Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 20, 2024, 13:30:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Къде бихте изкарали медения си месец?
В България на море
В България на планина
В чужбина, в близките страни
На екзотична ексурзия в далечна страна
Няма да караме меден месец

Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде бихте изкарали медения си месец?  (Прочетена 280178 пъти)
 
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #180 -: март 02, 2007, 13:56:43 »

Леле каква красота...нямам думи направо
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 04, 2007, 12:36:29 »

Леле каква красота...нямам думи направо

И толкова романтично ми изглежда... girl_in_love
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 09, 2007, 08:45:41 »

Предложение за меден месец:

С 20 долара на ден живеете като вожд

Златен бряг, както наричат още Гана, засега е труднодостъпна за българите дестинация. Все още липсват оферти от туроператорите. Самолетният билет до черната африканска перла и обратно ще ви излезе около 800-900 евро. Когато веднъж се доберете до Акра обаче, престоят ви ще се окаже изумително евтин. С 10 щатски долара дневно можете да си осигурите покрив над главата, местни деликатеси и питиета като палмово вино, пито - вино от просо, безалкохолно царевично вино асаана или местен джин - акпетише. За няколко цента, или по-малко от едно българско левче, можете да обядвате и да прокарате глътката си с питие в някое от многобройните тротоарни заведенийца. Около 20 долара дневно ще ви излезе почивката, ако изберете по-висока категория хотели и ресторанти. За да прекарате ваканцията си, потънали в разкош и наслаждавайки се на френските гастрономически традиции в изискани ресторанти, ви трябват около 50 долара дневно.

източник
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 09, 2007, 13:42:15 »

Предложение за меден месец:

С 20 долара на ден живеете като вожд

Златен бряг, както наричат още Гана, засега е труднодостъпна за българите дестинация. Все още липсват оферти от туроператорите. Самолетният билет до черната африканска перла и обратно ще ви излезе около 800-900 евро. Когато веднъж се доберете до Акра обаче, престоят ви ще се окаже изумително евтин. С 10 щатски долара дневно можете да си осигурите покрив над главата, местни деликатеси и питиета като палмово вино, пито - вино от просо, безалкохолно царевично вино асаана или местен джин - акпетише. За няколко цента, или по-малко от едно българско левче, можете да обядвате и да прокарате глътката си с питие в някое от многобройните тротоарни заведенийца. Около 20 долара дневно ще ви излезе почивката, ако изберете по-висока категория хотели и ресторанти. За да прекарате ваканцията си, потънали в разкош и наслаждавайки се на френските гастрономически традиции в изискани ресторанти, ви трябват около 50 долара дневно.

източник

Много хубаво звучи всичко, освен цената на билета!!! girl_impossible
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 27, 2007, 17:45:41 »

Предложение за меден месец:

С 20 долара на ден живеете като вожд

Златен бряг, както наричат още Гана, засега е труднодостъпна за българите дестинация. Все още липсват оферти от туроператорите. Самолетният билет до черната африканска перла и обратно ще ви излезе около 800-900 евро. Когато веднъж се доберете до Акра обаче, престоят ви ще се окаже изумително евтин. С 10 щатски долара дневно можете да си осигурите покрив над главата, местни деликатеси и питиета като палмово вино, пито - вино от просо, безалкохолно царевично вино асаана или местен джин - акпетише. За няколко цента, или по-малко от едно българско левче, можете да обядвате и да прокарате глътката си с питие в някое от многобройните тротоарни заведенийца. Около 20 долара дневно ще ви излезе почивката, ако изберете по-висока категория хотели и ресторанти. За да прекарате ваканцията си, потънали в разкош и наслаждавайки се на френските гастрономически традиции в изискани ресторанти, ви трябват около 50 долара дневно.

източник
аз сега виждам това,но мила Фийби,имам познати тук в Англия,от Гана,и не мисля че е добро предложение да се ходи там.разказвали са ми за техните обичаи и повярвай ми след като ги чух няма да стъпя никога там.ще ти дам пример: когато техния вожд умре,никой не смеел да се показва на вън защото "полицията" търсела " доброволци" да отидат с вожда им, да живеят на другия свят.и тъй като,естесвено,няма такива кой го видят на улицата го прибират,и повече никой не чува за него crazy.това как ти се струва?! другото което са ми разказвали е,че много магии се правят там,на някаква река.... crazy....и т.н
аз специялно не искам да стъпвам там,но това си е мое мнение
Активен
silverarrow
Професор
****
Публикации: 476



« Отговор #185 -: март 28, 2007, 20:41:31 »

Значи Гана отпада от листа на страните за посещение  sarcastic

Аз си направих ваканция за Италия, която някой може да ползва за меден месец (в по дълъг вариант, защото ние ще ходим само за 6 дни/5 нощи).

Полет - София - Рим (директен)
Кола - под наем от летището
Хотел - Рим - 2 нощи - http://www.franklinhotelrome.it/eng/
Намира се близо до центъра на Рим, около 20-30мин до Колизеума (пеша) в тиха, жилищна зона, с ресторанти и кафета наоколо.
Има паркинг, за тези с кола, 20Евро на вечер
-------------------------------------------------------------------
След много гледане на хотели, останових, че хотелите в Рим са доста скъпи и не много хубави (тези на по прилични цени).

Пътуваме с кола около 200км до покрайнините на малко градче в Тоскана - Кортона
Вила - 3 нощувки - http://www.villadipiazzano.com/
Ще посетим Флоренция (100км) и Пиза (100км) докато сме в района
----------------------------------------------------------------------------------
В този район забелязах наличието на много вили в различен ценови ранг, с много добро обслужване.

Ако някой иска да заимства идеята, ще се радвам да помогна с каквото мога.
Ние ще ходим края на май и ще публикувам снимки после.  dance
 
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 28, 2007, 21:36:33 »

аз съм ЗА италия,тая страна е божествена,има толкова неща да се видят,че.....
живяла съм в Торино,и съм ходила до Милано и околности.много ми допадна заканила съм се някой ден да отидем да я разгледаме цялата girl_in_love
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 28, 2007, 21:38:12 »

аз съм ЗА италия,тая страна е божествена,има толкова неща да се видят,че.....
живяла съм в Торино,и съм ходила до Милано и околности.много ми допадна заканила съм се някой ден да отидем да я разгледаме цялата girl_in_love
жела я ти скоро да се слу4и girl_wink
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 28, 2007, 21:40:05 »

за съжаление тази година са ни планувани вече почивките и те не включват Италия cray
но догодина DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 28, 2007, 21:40:45 »

за съжаление тази година са ни планувани вече почивките и те не включват Италия cray
но догодина DANCE
а тази година на къде сте?
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #190 -: април 03, 2007, 09:53:36 »

silverarrow, ние също имаме идея за меден месец в Италия, Венеция и Верона или Рим - не ми се обикаля цяла Италия и твоята идея ми хареса. Но като влязох в сайта на този хотел видях цени от 100 до 400 евро.. Ако може да те помоля да дадеш повече инфо за прилични хотели на по-прилични цени (ако има такива ), Флоренция също ме интересува, а това градче Кортона незнам как си го открила но поне на снимките изглежда много романтично и много италианско   goodBravo
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: април 03, 2007, 17:08:40 »

за съжаление тази година са ни планувани вече почивките и те не включват Италия cray
но догодина DANCE
а тази година на къде сте?

тази година сме два пъти в БГ,заради брат ми и баща ми  DANCE(абитуриент и юбилей) yahoo
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #192 -: април 03, 2007, 17:11:25 »

silverarrow, ние също имаме идея за меден месец в Италия, Венеция и Верона или Рим - не ми се обикаля цяла Италия и твоята идея ми хареса. Но като влязох в сайта на този хотел видях цени от 100 до 400 евро.. Ако може да те помоля да дадеш повече инфо за прилични хотели на по-прилични цени (ако има такива ), Флоренция също ме интересува, а това градче Кортона незнам как си го открила но поне на снимките изглежда много романтично и много италианско   goodBravo

Опитай се да направиш резервация чрез американския сайт hotels.com - много по-ниски цени, отколкото директно чрез сайта. Също expedia.com. Не съм опитвала да ги ползвам от БГ, но би трябвало да стане. Успех!
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 04, 2007, 10:49:33 »

Iskritsa,  за Ножа година ходихме с милото за една седмица в Малта. Това е едно райско място, пътувала съм доста по гръцките острови, но толкова зелен остров като Малта не съм виждала. Всъщност те са 3 острова от малтийския архипелаг -Малта, Гозо, Комино, като на Комино има само 3-ма жители Oh my .... Интересното е , че на Малта , а и на Гозо , между по-големите градове няма преход, просто те са свързани директно и само потабелката можеш да разбереш , че вече си в друг град. Има много интересни месата, по късно ще пусна снимки, че тук на работа няма. Ние си взехме рент-а -кар и останхаме много доволни, защото така успяхме да обиколим навсякъде, даже да се усамотим на някои места. Между другото, движението е от ляво, като в UK. Малта не предлага кой знае какви дискотеки и такъв вид забавления -единствено в Сейнт Джулиан (казват, че там е нощният живот, но ние е милото искахме спокойствие). Това , което не ми хареса , че няма никакъв сървиз, а хотела Долмен не отговаряше на 4-те звезди, нито на това ,което показват на сайта. Така че препоръчвам само 5 звездни хотели(поне аз съм доста взискателна в това отношение, когато става дума за почивка).
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #194 -: април 04, 2007, 10:58:44 »

Ние с милото още не можем да решим къде да заминем за нашия меден месец- аз искам да отида на някое екзотично местенце, а милото повече иска да разходи из Европа, но ще видим.
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 36   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines