Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 16, 2024, 03:41:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Със сватбата на Niksha - започваме 2009 г. - 10.01.2009г.  (Прочетена 33498 пъти)
 
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 24, 2008, 16:32:23 »

Момичета поръчах и подаръчетата за гостите.... направо ми падна камък от сърцето, мислих че няма да мога вече от икаде да поръчам, навсякаде ми казваха, че нямало да им стигне времето да ги направят,о в крайна сметка успях. Първоначало исках кутийките за които ви бях писала по горе, но нали нямало да има време а тях, така че пообиколихме сватбените магазини в Бургас, и познаи намерих си съвършенни подаръчета отново в булчнкия магазин от който си взех роклята и 80% от останалите неща. Подаръчетата представляват тюлени торбенца със захаросан бадеми в тях, на които има панлчица с три перлични, на която са испиани имената ни и датата на сватбата и с пожелания за гостите към тях. На 27 тряба да са готови като ги взема ще ги снимам и покжа. Мго съм щастлива  yahoo . Сега ми остана да уточним масите в рестоанта и да се захващам с украсата.
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: декември 27, 2008, 13:55:34 »

В галерията сложих всичко, купено досега можете да видите там и останалите покани и кошничката лично производство
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 27, 2008, 21:02:19 »

Поканите са супер  good а кошничката е много красива, браво niksha  Bravo
само не видях къде са подаръчетата за гостите...
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 03, 2009, 15:50:02 »

подаръчетата не съм ги снимала защото са пакетирани направо в подносче с целофан отгоре и снимките нестават хубави неможе да се види нищо.
Мога ли да ви помоля да ми дадете някакви предложения текстче което да ползвам като обръщение към родителите по време на сватбата
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: януари 04, 2009, 14:19:12 »

Ники,пожелавам ти слънчево временце!Може и в бяло,но да е страхотно красиво,като в приказка!Така или иначе отвътре ще ти ври и кипи от емоции,така че лек студ определено ще понесеш без проблем.Пожелавам ти една много красива "зимна приказка" и топла от емоции! wedding kiss2 girl_in_love twohearts
Ники<какво стана с DJ-я и видеооператора?На кои се спряхте всъщност?Сега си преглеждах личните съобщения и се сети:)
« Последна редакция: януари 04, 2009, 14:32:34 от bori » Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 04, 2009, 16:50:53 »

Ами ДЖ ще ни е Митко Бонев, а оператор Неделчо
Активен
bori
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 294


колко е хубаво,когато се усмихваме


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 04, 2009, 18:52:38 »

Дано настроението бъде на 6
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 04, 2009, 20:37:31 »

niksha, много са красиви всички неща в галерията!
Удебена съм, че ще бъдеш прекрасна булка!
Още малко остана до сватбения ти ден и отсега искам да ти пожелая един страхотен и приказен ден! smile
Активен
Вили
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 598



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 04, 2009, 22:30:31 »

Никша, почти не остана време до ГОЛЕМИЯ ДЕН. Нещата, които си качила в галерията си, са страхотни, много красиви. Пожелавам ти на 10.01. да не вали дъжд, да не е адски студ и да не вали сняг, въпреки че, гледайки прогнозата за времето, май ще имате един вълшебен снежен ден. Но дори и да вали, ти ще бъдеш най-щастливата и красива булка, защото това е ВАШИЯТ ДЕН.  CHEERS twohearts
Хубаво е, че сте си намерили оператор и Ди Джей, знам, че се притесняваше затова, но както виждам, всичко се е наредило на място. А и за украсата ви в ресторанта, щом ти е казала, че можеш да си занесеш и ти разни нещица, това е супер. Ами 600 лева за цялостната украса + калъфи си е направо супер. Със сигурност ще останеш доволна.
« Последна редакция: януари 04, 2009, 22:33:49 от vilence » Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 05, 2009, 09:58:39 »

... то не останало?! Чак аз се развълнувах! Желая ти много весел празник, изпълнен с много любов!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 05, 2009, 16:09:29 »

Нещата в галерията ти са страхоти! Леки последни дни на приготовления и прекрасна сватба!!!  give_rose
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 05, 2009, 17:28:57 »

Ох момичета направо съм луднала да бягам напред назад за довършителни работи, нямам търпение вече всичко да минава..... незнам дали от умора от обикалянето или от хилядите малки проблемчета, ама незнам какво става вече с мен вместо да съм развълнувана, че не остана , че наближава най-накрая дългоочаквания ден аз не се чувствам никак, нито развълнувана, нито като булка... просто НИКАК, само си бягам напред назад отмятаме купуваме и т.н. знаете как е и нищо... като чели преди две три седмици се вълнувах много повече , нямах търпение да дойде деня а сега.... ужас май аз нещо не съм наред... искам само да идва деня и да приключваме с великите приготовления че се чувствам скапана... иначе вече на 99% сме готови, остана само да се погрижа за себе си ( малко сулариум, козметик фризьор и т.н. ), надявам се да не сме забравили нещо и да мога от утре да се отдам на релаксация... за сега това е от мен... Благодаря ви на всички сладурки за милите думи , и дано наистина времето в събота бъде поне слънчево , без дъжд и вятър, но пък  каквото и да е връщане назад няма  blum
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 05, 2009, 17:39:20 »

В кой ресторант ще бъдете маце, и от Мирена ли ще ти правят украсата? Че гледам роклята е тяхна....
Активен
niksha
Сватбар
***
Публикации: 271



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: януари 05, 2009, 18:52:52 »

Ами аз съм си бургазлииче ама милото е сливнанлия и сватбата ще е в Сливен ресторант "Национал" иначе почти всичко необходимо сме си взели от Мирена много съм доволна от тях. Много са мили и имат страхотно обслужване с желание да пазаруваш от там.
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 06, 2009, 09:35:26 »

Да знаеш от мен, че нищо не ти е сбъркано. Съвсем нормално е да се чувстваш по този начин. Нервите и умората си казват думата. Ние с мъж ми, направо в един момент бяхме единодушни, че не ни трябва сватба, но това минава. Важното е да се успокоиш и да се наслаждаваш на момента, който е толкова кратък...
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 8   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines