Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:25:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: С какво меню да посрещнем гостите вкъщи?  (Прочетена 55450 пъти)
 
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 26, 2008, 12:08:19 »

Мисля, че в дома на булката трябва да се сервира само нещо, което може да се яде и с ръка  blum, ако ме разбирате.  При нас имаше сухи мезета - луканки, филета, също сирена, кашкавал, ядки, и задължително нещо сладичко - пастички, петифурки, дребни сладки, луксозни бонбони.  Не зам защо, но в такива моменти хората търсят много нещо сладко.
Абсолютно съм съгласна с теб  good
Но наистина с храната не прекалявайте,просто само ще ви остане ГАРАНЦИЯ  pleasantry
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 26, 2008, 21:25:55 »

незнам дали тук е мястото но не намерих по подходяща тема.
какво меню да има в дома на буклата когато идват да я взимат?
ясно ми е че няма да има много време и нещо трябва да хапнат защото милото ще тръгне преди обяд от тях и ще дойде да ме вземя някъде към 14 и си мисля че ще са огладнели от пътя smile
най вероятно няма да има места да седнат всички и трябва да е нещо което можеш да си вземеш и с ръка. гледах че фирмите за кетъринг правят хапки и ги забучват на клечки.
какво ще кажете за да улесня мама да поръчам разни готови неща, те да ги направят и аз в петъка преди сватбата да ги занеса?
а можете ли да ми препоръчате фирма за кетъринг? има много в нета но като не съм ги ползвала малко се притеснявам за качеството

echy, ние бяхме кумове сега лятото - нас дойдоха да ни вземат към 11:30 - 12:00. Бяхме взели кетъринг и никой нищо не хапна  cray - може би защото тръгнахме сравнително бързо. Обаче като стигнахме при булката (взехме я от градче на около 40км от Варна, т.е. пътувахме към час) и може би защото там се застояхме повечко - всичко се изяде почти. Те също бяха взели кетъринг, на блок маса и бяха взели много повече отколкото ние с милото. Предполагам си е указал влияние и факта, че всички знаят, че ресторанта е чак в 19:30. Така че имай и това в предвид - ако гостите тръгват от рано, а сватбата е вечерна все ще огладнеят някъде по средата.
« Последна редакция: септември 26, 2008, 21:52:41 от bubka » Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 26, 2008, 21:31:42 »

Здравей! Аз се доверих на фирмата " За приятели" за моя кетъринг.Сватбата ми беше на 06.09.2008. У нас гостите се застоиаха около час ,така че всичко се умете smilesmile .Искам да спомена,че бяха приготвени много добре,пресни и стилно украсени.Аз устанах страшно доволна от тяхното обслужване.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 26, 2008, 21:32:40 »

Забравих да кажа, че на нас хапките си ни ги донесоха от фимата срещу 1лв - бяхме много близко до тях smile . Може да попиташ дали предлагат доставка, за да бъдат съвсем пресни и да не се занимаваш ти да ги разнасяш.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 29, 2008, 07:12:55 »

Miravarna,  може ли на лични да ми пратиш координати на кетъринг фирмата
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 30, 2008, 09:01:14 »

И ние поръчахме от "За приятели" smile
Ето сайта на фирмата:
http://www.zapriateli.com/php/index.php?shmenu=present
Има вътре цени дори на кетъринга. Ако разрешиш мога да ти препоръчам едни Овчарски торбички - много бяха ефектни и вкусни  pardon
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 16, 2008, 15:50:44 »

Ние не сме ползвали услугите на фирма! Майка ми всичко беше приготвила.Всичко бяхме направли тип „швецка маса”. Мисля, че се справи чудесно!Даже и тортата за кумовете приготви (може да я видите в сватбения албум или гарелията). Смея да твърдя, че е отличен кулинар! give_rose
Активен
MaHu
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 541


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: март 10, 2012, 12:32:13 »

У нас планирам да има алкохол, сокове, ядки, сладки и малки сандвичи. Не в големи количества, защото съм предвидила 40 мин стоене у нас и чакане на младоженеца.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines