Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 03:49:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 78747 пъти)
 
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #135 -: август 23, 2011, 13:47:40 »

Ама разбира се, че го правя особедно на плажа " леле този къв тен е хванал, ах, че яко тяло само да ми падне ( тук реакцията е следната: " е то и аз ще направя такова нали ходя на фитнес"  ROFL ). Не оставям по назад за всеки случай. Нека знае, че всичко има граници. И както той може да обсъжда, така мога и аз, но не и да се прекалява разбира се.
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #136 -: ноември 18, 2011, 17:48:00 »

Всеки човек има тайни който ревностно пази .......Аз самия имам една голяма тайна и тя е че не виждам бъдеше без моята половинка  yahoo
П.С.надявам се никога да не прочете това.... smile
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #137 -: ноември 29, 2011, 16:33:44 »

а пък на мен ми става много кофти като разбера нещо за минали гаджета resent resent Burokracia werewolf на милото!не знам защо!?то няма смисъл да се ядосвам,де!щото знам,че обича само мен,но...съм си такава.а той не иска да ми разказва за тях,ама аз по някога го подлудявам да го ръчкам да ми казка!а това не е честно,нали? blush blush blush blush blush blush


Само дето аз не го ръчкам да ми казва  tease е някога ако реша да се заяждам понеже на моменти съм си гадничка  blush подхващам разни теми......  beating
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #138 -: декември 19, 2011, 18:31:19 »

Аз лично казвам всичко на милото и нямам никакви тайни от него, но не защото мисля, че така трябва да бъде, а защото наистина сме страшно близки и си споделяме всичко. Но това е нещо, което всяка двойка определя сама за себе си.
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #139 -: декември 28, 2011, 11:50:11 »

Според мен никой не може да познава другия на 100%, всеки си има своите малки тайни и в това няма нищо лошо.  smile
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines