Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 16:35:12

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръкът който получих от съфорумка :)  (Прочетена 101817 пъти)
 
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: декември 13, 2008, 18:50:18 »

 Offtopic Offtopic Offtopic Да бе, той нали се подвизава с всички имена, само не и с неговото.Сми идва от смисълче, а то от смисъл.Мани, то това дете прякори да иска само....
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: декември 13, 2008, 18:51:35 »

A Инче прости ми невежеството но твоя сладък Сми.... Точко ли е?  crazy   blush

 Offtopic
funnytooth funnytooth funnytooth

Гери , ако не си разбрала мила - Точ , Точика , Точко , Сми , Сти , Стилиан е все сладура на Ина  tease
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: декември 13, 2008, 18:56:13 »

Хаха абе за Точ, Точко, Точика и всички такива се сетих... и вече почвам да си мисля за името....ама гледам пише на линийката "Стилиан"... и въобще не се сещам от къде може да идва "Сми"... ама обяснението на Инчето направо ме разби  laugh Инче ще му забравиш името на това дете  laugh
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: декември 13, 2008, 19:22:11 »

Браво за готиния подарък на Ина danceg danceg И големи поздравления за нейната Снежанка Bravo Bravo Bravo
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 13, 2008, 19:24:16 »

Еххххххх, Ина страхотен подарък.  Bravo Bravo Bravo Bravo Искаме снимки, искаме снимки, искаме снимки.......
Момичета поздравления на СНЕЖАНКИТЕ!!!!  give_rose
Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #125 -: декември 13, 2008, 19:31:53 »

 yahoo Щастлива съм, че подаръкът е пристигнал! Цял ден дебна пред компютъра, защото се притеснявах да не вземат куриерите да пропуснат момента; и тъй като аз пуснах пратката без да дам телефон на получателя, днес само така -  Eeager
Добре, добре, аз съм щастлива!   DANCE
Ina_lemon,  give_rose
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: декември 13, 2008, 21:18:04 »

 danceg  danceg  danceg

Юхуууу! Аз най-сетне да успокоя мойта Снежанка, че подаръкът й се е докопал до мене още вчера ама не намерих време да надникна във форума и да се изфукам...   yahoo

Ох, дами, няма такова трепетно усещане да получиш така грижливо подготвяна изненада от някой, който още не познаваш! Аз даже си имам писмо с подаръка... Фук-фук  girl_wink, освен сладурчестата картичка  heart
А за подаръка - нямам думи! Много сърдечно и топличко ГУШ за Ani4ka1710, която се оказа, че е моята Снежанка! smile
За същинската част от подаръка - мисля, че снимките самички ще покажат колко стилен и красив е той всъщност! Представлява Арт албум за снимки, според мен от ръчно правена хартия.
Ани, страхотната идея и послание, което си вложила, когато си го избирала за мен ужасно ме трогнаха! БЛАГОДАРЯ ТИ!  LOVING

Ето го и него:

« Последна редакция: декември 13, 2008, 21:22:14 от Ble6tu4ka » Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 13, 2008, 21:51:18 »

Браво за страхотния подарък Bravo Bravo Bravo Bravo
Ето моя подарък от Ина  Girl_hide
 ,сори за качеството ама е с телефон,че не иска да ми приеме картата на фотоапарата Girl_hide
 Offtopic ако се чудите какво е ,вижте ми аватара Girl_hide
« Последна редакция: декември 13, 2008, 23:04:07 от [x] little.miss™ » Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 13, 2008, 23:34:45 »

Bravo Bravo Bravo

Подаръка е страхотен  Bravo , аз доколкото не ме лъже паметта имам спомени ,че ти искаше такава в началото на темичката  blush И едно прекрасно джудже е изпълнило желанието ти  yahoo
Ина , поздравления отново за теб и за избора ти !  give_rose
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 14, 2008, 00:12:26 »

danceg  danceg  danceg

Юхуууу! Аз най-сетне да успокоя мойта Снежанка, че подаръкът й се е докопал до мене още вчера ама не намерих време да надникна във форума и да се изфукам...   yahoo

Ох, дами, няма такова трепетно усещане да получиш така грижливо подготвяна изненада от някой, който още не познаваш! Аз даже си имам писмо с подаръка... Фук-фук  girl_wink, освен сладурчестата картичка  heart
А за подаръка - нямам думи! Много сърдечно и топличко ГУШ за Ani4ka1710, която се оказа, че е моята Снежанка! smile
За същинската част от подаръка - мисля, че снимките самички ще покажат колко стилен и красив е той всъщност! Представлява Арт албум за снимки, според мен от ръчно правена хартия.
Ани, страхотната идея и послание, което си вложила, когато си го избирала за мен ужасно ме трогнаха! БЛАГОДАРЯ ТИ!  LOVING

уффф олекна ми, много се радвам че си го получила и наистина се надявам да ти е от полза и да ти хареса...
Всички подаръци са страхотни, просто идеята на цялото това мероприятие, чувството което изпитваш като избираш , като подаряваш, и като получаваш , незабравимо и страхотно прежевяване.. Хубаво е човек да си разкрасява ежедневието с такива хубави и смислени неща.
Весели празници на всички сладурки ...
« Последна редакция: декември 14, 2008, 00:23:55 от maria_lakova » Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 14, 2008, 22:24:47 »

Хорааааа,и аз си имам подаръъъък.Моята снежанка ме изненада много приятно преди половин час и ето какво ми подари


Страхотен ми е подаръка и го казвам съвсем искренно.Картините са едни от нещата,които най-много бих харесала за подарък и моята снежанка menyanthe направо ме остави без думи и с подаръка и с изненадата,която ми направи като дойде лично да ми го даде.Изобщо не съм очаквала подобна изненада.Много ти благодаря menyanthe.
Аз до последно исках да не зная коя е моята снежанка защото смятах,че така е по-интересно,но да ви кажа стана ми много приятно че разбрах и се запознах лично с нея.
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: декември 14, 2008, 22:26:06 »

Картината е прекрасна good Браво на menyanthe Bravo Bravo Bravo
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: декември 14, 2008, 22:41:46 »

Ауу, Кали, имаш си страхотен подарък. Bravo на твоята снежанка...
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 15, 2008, 10:25:05 »

Браво на всички снежанки за прекрасните подаръци!!!
 Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo
Моето дете би трябвало до края на седмицата да си получи подаръка и дано го хареса, че взех да се безпокоя като гледам какви страхотни подаръци сте избрали  blush
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: декември 15, 2008, 10:50:48 »

Браво на всички снежанки за прекрасните подаръци!!!
 Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo  Bravo
Моето дете би трябвало до края на седмицата да си получи подаръка и дано го хареса, че взех да се безпокоя като гледам какви страхотни подаръци сте избрали  blush
И аз почвам да се притеснявам,ама какво пък-нали всички подаръци са от сърце blum а това е важното Girl_hide .
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 26   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines