Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 06:16:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 140379 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: януари 20, 2009, 10:13:14 »

И аз знам, че през първите 3 месеца не е желателно да се пие каквото и да е. За тези бактерии не съм наясно, но за гъбите док изчака, докато вляза в 4-ти месец и чак тогава каза, че можем да ги лекуваме спокойно  smile
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #136 -: януари 20, 2009, 10:58:38 »

Ехааа имаме си ново попълнение  Bravo Добре дошла и успешна бременност, Захира!
За гаденето - при мен тъкмо да реша, че е изчезнало и пак се появява. А също миналата седмица и главоболие. Вече втори ден уж съм по-добре. Но за сметка на това пък нещо ме понаболява едното ухо, а сутринта малко и гърлото - като нищо да съм настинала  sad
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: януари 20, 2009, 12:09:43 »

В Токуда ходих веднъж при Лазарова и сега пак при нея се записах. Първите антибиотици като ги пих бях в 8ма или 9та седмица, но и Лазарова и Илиева (от Вита, където ходя за изследвания) бяха твърди,ч е по-добре да се пият антибиотици отколкото да се чака. Било по-малкото зло. Сега пак пия, но друг вид. За бактериите. А за анаеробните клетки, Илиева каза да изчакаме до 14та седмица. Успокои ме, че антибиотикът не е навредил на бебето, ама какво ли друго може да каже. Не съм пробвала с хомеомат, още съм малко втрещена от тия резултати, не съм очаквала, защото никога не съм имала оплаквания, цитонамазките ми през годините са били ОК. Ама явно други неща не са ОК.

Вики, то май не е останал вече лекар, дето да работи по касата в Токуда? Аз ще говоря с Лазарова да съм при нея евентуално, пък ако трябва ще си плащам. Защото ми се иска евентуално там да раждам, живот и здраве. Прегледът е 30лв., не е много. А знаеш ли дали там взимат кръв за БХС? Изследването знам, че се прави в Майчий дом, но някои лаборатории също го взимат и го пращат към Майчин дом.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: януари 20, 2009, 12:15:15 »

Идея нямам дали взимат кръв за БХС, ще питам като ходя. Иначе само д-р Евтимова работи вече по касата. Аз мисля да си ходя на едно място по ЗК и да си ползвам каквото ми се полага, а пък да си ходя паралелно с това в Токуда при д-р Кирякова и да си плащам, защото така или иначе там ехографа е  30 лв. , а клиниката в която ще ходя по ЗК е 50лв., а нали ми се полагат само 2 ехографа за цялата бременност.
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: януари 20, 2009, 12:56:42 »

 И аз ходя и по ЗК в поликлиниката,където ни гледат абсолютно всеки месец и паралелно с това ме следи моят лекар, при когото си ходя отпреди и при когот ще раждам smile Мисълта ми е, че май няма ограничение за прегледите с ехограф по ЗК.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: януари 20, 2009, 12:59:05 »

*Elle* просто си попаднала на свестни лекари, които не ти броят ехографите и не те карат да ги плащаш - иначе по програма "Майчино здравеопазване" на НЗОК наистина са само 2, което е просто абсурдно за  9 месеца - 2 ехографа. Просто някои лекари са наистина лекари, а други са си търговци.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 20, 2009, 13:17:47 »

Вики, това е прекрасна новина! Bravo yahoo yahoo
Пожелавам ти лека бременност и преди всичко бъди спокойна !
Много се радвам за теб! give_rose
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 20, 2009, 14:13:57 »

  Два ехографа са много малко и, струва ми се напълно недостатъчно:\ Дано и ти да попаднеш на някой по-свестен и да може по-честичко да виждате бебчето good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 20, 2009, 15:02:35 »

И аз мисля да се запиша някъде на ЖК, колкото да си ме водят, а иначе да ходя в Токуда.
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 20, 2009, 16:45:10 »

приемате ли нови полълнения тук?  smile
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 20, 2009, 16:47:04 »


Естествено че приемаме щом е за тевб а и вече ставаме повече Варненски мами.
ХАйде разказвай кога ти е термина и всичко в подробности.
МОмичета аз като малко невежа да питам каква е разликата между ехограф и видеозон. МЕн ме геда всеки пат ама то това е видеозон. Кога според вас се ходи за парви пат на 3Д и 4Д и този които ти следи бременноста ли ти казва къде да отидеш или ти си решаваш
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 20, 2009, 17:02:18 »

Kikolina, добре дошла при нас! Много лека и безпроблемна бременност и щастливи мигове  give_rose

Роди, поне за София - доколкото знам - на 3Д и 4Д гледат само някои лекари, по принцип се прави около 20та седмица. Аз лично съм си записала час при един от лекарите - казва се Марков и първият свободен час беше за 12ти Март!!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: януари 20, 2009, 17:45:36 »

Благодаря Ви много!!! Нямам определена  дата понеже има разминаване м/у цикъла ми с големината на плода и доки каза" ех с теб има да се определяме....." някъде края на септември но кога нищо повече не ми каза.На 3-ти съм пак на преглед,каза ми да не правя резки движения и да се   наслаждавам на бременните си дни smile
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: януари 20, 2009, 17:52:41 »

Киколина, честито! Лека и безпроблемна бременност! give_rose
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #149 -: януари 20, 2009, 18:04:06 »

Киколина добре дошла и от мен  Bravo Успешна и безпроблемна бременност!
Колко е хубаво, че се увеличава броя на мамите  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines