Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 23:17:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Как си избрахте подходяща дата за сватбата - част 2  (Прочетена 125195 пъти)
 
Josepha
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 134



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: януари 15, 2009, 10:15:24 »

Айде и аз да кажа - приятелят ми ми предложи на 20 юли и искаше да се оженим през октомври. Много мислихме, много умувахме, а аз имах някакво предчувствие, че не е добре през октомври, просто нещо отвътре ми се обръщаше като си помислех за сватба през октомври и се оправдавах само с това, че няма да успеем с подготовката.
След това ме изпратиха през септември за 3 седмици в команидровка в париж и.......явно съдбата си знае работата. Внезапно на 7 октомври почина милата ми баба cray cray cray cray cray cray cray
На една моя колежка майка й се оказа нумероложка и тя ми предложи да ми определи най-добрия ден за брак според рожденните ни дати, църковните забрани и позициите на планетите. Та тя ни изпрати 2 дати - 25.04 и 04.07 като ни препоръчваше втората. Но в крайна сметка решихме да не удължаваме прекомерно нещата и така остана 25.04 smile
Активен
cRy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 74



« Отговор #76 -: януари 15, 2009, 13:22:08 »

да се отбележа и аз за протокола  tease
моя приятел ми предложи юли и мислим кога,  кога......той предлага септември-а аз   Oh my ..., как ще се приготвим за толкова кратко време?!?.... и така решихме да е 09/05/09г.  Сватбаааа
Активен
Cary
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 6



« Отговор #77 -: януари 16, 2009, 09:45:42 »

здравейте Момичета, аз съм нов потребител на сайта, а Моят ден   :chee:е планиран за 20/06/2009.Принципно и ние  си бяхме избрали 06/06/2009 ,защото си направихме хороскоп и тази беше една от подходящите дати за нас, а не от повтаряемостта на датата.Но после се оказа , че кумът ни има изпит на тази дата  GROAN, така че отидхме на следващата подходяща дата, която е 20- ти.Много се вълнувам и се надявам нещата да се подредят , защото към момента са просто  insane
Активен
allinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #78 -: януари 19, 2009, 21:53:48 »

така като гледам ашата е най- дале4е- 22.08.2009, избрахме си я без да гледаме лунни календари, суеверия и тн. и на двмата ни хареса, сложихме календара за 2009 пред нас и се спряхме и двамата на тази, а на ме н ли4но ми прили4а на усмихнат и 6тастлив ден:)
Активен
silvanka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 94


Ние-това е повече от аз и ти!


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: януари 19, 2009, 22:19:46 »

Ние си избрахме 27.06.09. Искахме лятна сватба, на открито затова и се спряхме на шестия месец от годината. А и честно казано не искахме сватба по време на парламентарни избори... good
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: януари 20, 2009, 16:04:28 »

Моят приятел ми предложи ноември месец и решихме сватбата да е на 04.07.2009г., но се оказа, че ресторантът, който си харесахме е зает за тогава и следващата дата, която ни грабна 01.08.2009г., но тогава пък не се извършват венчавки (Богородични пости) angry и така остана 25.07.2009г. А кога са парламентарните избори, че каквито сме каръци.....
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: януари 20, 2009, 16:08:41 »

А кога са парламентарните избори, че каквито сме каръци.....

Те обикновено са края на юни (т.е. когато е нашата дата   pleasantry ), но няма проблем - вади се някакво  разрешително от общината мисля и си пийвате колкото искате  girl_wink
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #82 -: януари 20, 2009, 16:29:49 »

Още едно нещо, с което да си блъскам главата  GROAN Сега, като прочетох, се разрових в нета за точна дата за иборите, но все още няма такава. А също и не е сигурно дали евроизборите няма да са юни, а парламентарните юли - още повече булки да изпаднат в шок  tease Бубка, сгурна ли си, че с такова разрешително е ОК (ако ми се наложи случайно  nea )
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: януари 20, 2009, 16:40:48 »

Бубка, сгурна ли си, че с такова разрешително е ОК (ако ми се наложи случайно  nea )

Така поне мисля  huhhuh.gif Като отидем сега уикенда ще попитам агентката и ресторанта евентуално, ако тя не знае.
А дата мисля точно заради това няма още - чудят се дали да ги правят заедно или отделно, щели ли да се бъркат хората  crazy
Не се тревожете, ще си се оженим  girl_wink
Активен
mimozka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 750



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: януари 20, 2009, 16:49:09 »

Ние искахме първата седмица на Юни, но имаме много близки роднини в чужбина и те няма да могат да дойдат тогава. За това отложихме за началото на Юли. Решихме уж да е 11 Юли, обаче се оказа, че ресторанта е зает за тогава и сега окончателно ще е за 18 Юли. Явно това не е била нашата дата  smile
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: януари 20, 2009, 18:58:44 »

Вижте тук.  http://bulgaria.actualno.com/news_156869.html

 Ама едва това ще е някъква спънка .За сватбите едва ли се има в предвид  да е забранена употребата на алкохол.- трябва да е изключение. tease
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: януари 21, 2009, 10:17:49 »

Май май... слуховете за изборите са баш на нашата дата - 7.06.2009г. Отвсякъде чувам такива неща, но май официално не е обявено никъде все още.
Ние датата си я зибрахме заради пълнолунието и въпреки изборите няма да я сменяме, дори да се окажат тогава.

Аз имам леля (сестра на татко), която е стара мома. Забременя преди 5 години, когато беше на 45 и загуби детенцето в 4-ти месец от бременността. Една жена със способности й казала, че с нея имаме обща съдба. По някакъв начин нещата в живота, които ни се случват са така преплетени, че е твърде възможна повтаряемост на случващите се събития т.е. това, което я сполети нея - е твърде възможно да сполети и мен. Посъветвала я е да направя някои неща, като превантивна мярка. Едно от които е да сключа брак по пълнолуние. Аз не съм убедена, че вярвам в тези неща, но не вреди да направя казаното, защото да загубиш детенце е страшно... И така попаднахме на тази дата, защото исках да е топличък и светъл ден. smile
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: януари 21, 2009, 15:04:48 »

Нека и аз се впиша тук  smile . Ние се сгодихме през ноември, и сватба през пролетта ми се струваше прекалено скоро. Моят бъдещ съпруг ми каза, че винаги е искал да се ожени есента. Разгледахме календара и аз  blush реших , че 19.09.2009 е нашата дата.
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: януари 24, 2009, 17:45:43 »

Здравейте,момичета!
Да се запиша и аз в темичката.Ние с  pleasantry бебето  pleasantry избрахме 15.08.2009,но информацията за църковен брак на тази дата е доста противоречива и затова искам да ви попитам, crazy вие имате ли някава информация за тази дата (били ли сте тогава на сватба или пък познавате ли някой,който да се е "бракувал"  tease на тази дата).
Дано да можете да ми помогнете,защото вече  tease  pardon откачих!  blum
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: януари 24, 2009, 20:01:06 »

Честно казано искаше ми се да се оженим на 09.09.2009. Харесвам си датата не само заради еднаквите числа, а и защото имам рожден ден тогава Curtsey Първият недостатък е, че се пада сряда, а вторият, че септември вероятността да вали не е малка (а като си знам късмета сигурно ще случа на най-гадното време). По принцип ни се искаше сватбата ни да е на открито, та заради това сега сме се спрели на  07.08.2009 с надежда да е добро времето. Обаче нещо напоследък започнах да се замислям, че сватба на закрито също не е лоша идея и даже започнах да си представям нещата. Та май още ми е трудно да се откажа от 09.09.09 и не съм сигурна какво да правя girl_impossible
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 20   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines