Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 17:09:20

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Имате ли тайни от съпруга(та) си/приятеля(ката) си?  (Прочетена 78914 пъти)
 
mushichka
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #120 -: юни 30, 2010, 23:42:54 »

и двамата с него сме от приказливите и непрекъснато имаме някоя актуална тема, която ни въвлича в чувствено-интелектуални излияния и размишления. искрените разговори си ги имаме ежедневно и по много, радвам се, че дори и малки зародили се проблемчета/конфликти/съмнения се разчепкват на минутата. много държа да ме държи в течение на това какво се случва в сърцето му и в главата му, да не ми спестява дори детайли, които знам, че може да ме засегнат или наранят. аз от своя страна правя същото, разбира се подбирам си внимателно думите, защото не искам да го вкарвам излишно в драми и филми.
миналото в общи линии си го знаем, и именно защото си го знаем, сега съм толкова взискателна по отношение на откровенността. аз от своя страна си имам една тайна, която е свързана с него, но едва ли някога ще му я кажа. не ми прави чест нещото, което крия, но и не съжалявам за предишните си действия. истината е, че в началото на връзката ни не му вярвах и грам и имах нуждата от солидно доказателство, че наистина аз съм жената. е, не го получих по особено морален начин, но важното е, че го получих. и сега мога да кажа, че се чувствам свободна да го обичам безрезервно!  heart
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #121 -: март 13, 2011, 18:37:33 »

Аз лично му споделям всичко и винаги е било така. Но това е, защото той ме предразполага да го правя. Винаги ме изслушва и ме разбира. Освен всичко друго ми е и много добър приятел.  smile smile smile
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #122 -: април 16, 2011, 16:21:16 »

Е хайде и тук да се разпиша, аз имам тайни от мъжа ми не кой знае колко големи или страшни но имам малко късче лична информация което си е само мое все пак си мисля че не е хубаво както се казва да ти знае и кътните зъби но това си е мое мнение иначе както казва една приятелка ако сгафя някаде или той определено ще си кажем вие как мислите редно ли е смисал ще е наранен съпруга но дали е редно да кажем или ....Напоследък с едни приятели много го коментираме този въпрос
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #123 -: април 16, 2011, 17:01:40 »

Между мен и моя приятел няма тайни, казваме си всичко и знаем всичко един за друг. Няма теми, от които да се притесняваш да повдигнеш. Мисля, че ако човека до теб не ти е приятел, връзката не е достатъчно силна между вас.

kiara04, интересни темички изваждаш наяве. Относно въпроса ти дали, ако някой сгафи, ще си кажем - бих отговорила ДА. Аз съм споделяла за едно мое увлечение. Аз не бях правила нищо с другия човек и нямах намерение, защото не бих изневерила, но имаше онова усещането за непознатото и желанието да вникна по-навътре. И аз споделих на приятеля ми... Това е нещо вътре в мен, носех го в душата си, Той заслужаваше да знае. smile
« Последна редакция: април 16, 2011, 17:04:39 от nadelina88 » Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #124 -: април 16, 2011, 17:27:52 »

nadelina88 прекрасно казано все едно ми прочете мислите  heart give_rose
Активен
nonnita
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166

I'll be there till the end...


« Отговор #125 -: април 17, 2011, 14:01:22 »

kiara04,  и аз споделям мнението на nadelina88. Преживяла съм го и знам, че е по-добре другия да знае. Не че е било истинска изневяра, но каквото и да е и аз съм ЗА споделянето с партньора. Ние нямаме никакви тайни, просто защото сме се научили да живеем като едно цяло, да споделяме и лошите неща и да се разбираме. Кой, как и защо е постъпил по определен начин - за всичко има причина и дори да е нещо ужасно, когато двама души са не просто любовници, но партньори в живота си, според мен трябва да споделят всичко и да проявяват разбиране към чувствата и постъпките на другия.
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: май 17, 2011, 12:52:32 »

Аз не съм "ЗА" да си кажеш, ако си изневерил NO Смятам, че колкото и да сте близки с любимия човек, колкото и да си казвате всичко, според мен признанието за изневяра ще го нарани. Дори и да казва,че е простил и ще забрави случилото се, няма да е така..... малко или много ще си остане спомена и едно неприятно чувство,че си бил предан от любимия човек sad cray
На всеки може да се случи да се увлече, да се захласне и да "стъпи в страни", както се казва, но все пак, ако осъзнаем грешката си и спрем на време, със сигурност ще се чувстваме гузно спрямо любимия, но защо трябва да го нараняваме излишно.... nea
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #127 -: май 17, 2011, 13:17:12 »

Аз пък си мисля,че ако се стигне до изневяря то много добре трябва да се замислите дали вече има смисъл брака ви....
Активен
Sandri
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 230



« Отговор #128 -: май 17, 2011, 13:19:39 »

Аз също съм против споделянето на изневяра в случай, че е било просто грешка и не искам да си развалям връзката. Като съм сгрешила нека ми тежи на мойта съвест, а не да го карам и той да страда! Повечето хора си казват за да им олекне на съвеста.
Иначе аз всичко си казвам. Опитвам се понякога да му спестя някои подробности или ако ми е споделена някоя тайна да не му я казвам, ама не мога просто... Ние и двамата сме на мнение, че флиртовете са нужда на всеки човек, та и това си споделяме. Ако примерно някой ме е заговорил на улицата или на някое парти някоя се е опитала да го сваля.. Не сме ревниви  smile .
Активен
Maverick
Новак
*
Публикации: 10


OriginalenBG.com


« Отговор #129 -: юни 01, 2011, 17:59:43 »

Ако приятелката ми ме пита в прав текст ще и кажа всичко без да се замислям. Нищо няма да скрия. Но понякога има моменти когато да не кажеш всичко е по-добре. Не мисля, че това се води лъжа, за това отговора ми е - не нямам тайни smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 20, 2011, 15:54:58 »

Не мисля,че всичко трябва да се споделя с половинката. Всеки човек си има някакви съкровени тайни и никога няма да ги изкара на бял свят.  good Може в живото да сте едно цяло,но все пак всеки си е индивидуална личност с своите мечти,желания и тайни.  good
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #131 -: август 20, 2011, 16:41:04 »

Споделям мнението на Нина. И аз и моята половинка мислим, че всеки има право на лично пространство и че не всичко трябва да се споделя. По този начин си загадъчен и интересен. Или може би при нас е така. Соделяме по-голмата част от нещата даже и коя му е харесала по пътя или в дискотеката, обсъждаме всякакви такива неща, но мисля, че вски от нас си има своята малка тайна. Но доверието помежду ни никога не е било загубвано.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #132 -: август 23, 2011, 09:03:47 »

Mishi
Не ти ли става кофти, като обсъждате коя бил харесал? Все пак не сте само приятели, а гаджета и евентуално бъдещи съпрузи(ако вече не сте де). За мен това би било голяма обида и липса на уважение... ,но все пак свят широк - хора различни....
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #133 -: август 23, 2011, 13:10:50 »

fashion  чесно казано не. ИзрасТнала  съм с момчетата и съм се наслушала и нагледала на какви ли не простотии. Предпочитам да ги обсъжда с мен, отколкото да ги обсъжда с други, че и да направи някоя простотия. Много ми се чудят как така му позволявам, но му имам доверие. Когато всичко му е позволено на него не му е сладко. А и сме постоянно заедно. Поне за сега ( вече 2г и отгоре) ми е верен. А и светулките в очите му когато сме заедно не ги виждам само аз, а и околните. И за всички ни е ясно, че не би кривнал. Дано не дърпам дявола за опашката и продължаваме все така.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #134 -: август 23, 2011, 13:41:32 »

Mishi
Знаеш ли какво бих направила на твое място, бих започнала да обсъждам мъжете които ми харесват...ейтака просот да му видя реакцията и един вид и той да се постави отдругата страна  Wink Wink
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines