Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:51:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: сватбата на Bybeto-21.09.2008г  (Прочетена 78010 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: септември 11, 2008, 14:20:42 »

Много добре изглежда ресторанта. Wink Не се тревожи за тортата, изяжда се винаги.  good
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: септември 11, 2008, 21:36:16 »

Христи мерси give_rose Ами търся нещо малко по-момчешко от феички и ангелчета с крилца. Само това намира. Може да са спортистчета, морячета, коминочистачи много исках, но на дали ще намеря.... нещо такова. Но за сега малко на камък удрям pardon
За тортата е супер, ако е така. За да може да видим тези от Романс, ако се опънат много да променим някой неща.....може и да сменим фирмата, ако Русев се съгласи. Хич не ми се дават още пари и за торта.......и с шоколад залята пак е по-добре от прословутатата сметана в изобилни количества шприцована отгоре  nea

Бубе, писах ти за Романс в мойта тема  pardon
Иначе аз на твое място бих преговаряла с ресторанта - да ти позволят да си внесеш торта (щом толков аискаш да е от Джани), като ти намалят цената на куверта поне с 2лв. Смятам, че е справедливо - и без това са ти го увеличили с 4лв. без предупреждение! Можеш да настояваш - щом те внасят промени и ти имаш право! Успех  good
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #92 -: септември 11, 2008, 21:55:37 »

Бубе, писах ти за Романс в мойта тема  pardon
Иначе аз на твое място бих преговаряла с ресторанта - да ти позволят да си внесеш торта (щом толков аискаш да е от Джани), като ти намалят цената на куверта поне с 2лв. Смятам, че е справедливо - и без това са ти го увеличили с 4лв. без предупреждение! Можеш да настояваш - щом те внасят промени и ти имаш право! Успех  good
Абе тях ги интересува да е на тази цена, ако заместиш тортата със следястие би трябвало да се навият. Ама какво ли разправям като и аз подобна война водя... Дано се съгласят.

ПП Може да им кажеш, че си бременна и ти се е прияла точно торта на Джани и нищо друго, а на бременните трябва да се угажда, че да не им стане нещо. Wink Wink Wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #93 -: септември 11, 2008, 22:04:15 »

Хахаха, Снежи, ама и ти идеи даваш хахахаха funnytooth
Ами нека да отида до Романс да ги видя там какво ще решим. Като цяло няма много време и няма кога да се занимаваме с това. Май трябваше просот по-рано да погледнем каталога, но малшанс pardon Ще помислим за това. Все пак каквото им дадеш на гостите това ще папкат  blum
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #94 -: септември 11, 2008, 22:06:22 »

Я си дръж на твоето БУбе  good
Или им кажи че си освен бременна , и алергична към тортите на Романс , защото използват специална съставка , която не ти понася  bad
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #95 -: септември 11, 2008, 22:12:11 »

Хахаха, ей уморихте ме от смях  funnytooth funnytooth ROFL ROFL
Ще видим какво ще направим. Събота ще ги погледна на Джани и ще питам за сроковете. Неделя ще ходя да се боря с Романс. Дори незнам защо така яко са хванали заведенията за сватбите. Има къде къде по красиви и на нормални цени торти nea
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #96 -: септември 11, 2008, 22:24:11 »

За да не мисли негативно бъдещата булка Бубето , пускам и тук прогнозата за времето за 21.09.2008  girl_wink

На 21.09 ще бъде топло и слънчево  Sunshine ,
след обяд и привечер облачността ще започне да се увеличава, като предимно в долния десен затънтен край на  България ще превали.  rains
Температурите ще останат високи за сезона , в предвид насрочените сватби за този ден - от 30 до 35 градуса.  biggrin  girl_wink
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #97 -: септември 12, 2008, 13:57:20 »

Бубе още малко остана и ще напуснеш отбора на неомъжените smile Пожелавам ти последната седмичка да мине неусетно<ако имаш още много задачки,да мине бавно за да си ги свършиш> и другата неделя ти желая най-прекрасната сватба wedding,която не се съмнявам че ще имаш LOVING
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #98 -: септември 13, 2008, 16:19:04 »

Бубе, няма ли да спретнеш и ти някое парти? Гледам тука съотборничките на 21.09 само партита и купони стягат. girl_wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #99 -: септември 13, 2008, 20:59:04 »

Уф, най-после да се спра пред компютъра! Цял ден обикаляме с шаферката ми, но поне има резултат - купихме и рокля! Ето я и нея:

Роклята отпред

Роклята отзад

За мен си купих от тези силиконовите сутиени, които се лепят да позапълнят малко роклята и едни безшевни гащенца, да не прозират през роклята. Иначе за след това нещо дочувам, че мойте моми искат д ами купят....... blush

А, Снежи, ще има парти, но не знам каде, кога, нищо не знам още. Казаха ми само, че стриптизьори нямало да има, да не съм се гласяла funnytooth То на мен принципно са ми смешни, а и повечето са ми коеги от НСА и ще ми е още по-смешно. После ще разказвам какво са ми скроили girl_wink
А ти няма ли да имаш парти-марти нещо.....Аз като гледам направо да направим едно общо tease


Наденце, благодаря!  give_rose Уж сме добре с организацията. Пиша едни дъъъъъълги списъци за всеки ден какво кога, ще пиша такива и за самия ден, както и отговорници за всичко! Надявам се да мине ОК good
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #100 -: септември 14, 2008, 11:01:15 »

Направихме пробната прическа, обаче не се получава точно това което искаммм nea Нама достатъчно коса и другата седмица отивам да си я закача, за да мие мирна главицата, че ще имам достатъчно коса, за по-едни къдрици. И гължина ще ми трябва, та ще слагам 100%. Ще кача снимки, до колкото можах да се снимам pardon


ПП: За жалост нито една снимка не е станала. Всички са супер размазани, а вече развалих прическата. pardon
« Последна редакция: септември 14, 2008, 11:12:09 от Bybet0 » Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #101 -: септември 14, 2008, 11:29:32 »

Бубе, много е готина шаферската рокля.Аз също ходих на пробна и мойта коса си е редичка та фризйорката ме магерва нещо там и ще ми слага разни глупости в косата, че да изглежда повече Wink
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #102 -: септември 14, 2008, 11:40:25 »

Маги, и моята каза, че слагале още неща, но сега за да не ми гори много косата, не слагала. Само маркирала. Но като цяло за да се получи си трябва още количество коса и дължина. Аз ще си сложа само за сватбата и после ще я сваля, че ме мързи да се занимавам с поддръжки и всеки ден си играя по 1 час минимум сутрин за да я наглася. Сега като я махнах ми отнема 15-20 мин. pardon
Е в крайна смека каквото стане. pardon Не мисля вече да се ядосвам за каквото и да било, защото няма смисъл. Жената работи добре, каза, че може да направи това, което искам, но не гарантира, че ще издържи дълго. Затова я направи малко по-различно. Малко пиша с недомлъвки, но нали мъжа чете темата и не искам да разбира каква е прическата blum
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #103 -: септември 14, 2008, 12:45:21 »

Суперска рокля smile много е хубава, на кумата ми също е нещо подобно, много изискана smile
А за прическата и аз нямам още, даже пробна не съм правила обаче blush
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #104 -: септември 14, 2008, 13:08:28 »

Bybeto, при теб имаше ли парти-марти?
Хайде разказвай какво ти кроят.
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines