Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 05:42:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181549 пъти)
 
cvety_p
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 510


Няма неизпълнени мечти, Има изоставени желания!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 29, 2009, 10:17:59 »

Само да има желаещи да пускат, нали  blum
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 29, 2009, 16:04:11 »

Някой знае ли къде да намеря шарените бонбонки за късметчетата за хвърляне... вече почвам да се чудя дяли нямя да стане с Вonibon.(В София)
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #167 -: януари 29, 2009, 16:27:21 »

Ами на "Пиротска" и "Ботев" под колоните дето е будката. За другаде не се сещам. Това е за бонбонки "Детска радост". А иначе има някаква фирма, която ги прави, даже гледам, че може човек да си поръча, но не знам дали ще доставят по две - три или дори само десетина пакетчета. Това е линкчето:  http://www.hvk-bg.com   Дано ти свърши работа.  good
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 29, 2009, 16:33:44 »

Благодаря ,  Su_to за светкавичния отговор give_rose
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 30, 2009, 19:43:33 »

Ние търсехме по бутките с ядки там винаги има
Активен
Violet
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 302


ръчно изработени сватбени покани www.violet-bg.com


« Отговор #170 -: януари 31, 2009, 01:50:06 »

Здравейте момичета,искам д ави попитам дали някой може да ме насочи от къде мога да си къпя изкуствени пеперудки за украса?нещо такова като тази на снимката,но аз ги искам в червено crazy.

Аз мога да те ориентирам къде в Пловдив има пеперудки от перца като на снимката, но проблемът е , че са комплекти с други цветове и според мен няма да имаш достатъчно червени  nea Има и още едно място, на което пеперудките са направени от някакъв текстил, съвсем друг изглед имат, за цветове съм сигурна, че има розово и синьо, за червени трябва да провериш (ако вече не си намерила). Пиши ми на ЛС да ти обясня къде ако искаш.
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: февруари 01, 2009, 11:40:15 »

Преди няколко дни си поиграх и направих тейбъл картички, но все още са работни варианти. Качила съм ги в галерията си. Какво ще кажете, харесват ли ви?
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: февруари 01, 2009, 13:03:40 »

Преди няколко дни си поиграх и направих тейбъл картички, но все още са работни варианти. Качила съм ги в галерията си. Какво ще кажете, харесват ли ви?
Много са хубави Bravo
Според мен можеш да ги съчетаеш с цвета на букета, ще стане добре мисля smile
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: февруари 01, 2009, 14:31:41 »

mucito, благодаря smile. Аз същото си мислех да ги вържа с букета, затова розовичката тейбълка е по-подходяща /пък и по ми харесва/. Понеже смятам сама да си правя поканите имам идея и те да са подобни, но ще видим, има време.
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: февруари 01, 2009, 20:45:00 »

Не мога да повярвам - днес най-после намерих бонбонки Детска радост  yahoo danceg - милото ми ги купи от пазара на Герена. Питал случайно, а като му казали "Имаме" Направо не повярвал - купил ги всичките - 5 пакетчета.

Така че, днес започнах да майсторя кошнички! Качих ги тук - http://www.snimka.bg/album.php?album_id=299979&pid=10339152 ми и ще се радвам на мнения и препоръки  give_rose
« Последна редакция: февруари 01, 2009, 20:48:35 от tatitt » Активен
pepinita
Ентусиаст
**
Публикации: 56



« Отговор #175 -: февруари 01, 2009, 20:59:54 »

хей страхотно си се справила...Поздравелния......
Искам тук да споделя с вас какво си поръчах.......гривни за шаферките ми....(тази втората)......


Какво ще кажете.....
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: февруари 02, 2009, 21:08:20 »

 Като гледам всички тези красоти ми се иска всичко сама да си направя. Да видим докъде ще ми стигнат силите и добрите намерения. Като начало трябва да тръгна по магазините на град, в който живея от 6 месеца и да открия онези тайни места, познати само на местните домакини и да се снабдя с всички малки и много сладки материали за нещицата. tatitt, много са ти хубави късметчетата, поздравления за идеята и изпълнението.
Активен
tatitt
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: февруари 02, 2009, 21:51:26 »

pebbles - казвай в кой град си и все някой ще помогн с идеи  good
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: февруари 02, 2009, 23:03:07 »

 Момичета, във Варна съм. Още не съм отчаяна, защото съм виждала 3 магазинчета за кинкалерия (отвън) и 1 за платове, а още не съм тръгнала за конкретни покупки. Вече смятам, че е време и тази седмица тръгвам на лов. Ако няма нищо подходящо в тях вече ще викам за помощ . Благодаря smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: февруари 03, 2009, 08:57:08 »

Момичета, във Варна съм. Още не съм отчаяна, защото съм виждала 3 магазинчета за кинкалерия (отвън) и 1 за платове, а още не съм тръгнала за конкретни покупки. Вече смятам, че е време и тази седмица тръгвам на лов. Ако няма нищо подходящо в тях вече ще викам за помощ . Благодаря smile
До колкото знам магазина за платове в подлеза на гарата беше с добри цени и имаше избор. сещам се за кинкалерията на "А.Гачев". също за платове има на околовръстното към Военна болница(шият пердета и имат хубави ефирни платове),а магазина им е на "Бенковска" можеш там също да видиш ако ти е по-удобно.
Дано съм помогнала! Успех с подготовката! good
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines