Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 00:30:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли от Сияна (Асеновград)  (Прочетена 218572 пъти)
 
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: ноември 02, 2009, 17:45:49 »

нека я видим тази прословута рокля да...а на мен би ми било интересно и коя е шивачката и... huhhuh.gif
Активен
meryy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: ноември 02, 2009, 22:59:49 »

здравейте и моята рокля е от Сиана.Понеже бях чувала добри отзиви за тях отидохме първо там харесах си един модел пробвах го ,не се отнесоха лошо с мен до колкото помня бяха любезни обърнаха ми внимание но исках да разгледам и в др. магазини наоколо но те за да не ни изгубят като клиенти ни пришпориха че нямало да има време за поправки и в крайна сметка се върнахме там след скоростна обиколка на няколко др магазина и взех нея.Подразни ме че използват хитрини за да си запазят клиентите но като цяло бяха мили.Е това е от мен  Wink
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: ноември 03, 2009, 10:55:29 »

Привет и от мен, въпреки колебанията си, аз си купих роклята от Сияна и не съжалявам нито за миг. Всичките ни гости толкова много я харесаха и само повтаряха колко е красива. Продавачките си вършеха работата, показваха ми каквото искам - воали, обувки, аксесоари за коса. Като казах на щефката, че един шев  на роклята не ми харесва как е направен, тя веднага качи роклята да оправят шева, без да спори. Да, наистина не е много коректно да нямаш цени върху стоките, които продаваш, и да преценяваш клиентите си по външния им вид, за да им кажеш цена. Но факта, че докато аз чаках за корекции, идваха клиенти от Добрич и Търговище, направо ме шашна smile Пък помислете, че сме булки само веднъж, само за ден, затова трябва да сме с НАШАТА рокля, и да не правим компромиси с нея
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: ноември 04, 2009, 15:52:59 »

Пък помислете, че сме булки само веднъж, само за ден, затова трябва да сме с НАШАТА рокля, и да не правим компромиси с нея

абсолютно си права за това...и аз бях на същото мнение...макар че свеки само се мръщеше и ми викаше да съм си правила добре сметката с парите diablo като че ли от нея пари съм искала за сватбата че да миказва...но както и да е...

а за цените на стоките им ...на мен  най начпред ми бяха казали цена с 20лв повече от колкото ми я дадоха после...като влезнахме най напред и питахме ми казаха една цена а после като си тръгвахме да гледаме по други магазини и за всеки случай попитах пак за цената да знам ми казаха с 20лв по малко-....все едно за пръв път питам...ама...за мен по добре   danceg и с 200 да бе намалила няма кой да се разсърди blum
Активен
simoneta
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #49 -: декември 10, 2009, 01:29:04 »

Аз също ходих в Асеновград, връщайки се от Пампорово. Но нито една рокля не пробвах там. Влязох само в 'Сияна". Такова селско обслужване и държане никъде не бях виждала. Много настояваха да пробвам, особено по-възрастната жена с големите кичозни гердани. По външния й вид я прецених, че не искам  нищо оттам. А роклите им бяха от евтини материи и бяха с ужасни кройки. Обиколихме малко града, отидохме до Бачковския манастир и се прибрахме в София. 
Активен
intesa
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 4


Intesa


« Отговор #50 -: декември 24, 2009, 12:39:10 »

Моята рокля я купихме от "Сияна" и е страхотна. Все още (като всяка булка предполагам) си я пазя и преди два месеца, когато беше годишнина от сватбата ни си е видях отново и и се радвах (защото нали има поверие, че булката не трябва да вижда роклята една година след сватбата си).
Благодаря на булченски салон "Сияна" отношението беше добро, не си спомням да са се държали грубо, иначе едва ли щяхме да купим роклята от тях. smile
Активен
sehrezad
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #51 -: юли 24, 2010, 12:41:00 »

heyyy koy vliza ot imeto na turkyan v foruma
.zasto ima tolkova zli hora i kolejki
siyana za men e nomer 1 v asenovgrad.tova da go znayat vsi4ki nay mnogo priznavam neya i neynata produksiya.sled neya katerina ,marieta , odeta i drugi.ve4e e drug viprosa za vkusa na vsi4ki mladi bulki.i molya vi ne opluvayte i ne sidete taka horata .ne e hubavo.a na vas mladi bulki uspeh
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 27, 2010, 09:59:37 »

В петък ходихме до Асеновград. Влезнахме в Сияна. Посрещна ни 1 недружелюбна лелка, с прическа като за коктейл. Нито 1 рокля не ме грабна: натруфени, евтини платове, затова реших да попитам колко ще ми излезне ако си поръчам модел по снимка. Тогава лелята ме огледа от глава до пети bad, ужасно грозно впечатление ми направи. Съмнявам се, че бих се върнала там.
Активен
hris4eto
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



« Отговор #53 -: януари 22, 2011, 12:47:56 »

Моята сватбена рокля също е от Сияна. Първо ми направи впечатление, че едно от момичетата беше много мило, за разлика от другите. Другото, което ме изненада,беше че когато тръгнах да купувам вече роклята и попитах за цената, ме попитаха от къде съм и чак тогава ми казаха цената.
Активен
Fatito
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #54 -: януари 26, 2011, 19:10:27 »

Здравейте, момичета! Имоята рокля също е от Сияна! В деня в който си купих роклята обиколихме всички булчински магазини в Асеновград не видях нито една хубава рокля и накрая влязохме в Сияна и тогава видях "моята" рокля, точно за каквато съм си мечтала с голям обем и прозрачно бюстие. Само това не ми хареса, че беше месец март точно преди баловете и имаше много хора и продавачките искаха да решавам бързо, но ми направиха и голямо намаление за всичко, което купих.
Активен
novabluzka
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #55 -: март 09, 2011, 15:26:00 »

Добрите отзиви ги пише някоя продавачка от магазина,когато няма клиенти!Изненадах ли ви?а купихте ли си готова рокля?Не знаехте ли че е била на някоя друга булка,върната за половината СУМА и изчистена с някакъв тюл,продадена на нищо не подозиращата след нея с репликата че за нея е шита.
Не се учудвайте,защото това е стар принцип на фирмата.Там никой и не разбира от мода,моделите-шити от евтини платове,като за юргани,моята на сватбата се пропука.всичко с много камъни,дантелки,пълен кич.
ПОСРЕЩАНЕТО-В нагазина ви дебне нещо средно между баба и стара брантия с няколко корема ,стегнати с колан.Под последния кат почти надничат старите й срамни устни,тонове грим,изкуствена коса нокти и всички екстри-това е моделиерката.ТЯ не е разбрала,че времето лети и има мода.
РОКЛЯТА-изнудиха ме да я взема ,защо била уникат.Нищо подобно,после видях по форумите поне 6 като моята.Бях си харесала модел от списание,но понеже платът беше скъп и не можеха много да ме оскъбят,ми заявиха,че не могат да я ушият.За капак получих иронични погледи,лицемерие за стройната ми фигура,а аз не съм слаба,евтини материали,висока цена,стар масов модел,кич,кич,кич.
Ако и вие искате това за сватбата,отидете в Сияна
Активен
poltu
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: март 11, 2011, 22:01:46 »

Heheh radvam se na tolkova kritichni mladi dami,no samata istina e che az sum samiq kapriz po otnoshenie na drehite...i sled kato bqh obikolila cql pPlovdiv i cql Asenovgrad po 3 puti-vse pal tam edna mlada prodavachka napravi vsi4ko vuzmojno da mi nameri toalet skoito da se haresam-za sujalenie q nqma ve4e tam ,a trqbva da kupuvam bul4enska roklq na du6terq mi,a i ku6tata e dosta obednqla na modeli
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #57 -: юни 04, 2011, 20:10:57 »

Колкото и да нямам желание да купя рокля точно от този магазин, толкова от цял Асеновград, харесах единствено рокля от него, ужас  pleasantry Май ще трябва да преглътна отношението си към продавачките и това е. Днес мерих за втори път роклята, която ми харесва, ефектът все още е "Уау", та имам въпрос, който не се сетих да задам на място - роклята беше мой размер, само на корема ми прави 2 гънки, дали ще се навият да ми вземат точни размери и да ми я преправят/ушият нова?
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #58 -: октомври 07, 2011, 21:53:08 »

В друга тема писах за Сиана, но не им споменах името. Балната рокля на сестра ми беше от там, некоректни бяха с цената но това го разбрахме при плащането. Казаха едно, поискаха друго, повече. Сега като ви чета и се замислям, че май и нас ни прецениха по дрехите и после казаха някаква цифра.

Иначе всичко правят, искараха ми всички платове от склада, избрахме материя, комбинация от кройки, нарисувах им модела ( аз добре рисувам) и се уговорихме за проба за през седмицата, щото съботно време е пълно с булки и абитуриентки, февруари месец. Като отидохме на проба роклята се оказа с права кройка, а това което рисувах и обяснявах беше разкроено от бюстието надолу. Прекроиха го още същия ден, щото с мен не се спори Wink. Сложиха отгоре дантелата и вече нямахме търпение да си ходим след цял ден чакане там. ПОне ходихме до Асеновата крепост, гледката си струва smile

Вкъщи осъзнахме, че дантелата която беше върху разкроената пола под бюстието е зашита несиметрично, отпред е по дълга от полата, отзад е колкото полата. Преправяхме.

В бюстието имаше вградени чашки и банели (вместо сутиен), единия банел беше сложен кофти, та вложих инженерна мисъл да не убива.

Като изключим разните дребни неудобства роклята беше много красива ( дизайн* -  нескромно Аз, изработка Сиана)

*Под дизайн разбирайте  - избрах компоненти от други рокли, които имаха изложени, защото не е ясно дали ще се справят с ушиването на фантазии. Чак такава авантюристка не съм  smile
 



« Последна редакция: октомври 07, 2011, 21:59:58 от kiwi » Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: октомври 08, 2011, 13:01:31 »

РОКЛЯТА-изнудиха ме да я взема ,защо била уникат
Думата в червено ми се наби на очи. Как така те изнудиха? Силови методи използваха ли?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines