Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 12:25:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Miravarna - 6.09.2008  (Прочетена 32018 пъти)
 
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 18, 2008, 16:22:53 »

Благодаря ти Слънце! smile
Аз да си призная просто незнам откъде да започна. Като се прибрах в Б-я още на следващия ден започнаха срещите ми с хора,уговорки,поръчките и покупките. Всичко мина чудесно без никакви спънки. Купих си нещата които ми липсваха,поръчах тортата,уточних украсата,кетъринга за моето градинско изпращане,купих си и чанта,въпреки,че не исках да имам такава първоначално,но просто се влюбих в тази и я купих,не съжалявам и за миг.smile Да си кажа честно 3 дни преди големия ден вече бях адски спокойна,за което ми помогнаха  хората с които работихме заедно за да стане нашия ден незабравим и прекрасен. Всички са истински професионалисти и си свършиха работата на 100 %.
На самия ден се събудих още по-спокойна и от предните,изпих си сутрешното кафе в градината,погледах си морето и отидох на фризиор. Прическата ми се получи,беше ми много удобна и издаржа цели 2 дни smile Предният ден бях на маникюр,но т.к аз не съм свикнала го поразмазах нещо ,беше френски с леки сребристи лентички,но вечерта мацнах един бял лак отгоре,който оправи положението:) Не беше перфектен,но...не съм се тормозила с негативни мисли. След прическата се прибрах у нас, закичих си фенерите по дърветата,разпръснах си балоните с хелии,дойдоха и хората от кетъринг фирмата и аз започнах да се обличам,момичето което ме гримира ми помогна да се облека и след това ме гримира.Бях готова доста преди гостите ми да са пристигнали,почаках ги в моята стая.Нямахме вземания,плащания и темподобни.Просто всички гости се бяха събрали в градината и баща ми ме изведе и ме предаде на съпруга ми пред погледите на всички наши роднини и приятели.Това беше един от най-вълнуващите моменти от деня. Аз неспирах да се усмихвам наистина,както каза и Слънце,но и бях истински щастлива и много спокойна.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: септември 18, 2008, 16:25:41 »

Добре дошла отново!!!

Радвам се, че е било толкова хубаво. Чакам снимките с нетърпение.

Целувки!  air_kiss
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: септември 18, 2008, 16:38:19 »

И така около час продължи партито у нас.Както сами сте видели вече, колата ни беше ретро.Казва се Берлие и е 1929 година.Аз исках да е нещо интересно,а не стандартните марки и мисля, че се получи доста добре.Всички в града ни зяпаха и мисля доста ни се радваха smile,а да не говорим за чужденците по купортите,за тях си бяхме атракция  laugh
В църквата всичко ми мина на магия,почети не усетих кога приключи ритуала.Свещенника беше просто прекрасен,изнесе невероятна церемония.Много съм доволна и щастлива,че изпълниха моето предваритрлно желание да не ни венчае възрастния свещенник,който проваля ритуалите.След поздравленията в двора на църквата се отправихме кам морска гара за фото сесията ни.И двамата сме от Варна и ни се искаше тя да присъства на нашите сватбени снимки.Имаше военни кораби от различни страни,което ги направи още по-уникални и различни според мен. След това се отправихме към място номер 2 на снимките-Гранд хотела.Аз първоначално исках да се снимаме на ботаническата градина и да имаме разходка с файтон,но ни се обадиха да ми кажат,че не можели да го усигорят и се отказахме от този варянт. Въпреки всичко мисля,че снимките ни се получиха чудесно.Грим/орката беше с мен през целия ден,беше вълнуващо,наистина се почувствах като звезда в нашия сватбен ден.

Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: септември 18, 2008, 16:40:10 »

Благодаря ти Ели! Ще сложа но са 3000 и още не съм ги избрала smile Освен това трябва да ги смалявам,но обещавам възможно най-скоро и бързо да ги кача.
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: септември 18, 2008, 17:01:20 »

И така продължавам разказа си...Снимките така ни увлякоха,че като си погледнахме часовниците вече минаваше 18,а ние трябваше вече да сме в ресторанта smile Малко позакъсняхме,но в рамките на нормалното,все пак бяхме младоженците  blum
Вторият вълнуващ момент беше посрещането в ресторанта.Само,който го е преживял може да го разбере. Свекърва ми ни захрани с парченце питка само с мед,за да ни е сладко винаги,след това вдигнахме наздравицата.Разчупихме питката,но мъжа ми взе по-голямото парче sad,но пък после ме понесе на ръце до сватбената маса smile
Тук е мястото да спомена,че украсата в ресторанта беше такава,каквато си я представях,всичко беше повече от прекрасно.
Първият ни танц беше един микс,който направихме с мъжа ми и репетирахме доста преди сватбата.Това е нашият сватбен танц 3 в 1 smile Той започва с балада на Шаная Тъейн,след това песента от филма Мрасни танци,вмъкнахме и една ръченица,нали сме си българи все пак.Когато си вземем видеото ще се постарая да ви го кача за да го видите.Мисля,че се получи добре,а най-важното е че гостите се радваха и смяха. Имахме и 3 игри.Първата да наредим един пъзел със семейни задалжения,втората беше интервю с вдигане на обувки и третата най-забавната беше да се познаем,първо съпруга ми да ме разпознае сред куп жени само с опипване на ръката,а той носеше забавни очила и нищо невиждаше през тях,аз пък да го разпозная по гласа сред мъжете.Беше истински забавно с много смях и много танци.Тората беше снежно бяла,според всичките ми гости и много вкусна,което страшно ме зарадва. Свалянето на жартиера беше щуро,хвана го брата на мъжа ми smile,аз хвърлих моя букет,а той попадна в ръцете на приятелката на брата на моя мъж,така че през май 2009 сме на сватба smilesmile Купона продължи до към 2 през ноща,нямахме никакви проблеми от хотела,всички бяха на наша страна,даже и чужденците се пробваха да играят български хоро smile Беше просто прекрасно. По-късно с малко наши приятели слязохме в бара на хотела и там до към 4.Имахме осигурен апартамент в хотела,който беше украсен с листенца от червени рози,един огромен букет цвета с прекрасна картичка с пожелания,както и фруктиера с плодове и бутилка стилно вино. Ние бяхме доста скапани след дългия ден изпълнен с много емоции,но брачната нощ си мина по реда и на сутринта в 9.30 бяхме вече на закуска. След това се прибрахме и започнахме да изпращаме гостите си.Така завърши нашия голям сватбен ден.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: септември 18, 2008, 19:24:30 »

Мира, всичко звучи страхотно!
Поздравления!
С нетърпение чакам да качиш и снимките!
 danceg danceg danceg danceg danceg danceg
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: септември 19, 2008, 13:21:47 »

 Bravo ех че хубаво е билооо Мира,така се радвам за Вас.Страхотно изживяване е било по думите Ти,дано с всички ни се получи така.Много мило ми става като чета как готино си прекарала Големият ден и си се наслаждавала на всеки елемент.
Честито! И Ти пожелавам всеки ден от тук нататък да сте все така щастливи заедно и усмихнати  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: септември 19, 2008, 17:33:44 »

Мираааа, толкова е било хубаво!!! Прекрасни сте, ти си страшно красива, грациозна, много ми стана приятно като гледах снимките ви. Радвам се много за вас. Изкефих се страшно на гримьорката ти! Сигурно е било супер да я имаш подръка!

Поздравления още веднъж!
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: септември 19, 2008, 18:37:26 »

Мерси Дора! Качих снимките smile
Краси благодаря ти! Да ти кажа само,че всяка сватба е хубава,най-важното да стане перфектна са усмивките да не слизат от лицата и да сте спокойни и щастливи в този миг,защото това се предава и на гостите и се вижда на снимките после:)
Ели,мила,много се радвам ,че са ти харесали smile А да ти кажа и за миг не съжалявам,че наех грим/орката за целия ден.Тя е невероятен човек,накара ме да я почувствам като приателка.
Всичко бвше прекрасно

Благодаря Ви още веднаж момичета за съветите,подкрепата и помоща!
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 19, 2008, 22:15:00 »

Честито Мира и от мен с малко закъснение

Пожелавам ви щастлив живот заедно, много любов, нежност и усмивки!
Разгледах снимките ви,толкова сте хубави и всичко е прекрасно!!!! Dance
Бъдете все така щастливи и влюбени!!!!! любов заедно
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 19, 2008, 22:17:43 »

Много ти благодаря Марчела! Нека всички твои пожелания се върнат и към вашето семейство! smile Аз днес успиах да разгледам и вашият албум.Искам да ти кажа,че и вие сте приказни и от двойките с по 2 сватби ;0 Bravo
Активен
mirindadimi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 747



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: септември 19, 2008, 22:18:14 »

Mира, поздравления! give_rose
Била си много нежна булка!
Снимките са уникални! Wink
Пожелавам ви вечно семейно щастие. heart
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: септември 19, 2008, 22:27:39 »

Благодаря, Мира! smile
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: септември 30, 2008, 20:23:40 »

Скъпи момичета ето и ново включване от мен:)
Най-после дойде реда и на нашата медена седмичка и съм много щастлива smilesmile Утре сутрин заминаваме за Канкун и се надявам всичко да е наред и да си прекараме добре. Доколкото видях прогнозата за времето, нямя да е слънчево sad ,но какво да се прави,мисля че пак ще е хубаво. Радвам се,че ще имам възможност да посетя едно от чуседата на света,а именно Руините на Маите. Като се прибера ще ви разкажа и споделя моите впечатления от това място и кътче на света.
Много усмивки от мен smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: септември 30, 2008, 20:49:21 »

Пожелавам ви страхотен меден месец! И аз видях, че ще е лошо времето, но дано ви се размине дъжда! Целувки!
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines