Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 09:29:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Булченски рокли от Сияна (Асеновград)  (Прочетена 218577 пъти)
 
cveti_jordan
Регистриран

Публикации: 3


« -: август 04, 2008, 19:10:25 »

Здравейте момичета,искам да споделя с вас горчивия си опит от модна къща Сияна -Асеновград  cray Те вгорчиха всички мой надежди за красива булка. И проблема е следният: дадох им модел, който да ми ушият, но в събота като отидох да си го взема, нямаше нищо общо с него. На всичко отгоре трябваше да си доплатя солидна сума, за която не бях предупредена. Те си шият както си искат, не се съобразяват с клиента и си използват готовите кройки за ешлеме. А моята рокля трябваше да е обикновена пола с дантелено потниче,но вече не е, тя е с кринолини, воалчета и бюстие.  cray За готова конфиция да може,но за шиене пълни амотьори,само едното име
« Последна редакция: август 04, 2008, 19:23:19 от cveti_jordan » Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #1 -: август 04, 2008, 22:11:26 »

оф...ужас...аз там ходих едни два пъти да им пробвам едни рокли, които се доближаваха до линията която търсех...но с идеята само да ги пробвам...и друг път бях чувала, че само името им е име...не може ли нещо да се измисли с роклята ти...те пък съвсем са се оляли...коренно различен модел и с най-голямата наглост и солидна сума след това защото са се справили  pleasantry със задачката... diablo
Активен
пак ли
Гост
« Отговор #2 -: август 06, 2008, 07:25:29 »

Редно е да се представиш, да кажеш подробности.
За коя събота става въпрос?
Моя приятелка работи там.
Такъв случай не си спомня!
И историята ти е съшита с бели конци.
Ти на проба не си ли ходила?
Направо за поручаването си отишла, така ли?
И какви са тези кринолини и воалчета, толкова много са "променили" роклята, която трябвало да бъде пола с обикновено потниче, че чак звучи невероятно!!!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: август 06, 2008, 09:40:18 »

Моята рокля е от Сияна. Скоро бях на първа проба и останах доволна от това, което видях. Надявам се да не се разочаровам от крайният резултат. Съжалявам за Цвети, която е останала недоволна, но мисля, че малко преувеличава.  Не мисля, че биха ти сложили нарочно кринолин, защото шият на ешлеме!!!! Моята рокля е супер изчистена и няма нито един обръч. Жената просто ми обясни, че повечето модели които са изложени са "по-натруфени", защото това се търси!!!!
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: август 06, 2008, 12:33:24 »

Честно казано, аз също останах разочарована от Сияна. Моята рокля не от там, но определено отношението не ми хареса...може просто да съм улучила неподходящ момент, но...излязох от магазина със смесени чувства.
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: август 06, 2008, 12:41:05 »

Да, пропуснах да отбележа отношението, върху което наистина могат да поработят!
Активен
lilince4
Регистриран

Публикации: 2


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: август 06, 2008, 16:19:19 »

Искам да каже че салона е много селски и продавачките също.А доколкото отношението просто нямам думи моделчетата също.Ако някой иска добър шивач на булченси рокли ще пращам снимки от моята сватба.Въпреки че и моята шивачка непостъпи коректно разбрахме се за есна сума а излезна съвсем друго.Него направих на  въпрос тъй като роклята беше   yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: август 06, 2008, 16:23:34 »

В Сияна влязох поне 3-4 пъти, не успяха да ме впечатлят с нищо, само с надутото си отношение.
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #8 -: август 06, 2008, 17:58:30 »

nina nikole подкрепям те...много неприятно отношение... на мен ми отказаха проба на рокля, защото съм била от пловдив..познайте следващия път като отидох дали като ме попитаха си признах, че съм  от пловдив пак...не този път бях от Варна и естествено целия магазин беше мой...и това ми било отношение към клиент.... diablo
« Последна редакция: август 06, 2008, 18:00:16 от Val_ » Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #9 -: август 06, 2008, 23:00:58 »

Да, факт е, че има какво да се желае в отношението към клиента  nea Защото това е първото впечатление за магазина. Надути, превзети, недружелюбни и нелюбезни продавачки директно удрят в джоба собствениците. Не знам дали са наясно последните с качеството на обслужване в магазина, но така няма да печелят клиенти. И със сигурност един недоволен клиент прави много по-успешна "реклама" на дадена услуга, отколкото доволния.
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #10 -: август 07, 2008, 08:23:52 »

kopche право в десятката си ... сещам се веднага за една сентенция : "Един доволен клиент, ще каже на пет човека, а един недоволен - поне на 105...Вие какви клиенти искате да имате" . Незнам дали собствениците са наясно, но тези вътре се държат сякаш магазина е техен..та незнам дали някои от тях не са собствениците с изкривена представа за обслужване... diablo
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: август 09, 2008, 13:52:59 »

Хм аз съм си от Варна и не видях лошо отношение може би защото им казах че съм от тук,нас ни обслужва една млада госпожица,която ме увери че роклята ще е такава каквато я искам!
Мерих модел,казах какво искам да сменят и променят и като се започна едно чакане около 4-5 часа невидение направо се побърках,единственото с което не се съобразиха беше че пожелах преди да зашиват каквото и да било по роклята искам проба докато е скроена,е ДА ама НЕ.
въпреки това,след дълго и нервно чакане (и надуване на цената автоматично с 250 лева-аз бях доволна че няма да ходя пак до там че то едно ходене път + хотел+ядене там един два дни а и липса от работа...) роклята ми беше донесена и вярвайте ми неможах да повярвам че това е моята рокля идваше ми да се разрева от кеф,беше невероятна и сияеща дори на ръце както ми я носеха за "уж" проба. Стана божествена,не прилагам снимка защото милото чете тук от време на време и ще се изкуши да я види,но след сватбата ще има 100%.
Според мен е въпрос на ден,късмет и настроение,при мен негативите се заместиха с положителната емоция оттова че останах доволна от роклята си.Харесах я много и съм доволна от шивачката от салон Сияна,за другото може да се поспори ДА,защото Те погват ама тва чаши шампанско .... казвате им че си имате вече и може би всичко ще седи по др начин и аз незнам ама пробвайте де.
Активен
Val_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 75



« Отговор #12 -: август 10, 2008, 19:16:26 »

Да да именно това ми направи впечатление kikolina..когато си от близо не ти обращат внимание, защото са свикнали да се купува, и смятат, че тези които са отблизо ще дойдат пак и пак а те имат други приоритети - клиентите които са отдалече, защото те са с парата в джоба и колкото по-отдалече са толкова по-лесно манипулативни са по отношение на цената и точно заради това  са ти завишили така цената...а това пак не е и била малка сума поне според мен...Та мен това адски много ме възмути, защото аз съм отблизо но бях тръгнала да купувам по принцип... Просто не им прави чест...много е хубаво, че си доволна! От това по-хубаво здраве му кажи...та нали едно от най-хубавите неща от приготовленията е роклята..да не и най.-хубавото! Поздравления! Ще чакаме снимки! give_rose
Активен
milena_k8
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 5



« Отговор #13 -: август 27, 2008, 16:07:04 »

Здравейте !!!
Аз си поръчах моята рокла от Сияна и съм много доволна. Отидох един ден на оглед- следобед,момичетат бяха много любезни пробвах 2 рокли, но не харесах нито една от тях. На следващия ден се върнах отново те пак ме посрещнаха мило и любезно. Тогава вече бях на ясно точно какво искам и си поръчах роклята....за мое учудване самата дизайнерка Ели- Сияна си ми взе мерките !!!
Мисля че беше седмица по-късно и отидох за първа проба, отново ми я прави самата дизайнерка, което отново ме учуди...беше много внимателна, дори ме помоли да изчакам , за да нанесат корекциите на роклята....след около час чакане я пробвах още веднъж, беше точно това което желая като линия !!! На 15.08 отидох да си я взема и когато я облякох онемях от очарование, беше толкова красива. Не очаквах че няма да има нужда от каквито и да било корекции...Наистина съм много доволна. !!!
Забравих да спомен , че съм от Пловдив !!!
Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 27, 2008, 16:21:08 »

Браво Миленка, много се радвам, че всичко е наред!!!
Скоро взех своята рокля и също мога да кажа, че съм доволна от работата на момичетата.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines