Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 17:28:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Със сватбата на Niksha - започваме 2009 г. - 10.01.2009г.  (Прочетена 32507 пъти)
 
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: ноември 21, 2008, 14:06:01 »

Всичко дотук изглежда много красиво. Перфектно се справяш. Продължавай смело в същия дух, че то не останало. Ей сега ще се изтърколи времето покрай празниците и... Сватбаааа  Wink
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: ноември 25, 2008, 22:23:03 »

Момичета имам спешна нужда от помощ... утре ще ходя до една рекламна агенция да си поръчвам покани с пеперудни естествено..... но големия проблем е че още нищо не съм си харесала   cray МОЛЯЯЯЯЯ ДАИДЕ ИДЕЙКИ
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: ноември 26, 2008, 08:57:09 »

А поне някаква идея как искаш да изглеждат??? Нищо от това, което момичетата ти показаха не ти хареса??? Ето ти набързо някои неща...но защо не напишеш в Google на изображения "butterfly wedding invitation"? Излизат мноооого резултати...


* butterfly-invitation.jpg (67.98 KB, 742x640 - видяно 234 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: ноември 26, 2008, 09:07:23 »

И още малко...


* IPSWICH SCHOOL WEDDING FAYRE 013.jpg (69.08 KB, 1025x777 - видяно 249 пъти.)
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: ноември 27, 2008, 11:05:22 »

Мила ,какво стана,поръча ли поканите smile
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 27, 2008, 11:34:45 »

Да - и аз това се чудех? Какво стана???
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: декември 02, 2008, 08:05:33 »

Честита темичка и от мен!
Надявам се си поръчала вече поканите с пеперуди! smile
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: декември 02, 2008, 12:42:22 »

Ама къде се изгуби нашето булче?
Ей, какво стана с поканите с пеперуди? Сигурно си ги поръчала и вече са пристигнали, а ние още незнаем... blum blum blum
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: декември 02, 2008, 18:37:46 »

Момичета нищо не стана още не съм поръчала покани  cray .... в рекламната агенция само ме въртяха направо ми скъсаха нервите  beating . В четвъртък се прибирам в Бургас и май май от там ще си поръчам каквото намеря..... още нямам DJ и все не ми остава време да се срещна с някога , а пък и още не съм се спряла конкретно на някой. Не ми е останало време даже в рестуранта да отида да дооточним окрасата , абе лудница е направо ми пуши главата от всякаде... нямам търпение да приключи подготовката вече.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: декември 03, 2008, 12:05:17 »

Офф, да ти кажа наистина винаги е лудница покрай една будеща булка, но определено не искай да приключи подготовката - това са най-емоционалните моменти преди сватбата.
Незнам защо (лично мнение), но на мен ми беше много по готино по време на подготовката, отколкото на самата сватба. Разбира се, емоцията на сватбата е съвсем друга, по-силна и голяма, но времето прекарано в подготовка е много повече - примерно два-три месеца, а сватбеният ден е един. Така че нищо неможе да се сравни с дните на подготовка преди сватбата... blum
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: декември 04, 2008, 22:33:20 »

И аз да се запиша тук, чак сега виждам, че си имаш темичка  Bravo Май не ти остава много време, че то и празници идват, ама дотук се справяш перфектно. Не се притеснявай и ди джей ще си намерите, само мисля, че трябва вече да се насочите към някой, че времето лети. Иначе, доколкото виждам, ще сте в ресторант Национал. Коя зала сте си избрали? Като гледам от снимките май е голямата. Да и аз така знам, че там не позволяват да се ползват услугите а агенция, ама май е само, ако не могат да те накарат да се съгласиш с тях. И знам, че искаха по 2 или 3 лева на калъф за столовете, което си идва бая пари. Айде успех по-нататък с подготовката.  Sunshine
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: декември 05, 2008, 10:54:08 »

Вече звъннах да ДЖ ( Митко Бонев ) и като се прибера от Бургас вече ще се срещнем да поговорим. За Национал - да в голямата зала сме, и да ти кажа незнам колко лева взимат на калъф. Управителката ни предложи да отидем една събота да видим залата напрао украсена и на нас ни хареса много точно тази украса която беше направила и решихме да сме с такава тя само ни каза че ще ни излезе 600 лева не съм е питала кое колко струва. Също се разбрахме аз да си вкарам допълнителна украса ( свещи, камъчета , пеперудки и всякакви друго неща които смятам да ползвам ) и тя ще ми украси с нея. Общо взето см доволна , предложи ми и живи цветя ако желая, но вече като се срещна тези дни с нея ще дооточним какво ще правим.
Активен
mimiiordanova
Професор
****
Публикации: 338



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: декември 06, 2008, 14:38:31 »

Ники, ама и аз съм една, не съм разглеждала темата за организация на сватбата, и изобщо не съм видяла, че имаш темичка  pardon
Записвам се, че да следя последните приготовление, че то не остана.
А ти днес май имаш имен ден! Честито, мила! Flower Пожелавам ти най-вече да си здрава, много щастлива и обичана!  kiss2
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: декември 06, 2008, 22:44:21 »

Мерси много за пожеланията Мими  kiss2 . Да ви се похваля от многото оръчах поканите и след 1 седмица ще са тук, през това време само трябва да си напечатам на паусче текстчетата. За съжаление поканите ми не са с пеперудки , но пък като доидат винаги мога да си им сложа по една  blum . Иначе уцелихме цвета в същите тонове е като украсата. Като престигнат схте ги снимам и пусна
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: декември 08, 2008, 12:04:19 »

Браво за свършената работа!  Bravo
Виждаш ли, че нещата се подреждат!  good Не се ядосвай за пеперудките, ако намериш някъде подобни орнаменти, винаги можеш да лепнеш по една на поканите! Успешен последен предсватбен месец ти пожелавам!  give_rose
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines