Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 12:10:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Юли ,Август и Септемвр  (Прочетена 132668 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: декември 27, 2008, 21:15:03 »

Благодаря ви момичета - след нова година ще ходя да си вземам направление за последяване на бременностат че нали се дават чак след 11 седмица , така че инфо ще имам другата година smile smile smile
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: декември 28, 2008, 11:08:01 »

Rodi,честито и от мен :bravo:лека и безпроблемна бременност give_rose
Аз съм на преглед на 10.01.та да видим как сме blush.ОХХ Нямам търпение да разбера ккво ще е бебето  huhhuh.gif
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 28, 2008, 18:14:13 »

Роди, честито и от мен, много лека и неусетна бременност ти желая и здраво бебче smile Разкажи нещо - как се чувстваш, имаш ли оплаквания, отлепването на сакчето как се оправи... heart
Активен
mimi6
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #48 -: декември 28, 2008, 19:03:07 »

Здравейте,
момичета, вие колко често посещавате лекарят. Аз се притесних , защото бебчето не са го гледали откакто бях в 9 седмица. Вече сам в 12 , но покрай тези празници нещо се проточиха нещата.Нямам някакви оплаквания. Аз се записах при Ризова и тя нищо не спомена кога да отида отново.Може да е пропуснала.
 
Весели празници на всички и много усмивки good
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: декември 29, 2008, 11:30:02 »

Лично аз ходя всеки месец по 1 път и моят лекар ми казва следващият път кога да отида.Ами не можеш ли да се обадиш на твоята лекарка да се уговорите?
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #50 -: декември 29, 2008, 12:59:34 »

Здравейте момичета  smile
Аз за първи път като отидох на лекар беше като ми закъсня и от тогава на всеки 2 седмици ходя и ме гледат на ехограф - но имах кафеникаво течение и даже се бяхме притеснили за извънматочна, но всичко е наред. Следващия път съм на 05.01. и май ще ми правят картон вече  smile
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: декември 29, 2008, 13:08:18 »

Здравейте,
момичета, вие колко често посещавате лекарят. Аз се притесних , защото бебчето не са го гледали откакто бях в 9 седмица. Вече сам в 12 , но покрай тези празници нещо се проточиха нещата.Нямам някакви оплаквания. Аз се записах при Ризова и тя нищо не спомена кога да отида отново.Може да е пропуснала.
 
Весели празници на всички и много усмивки good



Мими от Бургас ли си?
Аз ходя при Ризова в Св.София. Когато всичко е наред и нямам някакви оплаквания ходя през 30-40 дни на ЖК, тя така ми казва girl_wink Сега след Нова година мисля да си запиша час.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 29, 2008, 14:33:20 »

Относно отлепването на плоднот сакче аз в началото ходих на часно и там лекарката ми каза за отлепването и предписа сумати и хапчета, и около седмица , две след това вече отидох при гинеколог с направлени и той ми каза че вече няма отлепване. А относно прегледите аз в началото ходих кажи речи всяка седмица , заради проблемите, но сега последно бях на 12 и другия път след празниците за да се запиша вече и да ми прави картон.
Може ли да пиам ако има някой от Варна да м каже при кой лекар е  smile
Активен
mimi6
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #53 -: декември 29, 2008, 14:38:30 »

Да,от Бургас съм. И аз съм при Ризова от Св. София. Сестра ми беше при нея, та реших и аз там, но ми се струва 4е ги претупва. Няма значение, аз смятам да ходя и при Калчева или Георгиев на частно, просто за консултация
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #54 -: декември 29, 2008, 14:39:11 »

Rodi аз съм от Варна и съм при доктор Савулева.Много съм доволна от нея  good
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 04, 2009, 15:40:37 »

Честита  нова годинаЖелая ви много здраве и късмет.
Нека в новата година изкарате една лека и положителна бременност и по едно красиво бебе на всички на финала
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #56 -: януари 04, 2009, 16:28:29 »

Честита Нова Година и от мен  smile Нека 2009-та година бъде изпълнена само с радостни моменти за всички нас, да изкараме всички лека бременност и Господ да ни дари с ангелчета  smile
« Последна редакция: януари 04, 2009, 16:51:52 от goldi » Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: януари 05, 2009, 11:04:11 »

Момичета,благодаря за пожеланията и да ви се връщат и на вас!!
Аз тази седмица съм на доктор да видим как е бебчо danceg,ако знаете как ми е пораснал корема вече :girl_impossible:ама изведнъж,докато нямах изобщо и като каза ще расте banana.Жалко ,че нямам фотоапарат да ви пусна снимки nea.А вие как сте,хайде разказвайте...
Активен
mamcheto
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1158



« Отговор #58 -: януари 05, 2009, 16:47:55 »

Здравейте всички  smile
Днес бях на преглед и съм много доволна и развълнувана - бебчо вече е 45.5 мм и си е малко човече. Видяха му се ръчичките, краченцата и пак видях как му бие сърчицето - толкова е приятно усещането като го гледаш на екрана  heart
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 06, 2009, 13:59:52 »

Здравейте всички  smile
Днес бях на преглед и съм много доволна и развълнувана - бебчо вече е 45.5 мм и си е малко човече. Видяха му се ръчичките, краченцата и пак видях как му бие сърчицето - толкова е приятно усещането като го гледаш на екрана  heart
Браво на теб smile Дано всичко е наред занапред  Bravo
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines