Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:11:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли от Сияна (Асеновград)  (Прочетена 218571 пъти)
 
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: септември 11, 2008, 17:07:17 »

Моята рокля е от този магазин и отношението им беше перфектно! Роклята ми грабна вниманието още щом я видях, веднага ми помогнаха да я пробвам и съответните корекции които се налагаха понеже съм по слабичка станаха точно докато си пиехме кафето на втория етаж! Обиколихме целия Асеновград и никъде нямаше такова внимание, дори в един магазин пробвах рокля, която видимо ми беше до глезена продавачката твърдеше колко хубаво ми стои crazy
Аз не съм нито от Варна нито от Пловдив а от София , не мисля , че за тях има значение това, бяхме забравили връзката , с която се затваря отзад роклята , обадихме им се и веднага ни я изпратиха за тяхна сметка Girl_hide
Аз съм ЗА с две ръце за този магазин!
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: октомври 04, 2008, 14:13:54 »

 И мен ме привлече това отношение в Сияна, но накрая стана проблем! Поръчах съчетание на 2 модела, а служителката ми беше объркала кройката, та дизайнерката трябваше да я преправя и много се вкисна, дори ме обиди, че хонша ми бил голям girl_impossible което не е така 91см! Накрая резултатът беше отличен, но нямате представа колко ме ядосаха, изнервиха и притесниха. Значи можете да си направите извод - много добре работят, но ако нещо не им изнася стават груби и особено, ако не сте непукисти като мен и се връзвате, си помислете.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: октомври 11, 2008, 23:42:21 »

Моята рокля е от този магазин и отношението им беше перфектно! Роклята ми грабна вниманието още щом я видях, веднага ми помогнаха да я пробвам и съответните корекции които се налагаха понеже съм по слабичка станаха точно докато си пиехме кафето на втория етаж! Обиколихме целия Асеновград и никъде нямаше такова внимание, дори в един магазин пробвах рокля, която видимо ми беше до глезена продавачката твърдеше колко хубаво ми стои crazy
Аз не съм нито от Варна нито от Пловдив а от София , не мисля , че за тях има значение това, бяхме забравили връзката , с която се затваря отзад роклята , обадихме им се и веднага ни я изпратиха за тяхна сметка Girl_hide
Аз съм ЗА с две ръце за този магазин!
и моята е от там и съм напълно съгласна с теб Bravo Bravo Bravo
имам само една забележка към тях.Сложете си етикети с цени на аксесоарите!!! good
ето и моята рокля yahoo


* DSC_2361.jpg (37.69 KB, 329x496 - видяно 5997 пъти.)
Активен
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: февруари 11, 2009, 10:37:30 »

Мила Veronika05,
много се забавлявах докато четях така УНИКАЛНОТО  ти мнение.
Аз съм влизала точно два пъти в магазин "Сияна" - първият път, когато сестра ми си търсеше рокля и вторят - когато аз си търсех рокля. И двата пъти беше незабравимо!!!

Първият път: влизаме в магазина. Срещу нас се изправя кичозна прецъфтяла госпожа, която ни пита дали търсим нещо определено, което ми е любимо като изказване. Очевидно е самата Сияна, собственичка на магазина. Бяхме УНИКАЛНО впечатления от ланците с размери на корабни въжета, тоновете грим и перуката на главата. След като сестра ми каза, че търси рокля с т.нар. реглан ръкав, но не вижда изложена такава в момента, госпожата се засегна и каза "Ама вие защо сте решили, че точно такава кройка ще ви отива?" Това го оставям без коментар
Втория път влязох с ясното намерение да не се дам на госпожата да си мисли, че е единствения производител на булченски рокли в България. Обиколих два пъти магазина и не можах да си харесам нищо. Никой не ми обърна внимание. На излизане, минавайки покрай госпожата с корабните важета на врата "небрежно" казах на майка ми "Мисля, че в София рокля от сатен-органза ще намеря по-лесно" и  вече излизахме от магазина, когато ни застигна гласът на г-жа Сияна: "Извинявайте, ние не успяхме да ви обърнем внимание!!! какво точно си търсите?" - Беше отворила вратата на магазина и крещеше след нас. И това също го оставям без коментар.

Veronika05, аз много честно пътувам до Париж, защото работата ми е такава и също имам достатъчно много наблюдения. Мнението ти звучи като евтина реклама на "Сияна". Мисля, че на всички им е ясно.
Аз съм уважаваща себе си булка и не съм си купила рокля от там
Активен
...
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #19 -: февруари 27, 2009, 12:36:00 »

Ne znam kakuv e povoda da nedovolstvate ot "Siqna, no predi sedmica bqh v Asenovgrad i taka se slu4i 4e si haresah balna roklq imenno ot tozi magazin.Az sum ot Burgas i trqbva6e da mi q u6iqt za edin den,za da moga da se pribera.Roklqta be6e perfektna i edno kum edno s modela koito iska6.Udivena sum 4e samo s edna proba roklqta  mi be6e bez zabelejka.Predpolagam 4e i za bul4enska bih se oburnala kum tqh.A puk Josepha da si be6e kupila roklq ot Parij kato tolkova mn obikalq6,6to se zanimava6 da si tursi6 roklq v Bulgariq
« Последна редакция: февруари 27, 2009, 15:46:53 от tani4ka_02 » Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #20 -: февруари 27, 2009, 12:46:30 »

tani4ka_02 права си, че всеки има право да харесва различни неща. Поздравления за балната ти рокля  good, можеш да сложиш няколко снимки в галерията да я видим, ако нямаш нищо против smile
Активен
...
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #21 -: февруари 27, 2009, 15:41:32 »

Mmagi nqmam ni6to protiv da q snimam i da q vidite,no trqbva da q obli4am puk az izbqgvam 4e da ne i napravq ne6to ,no kato q obleka nqkoi da me vidi 6te se snimam i 6te pusna snimki.Roklqta naistina e mn hubava i sigurno 6te vi haresa Wink
Активен
Plam4o
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 03, 2009, 09:04:26 »

Здравейте,
Аз редовно чета форума,но като цяло не пиша-не съм от активните, но за отношението на госпожите в Сияна, просто не мога да се въздържа.Поръчах си роклята преди месец там(напълно готова без никакви корекции, както си беше на манекена), вчера отидох да си я взема. Чаках 40 минути, някой да ми обърне внимание, преди мен влизаха, излизаха абитуриенти, прераждаха си ме най-нахално,2-3 булки, който още не си бяха намерили своите рокли, а лелките с ланците по два килограма само ми казваха да изчакам. Когато най-накрая дойде моя ред да вляза в пробните, госпожата която ми помагаше ме помоли "учтиво" да не им губя времето да се съблека възможно най-бързо...за да ми скъсят роклята-единствената корекция, която се налагаше да направят.Набързо взе да ми предлага ръкавици и др подобни и като казах, че не искам аксесоари набързо стана още по-груба, ако изобщо е възможно това..за две минути ми скъси роклята и ме помоли, да се събличам вече, че нямало време shok, не ме остави да изляза изобщо от пробната, че имало много хора и съм щяла да преча. cray cray Да видя как ще се движа с роклята...дали обръча е нагласен както трябва.
Аз разбирам, че са много заети и имат много работа, но аз си купувам веднъж сватбена рокля и ми се искаше поне мъничко да ми обърнат внимание или поне да имат нормално отношение-но уви. Веднъж капарирате ли си роклята, не очаквайте нищо от лелките със силикона там. Когато отидох да вземам вече "скъсената" рокля ми казаха да забравя, че ще я облека отново.
Като се прибрах роклята ми беше страшно дълга и сега трябва да търся шивач, за да ми я скъси отново.Ако не си харесвах толкова много роклята, никога нямаше да си купя нищичко от там, и бих прежалила и скапанато капаро, което им оставих първия път.
Усмихнат ден на всички от мен.
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #23 -: март 03, 2009, 10:52:50 »

Plam4o не се разстройвай с отношението на някакви невъзпитани лелки, в крайна сметка важен е крайният резултат, нали  Wink Имаш рокля, която много харесваш и с която ще блестиш на сватбата си. Другото е маловажно good
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: март 05, 2009, 13:23:18 »

Искам да ви кажа, че и моята рокля беше от този магазин.И след всичко, което изчетох си мисля,че всеки трябва да запази мнението си за себе си.Момичета прекалявате с острият тон една към друга.
beb4eto_na_me4o е права разваляте настроението.Нека всеки си купува роклята от където реши и от където има възможност.Аз моята си я харесах още когато я видях и всичко беше ОК.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: март 05, 2009, 16:08:16 »

Искам да ви кажа, че и моята рокля беше от този магазин.И след всичко, което изчетох си мисля,че всеки трябва да запази мнението си за себе си.Момичета прекалявате с острият тон една към друга.
beb4eto_na_me4o е права разваляте настроението.Нека всеки си купува роклята от където реши и от където има възможност.Аз моята си я харесах още когато я видях и всичко беше ОК.
и аз съм на това мнение  good моята също е от там и много си я харесвам раклята,за мен няма занчение от каде ще е ,важното бе че я харесах от прав поглед.цял ден след катоя  видях обикаляхме и търсих нещо подобно но не намерих варнях се и си я взех yahoo и не съзалявам
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: април 09, 2009, 13:40:22 »

Хайде, и аз да си кажа мнението за "Сияна".
Когато пристигнах в Асеновград, реших да вляза първо там, въпреки че бях чело повече негативи за тях. Посрещна ме нацупена продавачка, с конкретния въпрос "Какво търсите". Е аз как да знам какво търся като за пръв път тръгвам да си търся рокля. Вярно, набелязала съм си модел в едно списание, но реших че първо е хубаво да обиколя и да видя какво предлагат бутиците. Както и да е.
Влязоха други хора след мен (явно за бална рокля) и момичето тръгна направо към тях. Искам да ви кажа, че й обърна толкова внимание, колкото на мен едва ли щеше да даде някога. Реших все пак да попитам дали мога да си донеса модела и да говоря с Дизайнерката, за да видим какво може да направи тя и колко пари ще излезе. Попита ме кога ще е сватбата и след като чу че е лятото ме отпрати с идеята, че въобще не е времето сега да се търси рокля тъй като било рано.
На това ако му се вика обслужване, аз по - добре сама да си ушия роклята pardon
Активен
Polia
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 201



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 17, 2009, 13:20:25 »

Суууууупер надути са. Никога не бих влязла повторно в този магазин nea
Активен
Radeto
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 25, 2009, 09:41:06 »

Здравейте! Искам и аз да споделя огорчението си от влизането ми в този магазин. Единственото хубаво нещо в него е фасадата на магазина. Ходих на 23.05. и останах много разачарована, почти успяха да ми развалят настроението. Исках да пробвам една от роклите. Продавачката беше любезна до момента , в който не казах , че не се харесвам с роклята и няма да я взема. Съблече роклята от мен по доста груб начин, успя да ме заскубе доста силно и като капак на всичко остави вратата на съблекалнята широко отворена. Не съм от най-срамежливите, но това последното ми дойде в повече. Ако някоя приятелка в бъдеще ми поиска информация за магазините в асеновград със сигурност ще й забраня да влиза в Сияна, за да не се разочарова.
Активен
Limonadas
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #29 -: юни 06, 2009, 22:08:24 »

И аз искам да се оплача  lacnl8
Преди 2 години бях абитуриентка и обиколих 3 града за рокля.Все оставах разочарована
и някой ми каза за "Сияна".
Един модел мнгого ме привлече и след 5 минути вече си го бях купила.
Просто продавачката беше страшно груба и явно искаше да претупа набързо 3-те клиентки,които имаше в магазина.
След няколко мерения и съвети осъзнах,че доста корекций ще са необходими,защото най-малкото прозираше,а в магазина бях обсипана с комплименти.Явно изобщо не ме е гледала.
Знам,че аз съм си виновна,защото се подлъгах по името и уж добронамерената продавачка,която твърдеше,че моделчето е така ,а не че роклята ми е тясна  Cray
Е,освен 300 лева за роклята отидоха и стотина за 3 ходения при шивач... Но човек се учи от грешките си
и знам,че роклята за сватбата ми (когато и да е тя) няма да е от "СИЯНА"! Curtsey
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines