените и какво предлагат, че ми е интересно ! Поздрави  give_rose
Активен
Ines
Новак
*
Публикации: 11



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: март 14, 2013, 14:48:27 »

Ехааа, завиждам ти за времето, с което разполагаш good Наистина мястото в крайна сметка не е от такова значение, важни са хората и доброто настроение Dance2 За видео и аз се колебах, но в крайна сметка се уговорихме с един оператор. Държах единствено за фотограф, защото ми се иска да си имаме и по-професионални снимки...все пак веднъж се омъжвам...предполагам DANCE Ди джей ще ни е Светослав Ганев. Чувала съм доста хубави мнения за него, и съм гледала сватба, на която той е водещ...много добре си води нещата, комуникацията с него е идеална - казваш искам това, това и това или не искам това или онова, той ти казва мнението си без да се налага. Каквито ритуали искаш да има той си знае всичко, а ако не искаш нещо (на мен не ми харесват някои ''традиции'' и изрично помолих да ги изключим). Разбрахме се, че 2 седмици преди сватбата отново ще се видим за да уточним в детайли всичко. Каза ни, че цената му е 300лв. (очаквах да е по-висока) като за вечерна сватба, каквато ще е нашата започва от 18-18:30 до когато продължи. Няма ограничение във времето или след 00:00ч. да иска да му се плаща допълнително, както работят някои други. Общо взето това е за сега.  banana
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines