Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 17:11:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата - част 2  (Прочетена 125132 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« -: юли 31, 2008, 17:30:03 »


Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: октомври 06, 2008, 18:04:00 »

Ето аз откривам новата тема...Да кажа че и аз се стреснах от прочетеното с датите. И съм да си призная доста суеверна,та съвсем...Ние първо бяхме решили май месец 2009,после помислихме за юни и така и не сме се спряли на подходяща все още...Мисля за 06.06.2009,ама знам ли...всеки ден си променяме мнението,понеже все намирам някакви статийки от които се повлиявам. Кажете това с Луната сега в кой знак е на тази дата и кой дом,че хич не съм в час,ако някои знае...къде да почета ще е супер.  good
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: октомври 06, 2008, 18:05:47 »

А ако не знаете, не ме психирайте допълнително.  shok, Поздрави момичета blum
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: октомври 17, 2008, 15:14:39 »

Аз се отказах от датата 06.06.2009.......малко ми напомня на  diablo"666"  pardon......не,че искам да те психирам pleasantry.......Знаеш ли, моят приятел винаги,когато става въпрос за суеверия ми казва,че от това да си втълпиш нещо и да повярваш в него, няма по-голямо суеверие! Важното е нагласата ти girl_wink Сигурна съм,че каквато и дата да си харесаш,ще е подходящата и правилната girl_wink
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: октомври 17, 2008, 15:52:05 »

И аз се отказах...всъщност се двуомя. За 06.06 поради същата причина за  diablo се отказахме. Мислихме за 07.06 (неделя) мн хубав ден и имаме по едно любимо число. Май това ще е, само ми казаха 4е настъпвало пълнолуние на 07.06 в 21ч. и не било хубаво на пълнолуние. Ама не може всичко да ни е идеално. Важното е че се обичаме и сме си избрали датата по една или др причина.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 17, 2008, 16:16:23 »

Много е сложно това с датите, при мен изборът на дата беше едно от най-трудните неща по организацията. Родители в чужбина, пости, ще има ли часове в Ритуалната, а в църквата и т.н.
Та в общи линии нямах много избор, на няколко пъти я сменяхме, ама нямаше как. В общи линии я избрахме не ние, а обстоятелствата вместо нас.

Обаче честно ви казвам, след като мина сватбата ни, определено започнах да вярвам в нумерулогия.  crazy Преди сватбата в едно от сватбените списания ми попадна материал за изчисляване на нумерологичното число на сватбената дата и познайте какво се падна за датата на нашата сватба - да очакваме възможно най-големите гафове на този ден.
Аз естествено не повярвах и реших, че това са глупости, но напротив - точно така и стана. Почти всичко вървеше с главата надолу и тогава си казах, че със сигурност има нещо вярно, защото нумерологията позна в нашия случай едно към едно. sad

Но дори и да вярвах предварително, пак нямаше да мога да си сменя датата заради обстоятелствата, така че предпочитам да мсля, че така е било писано и това си е нашата дата, щом обстоятелствата са я определили, а ние не сме имали друг избор.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 17, 2008, 16:19:50 »

Аз се отказах от датата 06.06.2009.......малко ми напомня на  diablo"666"  pardon......не,че искам да те психирам pleasantry.......Знаеш ли, моят приятел винаги,когато става въпрос за суеверия ми казва,че от това да си втълпиш нещо и да повярваш в него, няма по-голямо суеверие! Важното е нагласата ти girl_wink Сигурна съм,че каквато и дата да си харесаш,ще е подходящата и правилната girl_wink

Не е точно така за втълпяването. Аз със сигурност не си бях втълпила, че нумерологичното число на сватбата ни предполага големи гафове, даже напротив - смешно ми беше и си виках, че са големи глупости.
Даже помолих другите да спрат да коментират в предишната тема запълнолуния и вибрации, защото, колкото и да не вярва човек, някой може да се притесни от това.
Аз съм на мнение, че по някакъв начин датата избира нас, а не ние нея и това не можем да го променим!
По-важното е да се  twohearts
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: октомври 17, 2008, 16:22:56 »

Ние пък си избрахме точно 06.06.2009, първата причина е това че харесваме датата., 2-родителите ми правят 30 год. брак, 3-милото 3 дни след сватбата има рожден ден а и понеже се интересувам от астрология и точно тая датичка ни излиза като щастлива..но и аз мисля че всичко е въпрос на настроика и ако си решил определена дата няма какво да те спре освен някакви православни причини и т.н.
успех на всички момичета в избора:))
Активен
milata84
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 70



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 17, 2008, 16:29:59 »

А вие чели ли сте нещо за това че като идва пълнолуние, или преди пълнолуние ли, незнам как беше точно не е препоръчително за сватба. На нас мн ни допадна идеята да е неделя, въпреки че в началото бяхме твърде против...И все пак още не сме казали точно -да това е датата. Може би аз съ виновна и се старая да се откажа от тези си пороци един вид ,но уви  sad
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 17, 2008, 16:37:27 »

milata84 , почти съм сигурна, че в 1-та част на темата имаше нещо за луната, прочети по-назад, може да откриеш нещо, имаше някакви препратки към енди руски сайтове май!

kristinka , не са само православните причини. Я, си представи като при мен да имаш родители в чужбина, които да не могат да се върнат по всяко време...
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 17, 2008, 16:37:37 »

чела съм да, доколкото знам не е хубаво да се прави сватба в деня когато е пълнолуние.
макар да се интересувам от нумерология и астрология, лично аз нямам някакви предубеждения относно датата..при нас аз просто казах искам 06.06..после само проверих и така.
както Кикси е казала наи важното е да се обичате.
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 17, 2008, 16:40:30 »

Кикси, аз също съм в чужбина, а и не само аз..а и милото и неговото семеиство..мисля че знам много добре за какво става въпрос.половината ни гости(85 човека) също идват от чужбина.тук мисля че нещатата не опират толкова до самата дата ако си започнал подготовката по от рано..и можеш да уведомиш всички поканени.smile
Активен
cvetito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


УСМИХВАЙ СЕ :)))


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: октомври 19, 2008, 16:32:09 »

 gu6 gu6 gu6 Кикси права си, най-важното е да се обичаме heart pardon
Активен
tasty
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1186



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: октомври 20, 2008, 09:54:54 »

ния нашата я избрахме по доста странен начин smile Милото каза, че иска да е юни месец 2009 защото си оправяме апартаментче и да е готово до тогава.  Bravo Аз влезнах в някакъв руски сайт /мога да го издиря ако някой се интересува/ и в него написах нашите имена и рожденните ни дати, от там получих изчисления всеки месец, кои са най-подходящите дати за сключване на брак между нас двамата и така си избрахме /по-скоро избрах blum/ 20.06.2009 защото той беше най-подходящ според сайта за нас двамата. След това доста се смяхме на суеверието
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: октомври 20, 2008, 10:02:49 »

tasty, и ние от руския сайт харесахме дата (happydate или нещо такова беше), подходяща за двамата - имаше общо взето два варианта за 2009 - 27 юни и 12 септември.
Първо искахме септември, защото нашия пък апартамент ще стане готов ноември и да е по-близко. После обаче решихме, че не ни се чака толкова и преместихме датата за всеобща паника на родителите за 27 юни  blum  blush
По нумерологията, датата ни е равна на 8 - което се оказа чудесно число за сключване на брак  good
« Последна редакция: октомври 20, 2008, 10:07:33 от bubka » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines