Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 19:23:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 278200 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 04, 2007, 11:02:55 »

където и да отидете важното е да си изкарате страхотен и незабравим пълен с положителни емоции меден месец !!!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: април 04, 2007, 21:00:32 »

ето и снимки от Малта


* Picture 1111.jpg (81.05 KB, 780x434 - видяно 374 пъти.)
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 04, 2007, 21:20:06 »

 smile

[attachment deleted by admin]
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 04, 2007, 21:22:48 »

 smile

[attachment deleted by admin]
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 05, 2007, 10:29:33 »

MALENA този замък NEUSCHWANSTEIN се намира на около 2ч. от Мюнхен / германия/ нали? аз съм била там през зимата, но като видях снимката от далече се сетих !!! за съжаление съм била само в Германия и Турция !!! би ми се искало да посетя Париж /мечта/ !!!!

иначе е много хубаво да отиде човек до този замък, отдолу има карети с коне , които се то возят до горе, иначе си е бая път !!! по пътя има глю вайн, топло вино с канела и е много хубаво, човек да се стопли, тъй като ние бяхме измръзнали !!!!! ще сканирам снимките и ще ви покажа в снежна обвивка, за съжаление и аз нямам вътре !!!! smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 05, 2007, 10:30:54 »

а иначе на медена седмица ще си ходим на българското черноморие, тъй като ще пестим парички за ремонта на апартамента !!!!!!!!!!!! ще тръгнем един ден след сватбата / дай боже/ !!! smile
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 05, 2007, 11:02:57 »

MALENA този замък NEUSCHWANSTEIN се намира на около 2ч. от Мюнхен / германия/ нали? аз съм била там през зимата, но като видях снимката от далече се сетих !!! за съжаление съм била само в Германия и Турция !!! би ми се искало да посетя Париж /мечта/ !!!!

иначе е много хубаво да отиде човек до този замък, отдолу има карети с коне , които се то возят до горе, иначе си е бая път !!! по пътя има глю вайн, топло вино с канела и е много хубаво, човек да се стопли, тъй като ние бяхме измръзнали !!!!! ще сканирам снимките и ще ви покажа в снежна обвивка, за съжаление и аз нямам вътре !!!! smile

Да Ели този замък е. А Париж е най-хубави град аз съм влюбена в този град. Ако трябва да си изберете един град за медения месец аз ви преопръчвам Париж толкова е  girl_in_love. Когато имам време ще скенирам няколко снимки от Париж и ще ви пусна.
Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 05, 2007, 11:52:08 »

Значи Гана отпада от листа на страните за посещение  sarcastic

Аз си направих ваканция за Италия, която някой може да ползва за меден месец (в по дълъг вариант, защото ние ще ходим само за 6 дни/5 нощи).

Полет - София - Рим (директен)
Кола - под наем от летището
Хотел - Рим - 2 нощи - http://www.franklinhotelrome.it/eng/
Намира се близо до центъра на Рим, около 20-30мин до Колизеума (пеша) в тиха, жилищна зона, с ресторанти и кафета наоколо.
Има паркинг, за тези с кола, 20Евро на вечер
-------------------------------------------------------------------
След много гледане на хотели, останових, че хотелите в Рим са доста скъпи и не много хубави (тези на по прилични цени).

Пътуваме с кола около 200км до покрайнините на малко градче в Тоскана - Кортона
Вила - 3 нощувки - http://www.villadipiazzano.com/
Ще посетим Флоренция (100км) и Пиза (100км) докато сме в района
----------------------------------------------------------------------------------
В този район забелязах наличието на много вили в различен ценови ранг, с много добро обслужване.

Ако някой иска да заимства идеята, ще се радвам да помогна с каквото мога.
Ние ще ходим края на май и ще публикувам снимки после.  dance
 

Задължително ще разказваш как сте искарали и дали си заслужава. Bravo. Милото от доста време ме кара да посетим Рим но аз останах доста разочарована от северна Италия а посебно Милано и някакси ми се развалиха всички представи за Италия (е храната и ме  Bravo).silverarrow ще помагаш, няма начин да не посетим Рим, всепак това е РИМ.
Ние искаме Рим и след това да се спуснем в южната част на Италия и да се приберем през Гърция. Ако някои е минавал по този маршут да споделя.
Активен
estrella
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 590



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 05, 2007, 13:58:30 »

Ако ходите до южна Италия задължително идете до Сицилия(ако имаш интерес ще ти кажа точно къде),иначе има ферибот до Атина от Бари
Активен
iskritsa
Новак
*
Публикации: 10



« Отговор #204 -: април 05, 2007, 15:19:32 »

Мири, много ти благодаря за инфото и за снимките - изглежда страхотно.  Bravo Само се притеснявам, че в края на юни ще е доста топло сигурно, но ще го понесем все някак де.  girl_wink А цените как са?
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #205 -: април 05, 2007, 16:41:02 »

Ние искаме Рим и след това да се спуснем в южната част на Италия и да се приберем през Гърция. Ако някои е минавал по този маршут да споделя.

Аз съм пътувала точно така с родителите ми--на екскурзия до Италия, а след това с ферибот до Гърция, но беше преди доста време и на мен въобще не ми хареса, защото се пребиваш от път. Най-добре е на самолетчето. Тук шофирам като луда, но честно казано представата ми за почивка не включва кола, когато става дума за дълги разстояния.
« Последна редакция: април 05, 2007, 16:44:28 от didibaby » Активен
MALENA
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 379



Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 05, 2007, 17:57:22 »

Ние искаме Рим и след това да се спуснем в южната част на Италия и да се приберем през Гърция. Ако някои е минавал по този маршут да споделя.

Аз съм пътувала точно така с родителите ми--на екскурзия до Италия, а след това с ферибот до Гърция, но беше преди доста време и на мен въобще не ми хареса, защото се пребиваш от път. Най-добре е на самолетчето. Тук шофирам като луда, но честно казано представата ми за почивка не включва кола, когато става дума за дълги разстояния.

Ние с милото много обичаме да си патуваме само с колата това за нас воопще не е проблем а и прекрасните магистрали по Европа good, има неща които със самолета няма как да ги видиш да речем красотите на Австрия и Швейцария. Отиващ си кадето искаш. Малко по-скъпо излиза но на когото както му хареса girl_wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #207 -: април 05, 2007, 18:01:59 »

има неща които със самолета няма как да ги видиш да речем красотите на Австрия и Швейцария. Отиващ си кадето искаш. Малко по-скъпо излиза но на когото както му хареса girl_wink

Аз нямах предвид да се лети със самолет до всяко градче и селце--самолет до основната дестинация, а оттам нататък може да се наеме кола за разходка.
Но щом обичате да пътувате с кола, това ще е една добра екскурзия.
« Последна редакция: април 05, 2007, 18:05:37 от didibaby » Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 11, 2007, 14:20:46 »

е по принцип на някой самотен екзотичен остров ми се иска, но ще се задоволим с по4ивката на Рибарица
« Последна редакция: юни 26, 2007, 13:57:09 от maria_lakova » Активен
Nelkata
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 284



Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 23, 2007, 13:56:41 »

На мен много ми се иска да го изкара ме в Гърция,е не цял месец,за няколко дни. smile Но за сега нищо не се знае още.
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines