Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 20:39:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли от Сияна (Асеновград)  (Прочетена 218570 пъти)
 
galina79
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #30 -: юни 16, 2009, 17:28:26 »

Аз за абитуриентската си бях шила роклята в Сияна,но изобщо не останах доволна.Сега обикаляхме за булчинска рокля и влязохме и там да разгледаме.Но да ви кажа нищо не ми хареса.И мъжките костюми бяха 3-4 модела само.Още не съм си взела рокля,но съм набелязала в няколко ателиета и никак не са скъпи.
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 26, 2009, 18:28:43 »

Ние също влязохме в "Сияна"-та като гледахме за рокля. Въпреки че аз не бях доволна още първия път от тях го направих заради свекито. И дизайнерката даже дойде да ни пита какво си търсим и кога ще е сватбата. Ама като чу че е чак август и усмивката й падна "Оооо, ама то има ощеее време". И аз просто реших, че има време, ама не за тях. Излязохме си и си взех роклята от не толкова известно място, но пък съм доволна. good Всеки си преценява сам за "Сияна".
Една приятелка утре се жени, от там й е роклята. Каза, че е останала доволна. Всеки си знае
Активен
hubenova
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 28, 2009, 23:03:37 »

Ужасни са там и роклите им ,а като кажеш ,че сватбата ти е след няколко месеца и почват да мрънкат
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #33 -: юни 29, 2009, 16:06:23 »

Моята рокля също е от там и да ви кажа аз съм доволна както от вниманието,така и от роклята!А си я взех април месец!Помня че беше пълно не само с булки а и с абитабитуриентки!Разбирасе аз им казах че сватбата е след 3 седмици,а не както беше след 3 месеца!Мисля,че е късмет по отношение на моделите!Аз като бях ми харесоха 3 модела!
Активен
max_mara
Ентусиаст
**
Публикации: 86



« Отговор #34 -: юли 06, 2009, 23:11:41 »

Ужасни са там и роклите им ,а като кажеш ,че сватбата ти е след няколко месеца и почват да мрънкат

Днес една приятелка си е взела рокля от там, но много тъпо се получило...Премерила роклята , харесала я, и след час се връща да си я купи, но роклята е продадена.Предложили й за наколко часа да й ушият нова рокля точно по нейните размери, което е нормално.Но резултатът бил, че новата рокля била с 10 см. по-къса, и отговорът бил, че обувките за булки не били с високи токчета , а предварително и взели капаро 200 лв., тъй че бъдещи булки имайте едно на ум
Активен
diva_79
Новак
*
Публикации: 18



« Отговор #35 -: юли 10, 2009, 11:59:41 »

Моята рокля също беше от там,много съм доволна от обслужването.Това беше единствения магазин в Асеновград без нахални продавачки да ти казват колко си красива с тая рокля, явно си имат клиенти, без да се натрапват  Bravo
Активен
Lilly868
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #36 -: юли 15, 2009, 12:56:52 »

Здравейте момичета, искам да споделя с вас горчивия си опит. Вчера бях в Асеновград и обиколих всичките магазини за булченски рокли. Най ми харесаха роклите от Сияна. Но няма да пропусна да кажа за грубото отношение на продавачките в Сияна, както и цялото обслужване. Първо, нямат бележки на аксесоарите. Второ, бяха страшно груби към нас и гледаха да ни изгонят по-бързо. Извинявай, но така не се отбира сватбена рокла. Казах им да ми издадат касова бележка, на което те ми казаха след корекциите на ролята. Касова бележка обаче така и не получих. Накрая, обадих им се на телефона (на следващия ден) и питах за цената на същата рокля след което се оказа, че ЦЕНАТА Е СЪВСЕМ ДРУГА!!! Така останах с впечатлението, че те сами си определят цените, както си искат. УЖАС!!! Никога повече няма да стъпя там! За обувките, воалите и ръкавиците имат само по 3-4 модела. Затова, когато ходете там, искайте касова бележка и говорете за цените предварително, щото като се върнете ще се окаже че портфейла ви се е изпразнил за няколко десетки левове!  Oh my ... beating angry
Активен
ivandgelina
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #37 -: юли 16, 2009, 21:40:05 »

здравейте ,относно темата за роклите от Сияна . Аз бях булка на 20 06 2009 в цял Асенов град това беше единствения магазин в който ми обърнаха нужното внимание пробвах няколко рокли една от тях беше близка до мойте представи и я купих много сам доволна препоръчвам ви го.Другото което искам да ви кажа не влизайте и мадазинчето БУТИК ТОНИ на пиротска големи измамници  diablo beating
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юли 27, 2009, 07:50:29 »

Здравейте, аз в събота бях в Асеновград и си харесах рокля точно в Сияна. Пробвах 2 рокли, не ми направи впечатление продавачките да са неучтиви, напротив бяха сдържани и не се мазнеха колко невероятна съм била и си вършеха работата. Не знам коя е дизайнерката, но едно младо момиче се държа любезно с мен като я питах за промени по моделите.
В момента съм много объркана, а роклята наистина ми харесва и кумата, което е спец по шевовете, казва, че е  добре ушита и от качествен плат. Притеснява ме това, че като я поръчам дали ще я докарат като мострата - все пак 1 месец време ми казват за ушиване ...
Активен
sehrezad
Регистриран

Публикации: 3


« Отговор #39 -: август 21, 2009, 09:41:25 »

Булчини рокли Сияна??? Oh my ...  ...Мислят се за световна известна МАРКА!!!  blum Купуват най евтини платове, а след което лъжат , че са френски,италиански и ощте какви ли не дантели! Пред нейния салон има магазин за платове ,идете питайте каква е цена на сатена,органзата,дантелата и камини сваровски,,те ще ви кажат около 200,250 не повече и 200 за шев да ви вземат направете си сметката! Аз си купих рокля която струваше 450лв. и беше много,много богата, взе акъла на всички гости, изработена със сваровски камъни! При моята шивачка има най различни рокли, на подходящи цени,тъй като не се мисли за световна известна марка , даже е много скромна, както и цените,а не като продавачките на Сияна! Благодаря! 
Активен
DaBulka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304



« Отговор #40 -: октомври 12, 2009, 22:08:22 »

Ужасно много си личи, когато пише някоя истинска булка, и когато професионалисти от различните сватбени браншове се плюят едни други или ли си правят реклама във форума. Толкова е очевидно за булките, които тука просто търсят информация, че повече няма на къде. "Фалшивите булки" явно не могат да излязат от собствения си филм и да погледнат на ситуацията през очите на една истинска булка, която се чуди как да организира цяла сватба, да се побере в бюджета, че и да си прекара приятно отгоре на всичко.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: ноември 02, 2009, 17:01:58 »

моята рокля е от там и съм страшно доволна...отидохме харесах си няколко модела и се чудех кой да е моя...което означава че ти дават избор...на какво ли не беше подложена горката но на другия ден като я видях нямаш
нито драскотинка нито скъсанко...а на една приятелка преди години на сватбата не знам от къде си беше взела роклята но на половината сватба остана без обрач и до края на сватбата роклята беше съсипана...окъсана и не приличаше на нищо...
единствения недостатък на модната къща са продавачките и ...но това е друга тема вече...

много ме е яд на такива регистрации с по две мнения само и само да наплюят някоя конкорентна фирма или прочия...гледайте си вас си бе хора и оставете другите сами да си дадат сметка за нещата...
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: ноември 02, 2009, 17:05:29 »

Булчини рокли Сияна??? Oh my ...  ...Мислят се за световна известна МАРКА!!!  blum Купуват най евтини платове, а след което лъжат , че са френски,италиански и ощте какви ли не дантели! Пред нейния салон има магазин за платове ,идете питайте каква е цена на сатена,органзата,дантелата и камини сваровски,,те ще ви кажат около 200,250 не повече и 200 за шев да ви вземат направете си сметката! Аз си купих рокля която струваше 450лв. и беше много,много богата, взе акъла на всички гости, изработена със сваровски камъни! При моята шивачка има най различни рокли, на подходящи цени,тъй като не се мисли за световна известна марка , даже е много скромна, както и цените,а не като продавачките на Сияна! Благодаря! 

ти да не би да си от Туркян от Асеновгад...съдейки по двата поста...няма какво друго заключение да направя angry
Активен
maya_bunny
Професор
****
Публикации: 456



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: ноември 02, 2009, 17:16:49 »

Sehrezad дай да я видим тази богата рокля, че ни стана интересно!

Някой шивачки наистина са добри, но аз не бих рискувала 2,3 седмици преди сватбата да се окаже, че роклята не става. Също съм доволна от Сияна.  good
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: ноември 02, 2009, 17:24:16 »

Sehrezad дай да я видим тази богата рокля, че ни стана интересно!

good и на мен ще ми е интересно да видя тази рокля с камъни сваровски за 450 лв?!
И аз съм за Сиана, моята рокля е от там и ако можех пак нея бих си взела yahoo

п.п друг е въпроса за отношението на продавачките nea
« Последна редакция: ноември 02, 2009, 17:26:11 от petrova83 » Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines