Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 03:27:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181384 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: февруари 10, 2009, 11:07:34 »


А аз да ви питам момичета - нещо не ме кефят тези шарено баМбони, обаче помня, че едно време имаше едни бели рошави баМбони, пак твърди и вътре имаше фъстък. Смятате ли, че стават за късметчета? И някой виждал ли е от тях в София?

Едно сватбено късметче, което седи у дома е с такова бонбонче. Да ти кажа, не се бях заглеждала, докато не ги инспектирах като дойде ред да правя моите. И по мои наблюдения снежинките са по-лесни за откриване от детската радост. Имаше ги даже в Кауфланд. А за как стоят - късметче като късметче. Каквото ти харесва и ти е по-лесно да намериш good
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #196 -: февруари 10, 2009, 11:40:53 »

Ами формата им още не е доизкусуренар все променям нещо ще пробвам да ги свържа с тънка тел да видим какво ще стане. После задължително ще ги маскирам с някакъв цвят. Съкровището ми каза че напразно се блъскам хората на дали щели да оценят услилията ми, ама аз съм решила да ги направя.
Момичета да ви питам за тези късметчета, аз гледах по магазините тук във Варна и струват стотинки(от 15 до 40), правенето им не излиза ли по скъпо?
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: февруари 10, 2009, 11:48:37 »

Ами формата им още не е доизкусуренар все променям нещо ще пробвам да ги свържа с тънка тел да видим какво ще стане. После задължително ще ги маскирам с някакъв цвят. Съкровището ми каза че напразно се блъскам хората на дали щели да оценят услилията ми, ама аз съм решила да ги направя.
Момичета да ви питам за тези късметчета, аз гледах по магазините тук във Варна и струват стотинки(от 15 до 40), правенето им не излиза ли по скъпо?

На мен със сигурност ще ми излезе по-скъпо от цената, която си споменала, но пък си мисля, че нищо не може да се сравни с удоволствието да ги направя сама.  good
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: февруари 10, 2009, 13:41:50 »

абсолютно съм съгласна, аз лично толкова много се кефя от изработката им, а и като милото се включи kitty
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: февруари 10, 2009, 21:39:47 »

А аз в последните 3 дни се забавлявам с това. Смятам да са бутониерки, като ги дооформя с мрежичка и панделка. Засега произвеждам само цветчетата. Имам 21 тройки. Дано ми стигне ентусиазма да направя достатъчно.


* cvet4eta 003.jpg (26.85 KB, 1067x800 - видяно 282 пъти.)
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #200 -: февруари 10, 2009, 21:41:03 »

момичета, зор виждам с намирането на бонбонки детска радост.
Моля дайте идеи за Пловдив.
Благодаря!


На складовете на Брезовско шосе, тези, които са отдясно като идваш от второто колело на Панаира.
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #201 -: февруари 10, 2009, 21:42:04 »

Момичета пробвах с тел да сглобя пеперудите не става стабилно. Оставам на варианта с поялника. Все пак телта ми е със сребрист цвят, калая също може и да стане....събота ще разбера  girl_wink
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #202 -: февруари 10, 2009, 21:46:38 »

Сега ми хрумна идея за закрепването на пеперудите. Доколкото разбирам искаш огънатата тел с форма на пеперуда да сложиш на един вид клечка и това да е забито някъде?

Дали не можеш да сложиш на края на клечката някакво мънисто, защото е с по-голяма повърхност и после да залепиш със силикон пеперудата за мънистото. Предполагам, че ако това те удовлетворява като стабилност ще трябва първо да си ги боядисаш и после да сглабяш.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: февруари 10, 2009, 21:48:48 »

Момичета аз днес май съвсем случайно си намерих пепрудки и то на изгодна цена от 0.80 ст.Сега само чакам да ми кажат дали ще имат толкова бройки.Стискайте палци. good
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #204 -: февруари 10, 2009, 21:51:26 »

lady_in_love , това е супер! Къде ги намери? Такива с пера ли са или са текстилни?
Активен
elitzza
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 83



« Отговор #205 -: февруари 10, 2009, 21:52:38 »

Момичета аз днес май съвсем случайно си намерих пепрудки и то на изгодна цена от 0.80 ст.Сега само чакам да ми кажат дали ще имат толкова бройки.Стискайте палци. good

Какви са ?
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #206 -: февруари 10, 2009, 22:00:40 »

А аз в последните 3 дни се забавлявам с това. Смятам да са бутониерки, като ги дооформя с мрежичка и панделка. Засега произвеждам само цветчетата. Имам 21 тройки. Дано ми стигне ентусиазма да направя достатъчно.

pebbles дай "рецептата" за тези цветчета  blush Много са яки и полезни да ги знае човек. Могат да влезат в сума ти употреби  good

И браво на теб  Bravo Ако добре съм разбрала, че тези на снимката ти си ги правила, си се справила просто ...  girl_in_love
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: февруари 10, 2009, 22:11:17 »

 Сама ги правих. Рецептата е смесица от тези три клипчета, като аз ги зашивам около телта, която е за дръжка, а не ги лепя с тиксо.
http://www.youtube.com/watch?v=qN_b3nT4uvk&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=ZK50uyqZWNc&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=TiBFITlZh8Y&feature=related

Отнема по 10 минути на цветенце, дръжката е от тел с бяло хартиено покритие от Ракхива. А вдъхновението е mmariana, чиито произведения видях в предишните теми и разбрах, че не е невъзможно.
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: февруари 10, 2009, 22:18:18 »

Ами момичета намирих ги наистина съвсем случайно в едно малко магазинче в подлеза на централна гара/влезнах там за съвсем друго нещо/.Такива като тази синята,която бях пуснала по назад в темата,само че са малко по големи.Много са сладки,а имаше едни златни,направо разкошни,много красиви,само че бяха много големи.сега ще потърся снимката на синята пеперудка,за да я кача пак,за да разберете за како точно ви говоря. blum
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: февруари 10, 2009, 22:31:53 »

pebbles , клипчетата  с розичките ти ме вдъхновиха. Аз направих преди време много ето такива розички , но по едина друг начин. Сега мога да се опитам да ги доуформя като цветчета за закичване на гостите. Ето едночко...


* Resized Resized DSC01223.jpg (39.41 KB, 768x576 - видяно 299 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines