Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 22:20:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: ГОТВЕНЕТО!!!!!!!!! ЧАСТ 4  (Прочетена 156835 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 03, 2008, 20:18:27 »

Ние ще вечеряме спагети с кайма, настърган кашкавал и сос от домати и броколи Wink ще пийнем и винце nazdrave
Изглежда ето така:


Гери, и аз подкрепям идеята ти Bravo good


* Spageti.JPG (46.4 KB, 320x240 - видяно 3236 пъти.)
« Последна редакция: ноември 03, 2008, 20:21:17 от Bulechka™ » Активен
Bella_Bella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29


« Отговор #16 -: ноември 03, 2008, 20:52:44 »

Момичета, някои да знае добра рецепта за лютеница. crazy
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #17 -: ноември 03, 2008, 20:57:25 »

 Булечка, много ме изненада комбинацията броколи с доматен сос shok по никъкъв начин не съм си представяла двата вкуса в едно.Броколите са ни любимата храна с мъжа ми и съм ги приготвяла и панирани и запечени с кашкавал и сирена,сподели дали е добра комбинацията
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: ноември 03, 2008, 21:03:55 »

Булечка, много ме изненада комбинацията броколи с доматен сос shok по никъкъв начин не съм си представяла двата вкуса в едно.Броколите са ни любимата храна с мъжа ми и съм ги приготвяла и панирани и запечени с кашкавал и сирена,сподели дали е добра комбинацията

Да на нас много ни хареса!!! good
Соса приготвих по следният начин:
1 пресен домат нарязах на ситни кубчета, броколите "накъсах" на малки "букетчета" и задуших в микровълнова за 10 мин. с малко вода и пикантина, после пасирах и добавих от водата, в която са врели спагетите!
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #19 -: ноември 03, 2008, 21:19:59 »

Аааааа, ти си пасирала.А сега ми е ясно  good
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: ноември 04, 2008, 09:03:19 »

ние вчера бяхме на пълнени чушки, а за кафето следобяд направих палачинки  (и понеже бяхме много народ, направо си отвисях на котлона  tease  )
Днес менюто ще включва забулени яйца и картофено пюре  cook
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: ноември 04, 2008, 09:07:03 »

Солесито, акка ми се дояде картофено пюре, а така с яйцата баба го правеше и заливаше с масло и червен пипер!! Но не ми са занимава да правя пюре, понягока правя от тези на прах, като му сложа мляко и масло и става дота добре!! Ние за обяд имаме леща, а довечера ще правя мусака. Тези дни милото ще прави свински шишчета, стават много вкусни, но не знам в каква марина ги прави! Буболечка, много е  идейно това за соса на спагетите...
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: ноември 04, 2008, 09:13:30 »

Имам предложение в началото на всяка тема за готвенето да сложим нашите линкове към нашите рецептички.Ще стане постепенно но тук в тези теми се изписали толкова много вкусни рецепти.наскоро търсих пилето на Ели с кокосово мляко и доста се порових.Ако идеята ви хареса леко полека ще се заема с тази задача.

gucci, аз те подкрепям в тази идея, макар че доста е трудоемко, да се организират рецептите..  give_rose че сега си търся рецепта за кекс и помня, че беше ставало дума, но на първо търсене не открих каквото ми трябва..
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: ноември 04, 2008, 09:28:40 »

Солесито, акка ми се дояде картофено пюре, а така с яйцата баба го правеше и заливаше с масло и червен пипер!! Но не ми са занимава да правя пюре, понягока правя от тези на прах, като му сложа мляко и масло и става дота добре!! Ние за обяд имаме леща, а довечера ще правя мусака. Тези дни милото ще прави свински шишчета, стават много вкусни, но не знам в каква марина ги прави! Буболечка, много е  идейно това за соса на спагетите...
ами аз картофеното пюре днес ще го правя "мързеливо"  blush от тези на прах на Маги  blush blush blush
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: ноември 04, 2008, 10:03:11 »

Гледам за картофено пюре си говорите...
Не знам дали сте опитвали картофи на пара. Аз от както открих разликата с варените във вода, само на пара ги правя. Вкусът е напълно различен. Та от тези на пара с една джаджа за мачкане и картофеното пюре става супер бързо. Не че и аз не съм ползвала готовите, но вкусът няма особено общо. Малко мляко и масло в картофките и е върха! Иначе и зеленчуци на пара обожавам (от замразените зимата, с малко зехтин).
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #25 -: ноември 04, 2008, 10:24:29 »

А аз днес ще направя мусака,мъжа ми много я обича и не ми отнема време ,само да видя дали имам млеко и кашкавал за заливка ,че ако няма в тоя дъжд ще трябва да притичам до магазина
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: ноември 04, 2008, 10:31:54 »

У нас днес ще се готви свинско със зеле. Казвам "ще се готви" понеже се надявам мъжо да се прибере по с време от работа и да ми помогне, че много гадно ми става от сурово месо и не знам как ще го нарежа  bad Иначе тази манджиджка много я харчим всички. Даже обикновено готвим повече и носим и в майкини, че и те я обичат.
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #27 -: ноември 04, 2008, 10:34:15 »

Светли, и аз мислех това да направя ,но мусаката надделя  smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: ноември 04, 2008, 11:07:10 »

Днес ще готвя свински пържоли с някакъв сос /марина и ориз със зеленчуци,а за мен -яйца pleasantry за обяд ,а за вечеря още не съм решила tease
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: ноември 04, 2008, 11:17:34 »

Наде,открадна ми обяда 8Pи аз тъкмо си мислех сега как ще си направя едни бързи яйца на очи,че много ми се ядат,иначе довечера милото каза че ще изпърже рибка(чернокоп)и за гарнитура картофено пюренце.svetli и ние така го правим ,с мляко и масло ,само че слахгаме и малко пикантина и става муци.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines