Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 13:51:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли от Сияна (Асеновград)  (Прочетена 218561 пъти)
 
elita
Любопитен
*
Публикации: 27



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: март 06, 2013, 02:37:45 »

Тяхното отношение е не меко казано отвратително, а  направо подсъдно!!! Не си и помисляйте да споменавате, че сватбата ви е след 1-2 месеца, казвайте че е след 2 дни, ако искате да не ви изгонят от там!!! Толкова бяха груби и надути като ходихме за рокля на сестра ми преди 1 - 2  години, като гледам все са си същите и не разбирам как може някой да ги защитава, като казва, че едва ли не лошите коментари са от конкуренцията?!!! Този, който го казва, явно не е влизал там или поне не като клиент! В Асеновград  обиколихме всеки един магазин и навсякъде бяха супер любезни, дори и да им казвахме, че сме на първоначален оглед, но там толкова ме ядоса една леко стара ...... че направо побеснях!!! Добре, че сестра ми не се връзва на такива селски гъски и не си го слага на сърце, но аз ще я помня тази с много лошо! Сега ми предстои да търся и аз рокля и освен, за да ги обсипя с "мили" думи за друго не бих минала от там!!! Но са ми много под нивото, противни, озлобени грубияни!
Активен
veseto_87
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2189



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: март 06, 2013, 09:48:47 »

Айде пак - първо мнение и то негативно! Ами как да не е съмнително!

Ами да, аз съм от доволните и имам доказателства! И то с рокля купена 4 месеца преди сватбата.
А вие какви доказателства ще приложите към коментара си?
Активен
Sisinka87
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 59



« Отговор #77 -: юни 08, 2013, 16:06:55 »

Да се включа и аз...Другата събота ми предстой ходене в Асеновград и съм решила първо да мина през Сияна. Преди 2 години ходих с моя приятелка да си вземе сватбената рокля която и бяха ушили по даден от нея модел. Роклята нямаше грешка,както и тези на кумата и шаферката. Бях впечатлена и от начина по който се отнесоха с тях..не мога да повярвам на това което чета и силно се надявам да не остана с пръст в уста.
Активен
Stedasd
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #78 -: ноември 18, 2013, 11:43:03 »

Току що се регистрирах и аз след като изчетох всички коментари,положителни и отрицателни. Така на 5 октоврми 2013 бях шаферка на сватба на моя близка. Първият и единствен магазин в който влезнах беше въпросният,"Сияна". Шефката лично ми обърна внимание,пробвах една рокля от манекен за да ми се вземат мерки,казах каква ми е идеята какво искам и как го искам.Всичко беше точно както си я представях единственото което тя предложи бяха презрамките и камъните на колана,а аз съм изключително против каквито и да били камъни и дантели,много кичозно ми идва! Та идеята ми е аз съм доволна за една седмица ми я ушиха,беше както исках,даже нямаха подходящ плат,та ми купиха от Турция. И кво като е от Турция и без тва пробих роклята с цигара smile Сега февруари съм кума и пак ще се обърна към тях!  pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry pleasantry

П.С. : Друг е въпроса че не съм с перфектна фигура и роклята не ми се ди супер,но аз се чувствах супер в нея и всички ми казваха че съм много хубава smile И извинявайте за кофти качеството на снимката,но нямам други smile
 
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: ноември 18, 2013, 16:02:35 »

Наистина отношението на продавачките е ОТВРАТИТЕЛНО, а визията направо потресаваща, но също така е истина, че там видях едни от най-красивите рокли. За моята сватба не влязох в този магазин, защото намерих РОКЛЯТА преди това, но за сватбата на сестра ми август 2013 обиколихме супер много магазини, защото тя не знаеше какво иска и наистина там имаше уникални модели и цените не бяха чак толкова фрапиращи.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines