Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 07:31:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дреболийки - 5 част  (Прочетена 181608 пъти)
 
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 14, 2008, 18:44:48 »

 yahoo yahoo danceg И аз да допълня . Ако е със имена на цветя може и да се сложи по една икебана със същите цветя и табелката вътре !
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 14, 2008, 19:01:35 »

Това с номерата на масите одавна е демоде. По-хубаво е според мен масите да са с имена на цветя.Както е в "радисън" в балната зала.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318633
понеже не се чете добре ще поясня че името на масата е "калия"
М да,обаче това трябва да се съчетае с нещо,че така стой някак глупаво и човек се чуди от къде е дошло това име good Идеята на Наси е  good така вече се схваща малко от малко какво значи 'нещото' надписано на картончето tease
Ина,идеята на приятелката ти е  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #62 -: декември 14, 2008, 19:05:16 »

Не знам доколко ще стане стилно всяка маса да е с различни цветя...  Hmmm
Идеята може да се разработи, но по друг начин.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 14, 2008, 19:08:16 »

Не знам доколко ще стане стилно всяка маса да е с различни цветя...  Hmmm
Идеята може да се разработи, но по друг начин.
И ти си права !  good Но може примерно да са различни видове примерно - роза ,кала, лилиум но всички да са бели примерно ! Така ще се избегне шаренията !
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: декември 14, 2008, 19:15:56 »

Това с номерата на масите одавна е демоде. По-хубаво е според мен масите да са с имена на цветя.Както е в "радисън" в балната зала.
 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=318633
понеже не се чете добре ще поясня че името на масата е "калия"

Съгласна съм с всичко, но все пак си мисля, че няма такова нещо, като "демоде". Модата е субективно нещо, това което се харесва на някой, не се харесва на друг и т.н. Пък и понякога трябва да е съобразено с обстановката и т.н. give_rose
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: декември 15, 2008, 20:02:38 »

И аз съм съгласна с skylife.
Все пак всеки човек е с различни виждания, така че щом иска номера на масите - така да бъде. Ако иска морска тема - може имена на морски животни, различни морета и т.н.
Според темата на една сватба могат да варират дори и имената на масите... Wink
Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #66 -: декември 15, 2008, 20:22:18 »

Имах в предвид,че си е друго като те посрещат и вместо 5-та маса ти кажат - Заповядайте направо,вашата маса е "калия". Или заповядайте надясно вашата маса е "диамант". Въпреки че с цветята  ми звучи по-добре. Но е за предпочитане пред цифрите.
« Последна редакция: декември 15, 2008, 20:24:16 от MrDJ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #67 -: декември 16, 2008, 01:11:27 »

А пък ако на входа има табло с разположението на масите, никой нищо не ти казва - ти сам си гледаш и се настаняваш. Дори повечето сватби, на които сме били беше точно така.

На последната сватба, масите се казваха на изестни сгради в града (в който се случваше тя). Имаше снимка на сградата и името й. А пък на масата - на гърба на картончето и кратка история на самата сграда. Щото се женеха в града, в който са били студенти и повечето им гости им бяха съкурсници, та този град имаше специална емоционална стойност за тях.

Идеята не е лоша, но не беше осъществена много добре. Ще ви покажа снимка на таблото утре.
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: декември 16, 2008, 15:59:44 »

Сетих се за едно нещо, което прави идеята да се именуват масите много подходяща - че няма да има толкова очебийна йерархия.

Иначе - номер едно, номер две - като на състезание дето се борят кой от коя позиция да стартира - на мене така ми звучи малко. Не се бях замисляла досега за това, но май има нещо такова.
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: декември 16, 2008, 21:19:56 »

може масите да се именуват с любими местенца на младоженците  blum
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #70 -: декември 16, 2008, 22:40:21 »

Ето таблото за разположение на масите, за което ви говорих по-горе :



Активен
MrDJ
Любопитен
*
Публикации: 38



« Отговор #71 -: декември 17, 2008, 22:09:13 »

На мен не ми харесва особено. Прилича ми на стената на плача в университета където всеки си гледа оценката. Или пък на избирателен списък  (кой каде да гласува) Абе на много неща могат да се направи асоциация. Но най лошото е че самото табло струва поне половината от хонорара на един сватбен кординатор,който е за предпочитане пред самообслужването.И на всичко от горе пак на някой хора ще трябва да им се дообяснява и пояснява каде точно е тяхното място.Мое мнение.
« Последна редакция: декември 17, 2008, 22:14:47 от MrDJ » Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #72 -: декември 17, 2008, 22:12:16 »

И на мен не ми харесва на 100%. Би могла тази идея да се направи много по-добре.

Нашето си сватбено табло си ми харесва повече (нали си е наше хихиихи) и ми струваше два лева (цената на плата, с който бях облепила парчето кашон, намерено на улицата).
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: декември 17, 2008, 22:12:47 »

Ина,много е готино таблото,на мен лично ми хареса и е идейно,може да се замени с интересни забележителности от родните градове на младоженците tease
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: декември 18, 2008, 18:51:17 »

Единственото неудобство е ,че когато се натрупат сто човека да си търсят масата къде ще стоят и ще стане весело !  yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines